almanca eğitim seti

A1 SINAVINA GİRECEKLER DİKKAT!!! HERKES BU HOCAYI KONUŞUYOR

Almanca Doğum Günü Mesajları ve Sevgi Mesajları

Değerli arkadaşlar, konuya girmeden önce sizlere çok önemli bir bilgi vermek istiyoruz.almancax.com eğitmenleri olarak sizler için çok değerli bir Almanca eğitim seti hazırladık.Hiç Almanca bilmeyenlerin dahi çok kolayca Almanca öğrenebileceği Almanca eğitim setimizde 1 ADET KİTAP 1 DVD 23 DİL KARTI bulunuyor.Setimizi sizler için özenle hazırladık, konular sıfırdan başlıyor ve üniteler Türkçe açıklamalı olarak ayrıntılı bir şekilde açıklandı.DVD'nin içinde 40 civarında FULL HD kalitesinde Türkçe konu anlatımlı Almanca ders videoları yer almakta.Bütün bunların yanında setimizin içinde ayrıca 23 adet kelime kartı yer almaktadır.Kelime kartlarını da sizler için özenle hazırladık, 23 adet kelime kartında toplam 550 kelime ve 50 adet Almanca konuşma kalıbı yer almaktadır.Kelime kartları Türkçe-Almanca-İngilizce olarak arkalı önlü hazırlanmıştır.Böylelikle bu kartları İngilizce öğrenme esnasında da kullanabileceksiniz.Ürünümüz hem lise öğrencilerinin Almanca derslerindeki başarılarını olağanüstü artırmakta hem de Almanca öğrenmeye yeni başlayan arkadaşlarımıza çok kolay ve anlaşılabilir bir biçimde Almanca öğrenme fırsatı sunmaktadır. Sizler için özenle hazırladığımız Almanca eğitim setimizde şu an kampanya vardır ve KARGO ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanmak istiyorsanız siparişinizi hemen verebilirsiniz.Size göndereceğimiz Almanca eğitim setinin ücretini ise kapıda ödeme yöntemiyle yani ürünü teslim alırken ücretini kargo görevlisine vererek ödeme yapabilirsiniz.Almanca eğitim setimizi daha yakından incelemek veya satın almak için lütfen burayı tıklayınız Değerli arkadaşlar, Almanca eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı almancax eğitmenleri olarak şimdiden garanti ediyoruz.
Şimdi yazımıza geçelim:

Almanca kutlama mesajları, Almanca tebrik mesajları, Almanca güzel sözleri özlü sözler

Bu Almanca dersimizde Almanca doğum günü mesajları, Almanca güzel sözler, almanca özlü sözler, Almanca sevgi mesajları, Almanca kutlama mesajları, Almanca tebrikler, Almanca kutlamalar gibi hazır mesajları bulacaksınız. Hier könnt ihr eure sms schicken die euch gefällt.. Dogum günü mesajlari: ich wünsche dir ein Leben,welches so heiss ist wie die Sonne,welches so klar ist wie der Schnee,welches unverfälscht und rein ist herzlichen glückwunsch zum geburstag. sana günes kadar sicak... kar tanesi kadar berrak... yagmur kadar saf ve temiz bir ömür diliyorum.dogum günün kutlu olsun. Inder Küche?Im Bad? Auf dem Schreibtisch?mit 40 ist es schon eine tolle Leistung,sich daran zu erinnern wo der Autoschlüssel zuletzt war!Alles Gute Mutfaktami?Banyodami?Masanin üstündemi? 40 la birlikte harika bir eser (basari) araba anahtarinin en son nerde oldugunu hatirlamak...Dogum günün kutlu olsun.. Sevgi üzerine mesajlar Es gibt nur eine Sonne-die bist du! Es gibt nur einen Mond-der bist du! Es gibt nur eine grosse Liebe-und die bist du! Für mich bist du einfach alles Sadece bir günes var....o sensin! Sadece bir ay var.....o sensin! Sadece bir büyük ask var.....oda sensin Benim icin sen herseysin (hersey sensin) WARTEN......mit der Hoffnung in mir WARTEN.......mit dem funken in mir WARTEN......nur auf dich zu warten Meine Liebe Ich warte bis in die UNENDLICHKEIT:: BEKLEMEK.....icindeki umutla BEKLEMEK.....icindeki kivilcimle BEKLEMEK......sadece seni beklemek Askim Sonsuza kadar bekliyorum..   AN DEM TAG;AN DEM ICH DICH KENNENLERNTE WAR DER SCHÖNSTE IN MEINEM LEBEN.... Seni tanidigim gün hayatimin en güzel günüydü.. DU BIST WIE EIN TEIL VON MIR ICH GEHÖRE EWIG DIR  Sen benden bir parca gibisin sonsuza kadar seninim... Sen benden bir parca gibisin sonsuza kadar seninim...   Freunde sind wie Sterne.Du kannst sie nicht immer sehen,aber du weisst dass sie immer da sind wenn du sie brauchst...Arkadaslar yildizlar gibidirler.Her zaman göremezsin ama bilirsin onlar her zaman orada eger ihtiyac duyarsan   erlauben einem verrückten dich zu küssen aber, erlaube einem kuss niemals dich verrückt zumachenBir delinin seni öpmesine izin ver ama, bir öpücügün seni deli etmesine izin verme     Manche Menschen machen die Welt besonders,in dem sie einfach nur da sind...bazi insanlar sadece varliklariyla dünyayi özel yapiyorlar...       Ich wünsche Dir:Freude an jedem Tag,einem Engel auf jedem Weg,ein Licht in jeder Dunkelheit und einen Menschen,der dich Liebt,denn du hast es verdient.         Wenn Du jemals ganz alleine bist, und niergends einen Ausweg siehst, dann sende eine Träne zu mir, denn egal was passiert, ich helfe Dir! Bir zaman tam yanliz olursan, ve hicbir yerde care göremessen, bir gözyasi gönder bana cünkü ne olursa olsun, yardim ederim ben sana. Hab grad ein Anruf aus dem Himmel bekommen, Sie vermissen einen Engel, keine Angst ich hab Dich nicht verraten! Telefon geldi Gökyüzünden bana, bir melek kayipmis, korkma seni ele vermedim.

