almanca eğitim seti

A1 SINAVINA GİRECEKLER DİKKAT!!! HERKES BU HOCAYI KONUŞUYOR

Almanca Genel Konuşma Kalıpları, Almanca Praktıscher Sprachführer

Değerli arkadaşlar, konuya girmeden önce sizlere çok önemli bir bilgi vermek istiyoruz.almancax.com eğitmenleri olarak sizler için çok değerli bir Almanca eğitim seti hazırladık.Hiç Almanca bilmeyenlerin dahi çok kolayca Almanca öğrenebileceği Almanca eğitim setimizde 1 ADET KİTAP 1 DVD 23 DİL KARTI bulunuyor.Setimizi sizler için özenle hazırladık, konular sıfırdan başlıyor ve üniteler Türkçe açıklamalı olarak ayrıntılı bir şekilde açıklandı.DVD'nin içinde 40 civarında FULL HD kalitesinde Türkçe konu anlatımlı Almanca ders videoları yer almakta.Bütün bunların yanında setimizin içinde ayrıca 23 adet kelime kartı yer almaktadır.Kelime kartlarını da sizler için özenle hazırladık, 23 adet kelime kartında toplam 550 kelime ve 50 adet Almanca konuşma kalıbı yer almaktadır.Kelime kartları Türkçe-Almanca-İngilizce olarak arkalı önlü hazırlanmıştır.Böylelikle bu kartları İngilizce öğrenme esnasında da kullanabileceksiniz.Ürünümüz hem lise öğrencilerinin Almanca derslerindeki başarılarını olağanüstü artırmakta hem de Almanca öğrenmeye yeni başlayan arkadaşlarımıza çok kolay ve anlaşılabilir bir biçimde Almanca öğrenme fırsatı sunmaktadır. Sizler için özenle hazırladığımız Almanca eğitim setimizde şu an kampanya vardır ve KARGO ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanmak istiyorsanız siparişinizi hemen verebilirsiniz.Size göndereceğimiz Almanca eğitim setinin ücretini ise kapıda ödeme yöntemiyle yani ürünü teslim alırken ücretini kargo görevlisine vererek ödeme yapabilirsiniz.Almanca eğitim setimizi daha yakından incelemek veya satın almak için lütfen burayı tıklayınız Değerli arkadaşlar, Almanca eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı almancax eğitmenleri olarak şimdiden garanti ediyoruz.
Şimdi yazımıza geçelim:

GENEL KONUŞMA KALIPLARI (PRAKTISCHER SPRACHFÜHRER)

Haben Sie verstanden? - Anladınız mı? Ich habe nicht verstanden - Anlamadım Hast du verstanden? - Anladın mı? Frag nicht mich - Bana sorma Fragen Sie nicht mich - Bana sormayın Du fragst viel - Çok soruyorsun Sie fragen viel - Çok soruyorsunuz Ich bin müde - Yorgunum Sprich langsam - Yavaş konuş Sprechen Sie langsam - Yavaş konuşun Lass mich in Ruhe! - Beni rahat bırak! Lassen Sie mich in Ruhe - Beni rahat bırakın Ich weiss (es) nicht - Bilmiyorum Ich habe nicht zugehört - Dinlemedim Was geht`s dich an - Sana ne! Was geht`s Sie an - Size ne! Was heisst (das) auf Türkisch? (....) Türkçe'si ne? Was heisst (das) auf Deutsch? (.....) Almanca'sı ne? Wiederhole - Tekrarla Wiederholen Sie - Tekrarlayın Ich habe Geld = (Benim) param var Ich habe kein Geld = (Benim) param yok Im Laden gibt es Brot = Bakkalda ekmek var Wann gibt es einen Zug nach Istanbul? = Istanbul'a ne zaman tren var? Heute gibt es keinen Zug nach Istanbul. = Bugün Istanbul'a tren yok. Wie geht es? = Ne var ne yok? yada ( Was gibt es, was gibt es nicht) Es eilt nicht. = Acelesi yok. Das taugt nichts. = Bunda iş yok. Haben Sie ein freies Zimmer? (Boş bir odanız var mı?) Ja wir haben. Was für ein Zimmer möchten Sie? (Evet var,nasıl bir oda istiyorsunuz? Ein Einzelzimmer für ein Person. (Tek kişilik bir oda) Wir haben kein Einzelzimmer aber wir haben ein Doppelzimmer. (Tek kişilik odamız yok ama çift kişilik odamız var.) Was kostet der Zimmer pro Nacht? (Odanın geceliği ne kadar?) Kann ich das Zimmer sehen? (Odayı görebilir miyim?) Natürlich, bitte folgen Sie mir (Tabiki, lütfen beni takip edin) Wie lange werden Sie bleiben? (Ne kadar kalacaksınız?) Eine Woche (Bir hafta) Almanca derslerimiz hakkında her türlü soru ve görüşlerinizi almancax forumlarına ya da altta bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz.Tüm sorularınız almancax eğitmenleri tarafından yanıtlanacaktır.

