Sürücü vəsiqəsi və probesiit

ALMANCAX FORUMLARINA XOŞ OLSUN. ALMANİYA VƏ ALMAN DİLİ HAQQINDA AXTARDIĞINIZ BÜTÜN MƏLUMATLARI FORUMLARIMIZDA TAPA BİLƏRSİNİZ.
    Feneristt
    İştirakçı

Salam dostlar, bir sualım olucakti, bundan 3 həftə əvvəl trasda radara tutuldum, mənə məktub gəldi, 100 lük yolda 141 ilə getmişəm deyə, maraqlandığım bu mənim türkiyede qabiliyyətsizliyi vardi bir illik, gəlib almanyada dəyişdirmişdik, mənim probeseitım var mı yoxsa əvvəldən qabiliyyətsizliyi olduğu üçün Mən azad olduğumu öyrənmək istəyirəm, bu mövzuda məlumat verə bilsəniz çox xoşbəxt olaram ..

fuk_18
    İştirakçı

bir probezeit yoxdur, lisenziya verəcəyinizdən narahat olmayın, ancaq 1 ay

yeniceri57
    İştirakçı

Salam dostlar, bir sualım olucakti, bundan 3 həftə əvvəl trasda radara tutuldum, mənə məktub gəldi, 100 lük yolda 141 ilə getmişəm deyə, maraqlandığım bu mənim türkiyede qabiliyyətsizliyi vardi bir illik, gəlib almanyada dəyişdirmişdik, mənim probeseitım var mı yoxsa əvvəldən qabiliyyətsizliyi olduğu üçün Mən azad olduğumu öyrənmək istəyirəm, bu mövzuda məlumat verə bilsəniz çox xoşbəxt olaram ..

Probezeit yoxdur. Kataloqa görə, daxiliortsdaysan 200 avro cərimə, 2 bal və 1 aylıq sürücülük vəsiqəsi var.
    avro günlər 160 avro cəza 2 bal 1 ay sürücülük vəsiqəsi.

2 cavab göstərilir - 1-dən 2-ə qədər (cəmi 2)
  • Bu mövzuya cavab vermək üçün daxil olmalısınız.