Değerli arkadaşlar, almancax.com eğitmenleri olarak sizler için çok değerli bir Almanca eğitim seti hazırladık.Hiç Almanca bilmeyenlerin dahi çok kolayca Almanca öğrenebileceği Almanca eğitim setimizde 1 ADET KİTAP 1 DVD 23 DİL KARTI bulunuyor.Setimizi sizler için özenle hazırladık, konular sıfırdan başlıyor ve üniteler Türkçe açıklamalı olarak ayrıntılı bir şekilde açıklandı.DVD'nin içinde 40 civarında FULL HD kalitesinde Türkçe konu anlatımlı Almanca ders videoları yer almakta.Bütün bunların yanında setimizin içinde ayrıca 23 adet kelime kartı yer almaktadır.Kelime kartlarını da sizler için özenle hazırladık, 23 adet kelime kartında toplam 550 kelime ve 50 adet Almanca konuşma kalıbı yer almaktadır.Kelime kartları Türkçe-Almanca-İngilizce olarak arkalı önlü hazırlanmıştır.Böylelikle bu kartları İngilizce öğrenme esnasında da kullanabileceksiniz.Ürünümüz hem lise öğrencilerinin Almanca derslerindeki başarılarını olağanüstü artırmakta hem de Almanca öğrenmeye yeni başlayan arkadaşlarımıza çok kolay ve anlaşılabilir bir biçimde Almanca öğrenme fırsatı sunmaktadır. Sizler için özenle hazırladığımız Almanca eğitim setimizde şu an kampanya vardır ve KARGO ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanmak istiyorsanız siparişinizi hemen verebilirsiniz.Size göndereceğimiz Almanca eğitim setinin ücretini ise kapıda ödeme yöntemiyle yani ürünü teslim alırken ücretini kargo görevlisine vererek ödeme yapabilirsiniz.Almanca eğitim setimizi daha yakından incelemek veya satın almak için lütfen burayı tıklayınız Değerli arkadaşlar, Almanca eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı almancax eğitmenleri olarak şimdiden garanti ediyoruz.

Arama Terimleri


Etiketler

AŞAĞIDAKİ ALMANCA DERSLERİNE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

YORUM YAZ

almanca eğitim seti
 • EN SON EKLENEN ORTA SEVİYE DERSLER
 • GÜNÜN ALMANCA ÖZLÜ SÖZÜ
 • Du kannst dir eine Uhr kaufen, aber nicht die Zeit!..:
 • GÜNÜN ALMANCA KONUŞMA KALIBI
 • Wie geht es ihnen?
 • GÜNÜN ALMANCA KELİMESİ
 • Schön
  Güzel
 • GÜNÜN ALMANCA DEYİMİ
 • Nach wie vor
  Eski hamam, eski tas