Тэма гульняў і прыкладанняў для заробку грошай

> Форумы > кафэ almancax > Тэма гульняў і прыкладанняў для заробку грошай

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    саалескі
    Удзельнік

    Тэма: Гульні і прыкладанні для заробку грошай

    Сябры, у наш час значна павялічылася колькасць гульняў і прыкладанняў, якія зарабляюць грошы. Ці ведаеце вы якія-небудзь гульні, якія сапраўды зарабляюць? Ці можаце вы даць мне параду?

    Такім чынам, я шукаю дадатак, якое я магу ўсталяваць на свой мабільны тэлефон і зарабляць грошы. Але на гэта сапраўды трэба зарабляць грошы. Ён можа зарабляць даляры або іншую валюту, пакуль гэта гульня або дадатак, якія зарабляюць нават невялікія грошы.

    Ёсць праграмы, якія зарабляюць грошы, праглядаючы рэкламу, я не ведаю, як, гэта праграма, якая называецца зарабляць грошы, праглядаючы рэкламу.

    Ёсць прыкладанні, каб зарабляць грошы, робячы крокі, вы ўсталёўваеце іх на свой мабільны тэлефон, і ён падлічвае зробленыя вамі крокі. Паводле яго слоў, гэта прыносіць грошы. Некаторыя замежныя праграмы зарабляюць даляры.

    Я таксама чуў пра прыкладанні "выконвай задачы і зарабляй грошы".

    Ёсць людзі, якія зарабляюць грошы ў гульнях, якія зарабляюць грошы, такіх як InboxDollars або прыкладанні, падобныя на SecondLife, тыя, хто зарабляе грошы, гуляючы ў Roblox, тыя, хто зарабляе грошы, гуляючы ў Metin2 і г.д.

    Ці ёсць гульня або дадатак, якія сапраўды плацяць і зарабляюць рэальныя грошы, якія вы рэкамендавалі б? Гэта можа быць для тэлефонаў Android або iOS iPhone.

    айхан
    Удзельнік

    Добры дзень, ёсць розныя спосабы зарабіць грошы з тэлефона. Аднак не кожны можа выконваць кожную працу. Спосабы, якія я ведаю, каб зарабіць грошы з Android або iPhone, наступныя:

    Правядзенне аглядаў праграм: многія праграмы плацяць карыстальнікам за іх тэсціраванне і зваротную сувязь. Вы можаце зарэгістравацца на такіх платформах і зарабляць грошы з дапамогай загружаных прыкладанняў.

    Запаўненне апытанняў: вы можаце зарабляць грошы, падпісваючыся на сайты апытанняў і запаўняючы пэўныя апытанні. Такія сайты ўзнагароджваюць карыстальнікаў за атрыманне вашых водгукаў.

    Фрылансер: вы можаце фатаграфаваць, пісаць тэкст, займацца графічным дызайнам або выконваць розныя лічбавыя задачы з дапамогай тэлефона. Вы можаце зарабляць грошы, прапаноўваючы гэтыя навыкі на платформах фрылансераў.

    Распрацоўка мабільных прыкладанняў: калі ў вас ёсць веды праграмавання, вы можаце зарабіць грошы, распрацоўваючы мабільныя прыкладанні. Вы можаце рэалізаваць свае ўласныя ідэі або ўнесці свой уклад у праекты іншых людзей.

    Стварэнне відэакантэнту: Вы можаце здымаць відэа з дапамогай тэлефона і загружаць іх на YouTube або іншыя відэаплатформы і зарабляць грошы за кошт даходаў ад рэкламы або спонсарства.

    Партнёрскі маркетынг: вы можаце ўдзельнічаць у партнёрскіх праграмах кампаній, якія прадаюць тавары ў Інтэрнэце, і зарабляць камісію, дзяліўшыся сваімі адмысловымі спасылкамі.

    Прадастаўленне онлайн-адукацыі: вы можаце здымаць навучальныя відэа на розныя тэмы з дапамогай тэлефона і зарабляць грошы, прадаючы гэтыя відэа на розных платформах.

    Вядома, немагчыма зрабіць усё гэта. Вам варта засяродзіцца на вобласці, у якой вы валодаеце талентам.

    нургуль
    Удзельнік

    Я знайшоў гэта месца выпадкова, праводзячы даследаванне па гэтай тэме, але я падзяліўся тым, што я даведаўся да гэтага часу на іншым форуме, і я хачу падзяліцца гэтым таксама тут.
    Дзякуючы гэтым праграмам для заробку грошай можна атрымаць дадатковы прыбытак, але гэта, вядома, не зробіць вас багатымі. Калі ў вас ёсць мабільны тэлефон, незалежна ад таго, Android гэта ці iOS, дастаткова разумнага мабільнага тэлефона і падлучэння да Інтэрнэту.

    Але колькі вы можаце зарабіць у гульнях, якія зарабляюць грошы, вырашаць вам, гэта можа быць адзін абаранак у месяц або адзін абаранак у дзень. Я хацеў бы даць вам інфармацыю аб некаторых прыкладаннях, якія могуць дапамагчы вам зарабіць грошы, цытуючы паведамленне, якое я падрыхтаваў раней.

