МОЖУ Я ПРЫНІЦЦА МАЕХ ДЗЯЦЕЙ ГЕРМАНІЮ

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    DENIZ2019KÖLN
    Удзельнік

    СЯБРЫ, ДАЗВОЛЬЦЕ МНЕ КОРАТКА. Я ЖЫЎ У ГЕРМАНІІ 1 ГОД. Я БЫЎ СВОЙ ДРУГІ ШЛЮБ І ПРЫЁХАЎ НА ЎЗ'ЯДНЕННЕ СЯМ'І. МАЕ ДАЧКІ АД МАЙГО ПЕРШАГА ШЛЮБУ МАЛАДЫЯ Ў ТУРЦЫІ, І ІХ МАЦІ ПАМЕРЛА. Я ПРАЦУЮ ТУТ, У VOLLZEIT, Я НЕ АТРОМЛЮЮ НІЯКАЙ ДАПАМОГІ АД ДЗЯРЖАВЫ. ШТО МНЕ ТРЭБА РАБІЦЬ, КАБ ПАЗВАЦЬ СВАІХ ДЗЯЦЕЙ? ЯКІЯ ЎМОВЫ? КАЛІ ХТО РАБІЎ ГЭТА РАНЕЙ, МНЕ БЫЛО б РАБІЦЬ, КАЛІ ПАДЗЯЛІЦЦА СВАЁЙ ІНФАРМАЦЫЯЙ.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Ідзіце ў замежны офіс, і яны правераць ваш статус даходаў і г. д. Вы кажаце, што заробку вам і цяперашняй жонцы дастаткова для вашых будучых дзяцей. МЗС правярае і разлічвае гэта ў залежнасці ад штата і г. д. Іх можна паказаць, іх можна прывезці без праблем, калі дзецям споўнілася 18 гадоў, іх нельга прыводзіць, я хацеў, каб вы і гэта ведалі.

    DENIZ2019KÖLN
    Удзельнік

    Вялікі дзякуй, я думаю, што нашы заробкі дастатковыя, у нас агульны даход 3100 еўра, але калі яны хочуць нешта яшчэ, я хацеў гэта падрыхтаваць перад тым, як ісці, ці правяраюць яны квадратныя метры дома, і я таксама хацеў каб даведацца, ці трэба нам звяртацца ў аддзяленне для замежнікаў тут, у Аўсландэбехордэ, ці ў консульства ў Турцыі.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Адкуль. Мне трэба прымяніць свае веды. Не, заробку хапае. Яны глядзяць на памер кватэры, калі я не памятаю, яна павінна быць 15 квадратных метраў на чалавека, я не ўпэўнены, так што дома 70 квадратных метраў будзе дастаткова, калі даходзіць да гэтага, можна засяляцца. , без праблем.

    Miacollogn ў
    Удзельнік

    Паведаміце пра сітуацыю ў Jugendam, і яны скажуць вам, што трэба.

    у omerumutes
    Удзельнік

    Grundsätzlich ist es unerheblich, ob der in Deutschland lebende Ehepartner die deutsche Staatsangehörigkeit besitzt oder selbst Ausländer mit Aufenthaltserlaubnis ist. Wenn derjenige hier lebende Ehepartner/Kind deutsch ist, ist der Zuzug im Ergebnis einfacher.

    Пры ўз'яднанні сям'і праз дзіця звычайна неабавязкова быць немцам; дастаткова мець від на жыхарства. Пры ўз'яднанні сям'і праз дзіця выгаду могуць атрымаць не толькі бацькі дзяцей, але і дзеці праз бацькоў. па гэтай прычыне я рэкамендую вам спачатку даследаваць уз'яднанне сям'і праз дзіця.

    kanun olarakta genelde su paragrafta  “§ 29 AufenthG – Familiennachzug zu Ausländern” yazili olanlara bagli kalmak zorunda kaldiklarindan yasal hak olarakta bu sekilde önün acik olur.Tabi ki bu yasal haklarinla birlikte onlarda türkiyede cocuklarin tüm velayet haklarina kadar belgelerini mutlaka isterler.

Адлюстраванне 5 адказаў - ад 1 да 5 (усяго 5)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.