Değerli arkadaşlar, almancax.com eğitmenleri olarak sizler için çok değerli bir Almanca eğitim seti hazırladık.Hiç Almanca bilmeyenlerin dahi çok kolayca Almanca öğrenebileceği Almanca eğitim setimizde 1 ADET KİTAP 1 DVD 23 DİL KARTI bulunuyor.Setimizi sizler için özenle hazırladık, konular sıfırdan başlıyor ve üniteler Türkçe açıklamalı olarak ayrıntılı bir şekilde açıklandı.DVD'nin içinde 40 civarında FULL HD kalitesinde Türkçe konu anlatımlı Almanca ders videoları yer almakta.Bütün bunların yanında setimizin içinde ayrıca 23 adet kelime kartı yer almaktadır.Kelime kartlarını da sizler için özenle hazırladık, 23 adet kelime kartında toplam 550 kelime ve 50 adet Almanca konuşma kalıbı yer almaktadır.Kelime kartları Türkçe-Almanca-İngilizce olarak arkalı önlü hazırlanmıştır.Böylelikle bu kartları İngilizce öğrenme esnasında da kullanabileceksiniz.Ürünümüz hem lise öğrencilerinin Almanca derslerindeki başarılarını olağanüstü artırmakta hem de Almanca öğrenmeye yeni başlayan arkadaşlarımıza çok kolay ve anlaşılabilir bir biçimde Almanca öğrenme fırsatı sunmaktadır. Sizler için özenle hazırladığımız Almanca eğitim setimizde şu an kampanya vardır ve KARGO ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanmak istiyorsanız siparişinizi hemen verebilirsiniz.Size göndereceğimiz Almanca eğitim setinin ücretini ise kapıda ödeme yöntemiyle yani ürünü teslim alırken ücretini kargo görevlisine vererek ödeme yapabilirsiniz.Almanca eğitim setimizi daha yakından incelemek veya satın almak için lütfen burayı tıklayınız Değerli arkadaşlar, Almanca eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı almancax eğitmenleri olarak şimdiden garanti ediyoruz.

Arama Terimleri


Etiketler

AŞAĞIDAKİ ALMANCA DERSLERİNE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

YORUM YAZ

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

 • arzu

  29 Ağustos 2014 Tarih: 22:09

  merhabalar,
  ben akkusatıv olan fiilleri öğrenmek istiyorum. ve ayrıca dativ olanlarını.
  yardımcı olursanız sevinirim
  birde kursa gidiyorum ama hiçbirşey anlamıyorum
  bana cümle kurmanın basit bir yolunu öğretirmisiniz?
  yardımlarınız için şimdiden tesekkürler

 • sebilbalta@gmail.com

  28 Kasım 2014 Tarih: 13:54

  Sadece kendını anlatabilecek kadar kısının almanca bilgisi olması yeterlı olur mu?
  DAHA ACIK ALMANCA DIYALOGLARI KOYABILIR MISINIZ?

almanca eğitim seti
 • EN SON EKLENEN ORTA SEVİYE DERSLER
 • GÜNÜN ALMANCA ÖZLÜ SÖZÜ
 • Du kannst dir eine Uhr kaufen, aber nicht die Zeit!..:
 • GÜNÜN ALMANCA KONUŞMA KALIBI
 • Wie geht es ihnen?
 • GÜNÜN ALMANCA KELİMESİ
 • Schön
  Güzel
 • GÜNÜN ALMANCA DEYİMİ
 • Nach wie vor
  Eski hamam, eski tas