    Ёсць некалькі розных метадаў і прыкладанняў, якія дазволяць вам зарабляць грошы на тэлефонах Android. Гэтыя праграмы дазваляюць атрымліваць прыбытак рознымі спосабамі, і многія з іх лёгка даступныя. Вось некалькі праграм для карыстальнікаў Android, якія могуць дапамагчы ім зарабіць грошы:

    Swagbucks: Swagbucks - гэта платформа, на якой вы можаце зарабляць грошы, удзельнічаючы ў апытаннях, пакупках у Інтэрнэце, гуляючы ў гульні і праглядаючы відэа. Дадатак дазваляе карыстальнікам зарабляць лічбавыя балы пад назвай Swagbucks за выкананне заданняў. Затым гэтыя балы можна канвертаваць у падарункавыя карты або наяўныя грошы на ваш рахунак PayPal.

    Google Opinion Rewards: Google Opinion Rewards - гэта дадатак, якое дазваляе карыстальнікам атрымліваць крэдыт у Google Play Store, адказваючы на ​​кароткія апытанні. Апытанні часта выкарыстоўваюцца для атрымання водгукаў аб мясцовых прадпрыемствах або прадуктах. На падставе адказаў у апытаннях карыстальнікам даецца пэўная сума крэдыту, якую можна выкарыстоўваць для пакупкі прыкладанняў або гульняў у Google Play Store.

    Foap: Foap - гэта платформа, якая дазваляе карыстальнікам прадаваць свае фатаграфіі ў Інтэрнэце. Дадатак дазваляе карыстальнікам загружаць зробленыя імі фатаграфіі і ліцэнзаваць іх. Калі вашы фатаграфіі прадаюцца, Foap выплачвае вам частку даходу, каб вы маглі зарабляць грошы на сваіх фатаграфічных навыках.

    TaskBucks: TaskBucks - гэта дадатак, дзе карыстальнікі могуць зарабляць грошы, выконваючы розныя заданні. Задачы ўключаюць у сябе такія дзеянні, як загрузка праграм, адказы на апытанні, прагляд відэа і запрашэнне сяброў у праграму. Карыстальнікам плацяць грошы за выкананыя заданні, і гэты плацёж можна перавесці на іх мабільны кашалёк або крэдыты для папаўнення мабільнай сувязі.

    CashPirate: CashPirate - гэта мабільнае прыкладанне, дзе карыстальнікі могуць зарабляць грошы, спампоўваючы праграмы, адказваючы на ​​​​апытанні і выконваючы іншыя дзеянні ў Інтэрнэце. Карыстальнікі зарабляюць балы, выконваючы кароткія заданні з дапамогай прыкладання, і могуць абмяняць гэтыя балы на такія ўзнагароды, як PayPal, мабільныя папаўненні або падарункавыя карты.

    Slidejoy: Slidejoy - гэта праграма, якая дазваляе карыстальнікам зарабляць грошы, замяняючы экраны блакіроўкі рэкламай. Карыстальнікі могуць бачыць рэкламу, калі яны блакіруюць і разблакуюць свае тэлефоны, і могуць атрымліваць аплату ад Slidejoy за гэтую рэкламу. Плацяжы звычайна праводзяцца праз PayPal, і чым часцей карыстальнікі выкарыстоўваюць экран блакіроўкі, тым большы даход яны могуць зарабіць.

    AdMe: AdMe - яшчэ адно прыкладанне, якое дазваляе карыстальнікам зарабляць грошы, замяняючы экраны блакіроўкі рэкламай. Карыстальнікі праглядаюць рэкламу, калі яны блакіруюць і разблакуюць свае тэлефоны, і атрымліваюць пэўную суму аплаты за гэту рэкламу. AdMe плаціць сваім карыстальнікам праз PayPal, і карыстальнікі могуць зняць свае плацяжы ў любы час.

    Ibotta: Ibotta - гэта дадатак, дзе карыстальнікі могуць зарабляць грошы, карыстаючыся скідкамі і прапановамі на пакупкі прадуктаў. Карыстальнікі могуць вярнуць грошы, купіўшы пэўныя прадукты праз прыкладанне або адсканіраваўшы прадуктовыя чэкі. Назапашаныя кампенсацыі можна перанесці на рахункі PayPal або падарункавыя карты.

    Foap: Foap - яшчэ адно прыкладанне, якое дазваляе карыстальнікам зарабляць грошы, прадаючы фатаграфіі, зробленыя імі на платформе. Карыстальнікі могуць ліцэнзаваць фатаграфіі, якія яны загружаюць пакупнікам, і атрымліваць камісію з кожнай продажу. Foap дапамагае карыстальнікам ствараць якасны кантэнт, гарантуючы, што іх фатаграфіі адпавядаюць пэўным стандартам.

    Field Agent: Field Agent - гэта мабільнае прыкладанне, дзе карыстальнікі могуць зарабляць грошы, выконваючы заданні побач з імі. Абавязкі ўключаюць інспекцыю крамы, фатаграфаванне тавараў, адказы на апытанне і іншыя абавязкі ў рознічным гандлі. Карыстальнікі атрымліваюць грошы за выкананне заданняў, звычайна праз PayPal.

    Гэтыя праграмы дазваляюць карыстальнікам Android зарабляць грошы рознымі спосабамі. Яны прапануюць мноства магчымасцей для атрымання прыбытку, ад апытанняў да фатаграфавання, ад прагляду рэкламы да скідак на пакупкі. Карыстальнікі могуць пачаць зарабляць грошы, выбіраючы прыдатныя прыкладанні з улікам сваіх інтарэсаў і пераваг. Аднак важна ўважліва прачытаць умовы выкарыстання кожнага прыкладання і давяраць надзейным праграмам.

Адлюстраванне 2 адказаў - ад 1 да 2 (усяго 2)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.