Выкананне запазычанасці стварае візавыя праблемы?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Atasa
    Удзельнік

    Прывітанне сябры,

    У мяне ёсць запазычанасць перад банкам па крэдыце і па крэдытнай карце. Былі прыняты меры прымусовага спагнання. Ці не выкліча гэтая запазычанасць праблемы з візай для ўз'яднання сям'і?

    Я падаў заяўку 30 верасня. У сераду ў аддзеле па справах замежнікаў сказалі: "Мы тут, працэс скончаны, і мы адправілі дакументы ў Анкару". Баюся, што ўзнікнуць праблемы. Шчыра кажучы, гэта з-за Калі хто-небудзь валодае інфармацыяй аб гэтай праблеме, я быў бы ўдзячны, калі б вы маглі мне паведаміць.

    Пакаёўка
    Удзельнік

    Прывітанне,
    У выпадках запазычанасці перад банкам і спагнання праблем не будзе, пакуль банк не ўвядзе забарону на выезд за мяжу. Аднак, калі ў вас ёсць даўгі перад урадам, у вас узнікнуць такія праблемы, як запазычанасць па падатках і г.д., і гэта будзе праблемай пры выездзе за мяжу. Акрамя гэтага, я ведаю, што ваш доўг у Турцыі не з'яўляецца абавязковым для нямецкай дзяржавы. Я таксама правёў шмат даследаванняў. Я атрымаў турыстычную візу, калі быў у даўгах, а раней праблем не было.

    ysmnxnumx
    Удзельнік

    Я думаю, што калі ў вас няма забароны на ўезд, нічога не адбудзецца. У майго сябра была запазычанасць у 10 тысяч TL, і ён прыехаў на мінулым тыдні. Вы таксама можаце аплаціць даўгі па візе з-за мяжы. Але калі вы не заплаціце там, мытнікі адцягнуць вас у бок, калі вы прыедзеце ў Турцыю.

    Пакаёўка
    Удзельнік

    Пра забарону на выезд даведаліся ў падраздзяленнях міліцыі.
    Вядома, я не ведаю наступнага кроку. Спадзяюся, праблем не будзе.

    Atasa
    Удзельнік

    Я не павінен падаткаў нашаму ўраду, як я ўжо казаў, я вінен банку, і яны аддалі мне іх для прымусовага спагнання 2 тыдні таму.

    Пакаёўка
    Удзельнік

    Калі ў вас няма актываў, не хвалюйцеся, яны нічога не могуць зрабіць. Яны проста тэлефануюць з адвакацкай канторы і пераследуюць, і ўсё.

Адлюстраванне 5 адказаў - ад 1 да 5 (усяго 5)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.