Неадкладная дапамога пры разводзе.

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    derbederxnumx
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры, я быў жанаты са сваёй жонкай пад адным дахам каля 2 гадоў і 4 месяцаў, і яна пакінула дом і пайшла да сваёй сям'і, якраз калі я падаўжаў свой сеанс, кажучы вар'яцкую лухту, як я бясконцая хлусня жонкі, праблемы і шлюб у адзін дзень - гэта не для мяне, ты малайчына, ты суперпрыгажун.Засталося ўсяго некалькі дзён да заканчэння сесіі, а я падаў заяўку 1 тыдні таму.Жонка напісала, што я не хацеў бы атрымаць дакумент, я падпісаў яго і перадаў. Auslanderbehorde мне не адказаў. Я сам пайшоў туды, і той безасабовы сябар-расіст сказаў мне глупства накшталт "вярніся, твая мэта быць тут скончылася" » і сказаў: «Мы не будзем працягваць сесію». Я скончыў B25 і мой курс арыентацыі скончаны.Я жыў у адным доме 2 года і аддаў сваю жонку 1n гадоў таму чалавеку, які стане маёй жонкай. Што мне цяпер рабіць, сябры? Штутгарт, я знаходжуся ў 2.5 км ад бадэна. Ці ёсць хто-небудзь, хто ведае юрыста ў Нбергу? Я не мог працаваць ні ў адной кампаніі 10 год без перапынку, але я працаваў 25 месяцаў. Да сённяшняга дня я не атрымліваў ніякай сацыяльнай дапамогі ад іншых кампаній. З таго часу, як я прыехаў, я сплачвала крэдыт за яе дом да шлюбу, а зараз я працую на фэсце каля 1 месяцаў.
    Я працую ў вялікай кампаніі праз Var Zeitfirma, мне патрэбна ваша тэрміновая падтрымка, у мяне нікога няма. Мая жонка разбурыла мяне, мая адзіная віна ў тым, што я працую з таго дня, як прыехаў у Германію і быў прывязаны да свайго дома і сям'і.. Прайшло шмат часу, не хвалюйцеся.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    У Мюнхене ёсць асноўная падкова, ён эксперт у гэтых пытаннях, я б назваў яго кансультантам, некаторыя кажуць, што дастаткова прабыць у шлюбе 2 гады, некаторыя кажуць, што 3 гады з'яўляюцца абавязковымі, таму мала людзей, якія прытрымліваюцца таго, што напісана ў законе, але я мяркую, што яны падоўжаць вашу горшую сесію на 1 год і не дашлюць. 

    derbederxnumx
    Удзельнік

    У Мюнхене ёсць асноўная падкова, ён эксперт у гэтых пытаннях, я б назваў яго кансультантам, некаторыя кажуць, што дастаткова прабыць у шлюбе 2 гады, некаторыя кажуць, што 3 гады з'яўляюцца абавязковымі, таму мала людзей, якія прытрымліваюцца таго, што напісана ў законе, але я мяркую, што яны падоўжаць вашу горшую сесію на 1 год і не дашлюць.

    Я з ім звязаўся, у яго выдаткі каля 3 тысяч еўра, паглядзім, будзем абскарджваць, паведамлю, што будзе.

    volkanxnumx
    Удзельнік

    Па-першае, хутчэй папраўляйся. Я жыву ў Ройтлінгене. Калі вы хочаце пакінуць свой нумар у прыватным парадку, я дапамагу вам, чым змагу.

    derbederxnumx
    Удзельнік

    Па-першае, хутчэй папраўляйся. Я жыву ў Ройтлінгене. Калі вы хочаце пакінуць свой нумар у прыватным парадку, я дапамагу вам, чым змагу.

    Я даслала табе свой нумар з прывату

    бессардэчны
    Удзельнік

    Вітаю, у мяне была гэтая тэма раней. Мы падзяліліся і пракаментавалі, дазвольце мне яшчэ раз паспрабаваць дапамагчы. Каб атрымаць незалежную візу ад мужа і жонкі, вам трэба пражыць пад адным дахам 2 гады, 3 гады, калі ваш муж з'яўляецца грамадзянінам Турцыі. Калі ваш муж/жонка немец, то ён/яна паводзіць сябе з вамі як іншаземец.Яны звычайна так робяць з усімі.Яны думаюць, што яны не ведаюць законаў, і загадваюць ім вяртацца ў Турцыю і г.д.Але ў іх такога няма справа. Яны ПАВІННЫ ўвайсці. Есін Турк. Паўтаруся, няма праблемы. Напрыклад, перыяд разводу ў мяне доўжыўся роўна два гады. У гэты перыяд вам дадуць від на жыхарства, і пакуль вы будзеце працаваць, калі не атрымліваеце дапамогі ад дзяржавы, ваша віза ператворыцца ў працоўную візу, а вы ўсё роўна застанецеся.Самае галоўнае тут тое, што вы турак. З іншага боку, нават калі вы зарабляеце 1000 еўра, ніякай дапамогі ад дзяржавы на паперы не атрымаеце. Раздзельнае жыццё цяпер падаўжае бестэрміновае пражыванне, трэба працаваць 5 гадоў, і гэта не будзе праблемай. Мая асабістая просьба да сяброў, якія будуць задаваць такія пытанні, - папрасіце аб дапамозе, калі ласка, запытайце грамадзянства дзіцяці, калі гаворка ідзе пра ўз'яднанне сям'і праз дзіця, або грамадзянства дзіцяці, калі гаворка ідзе пра шлюб. Тэхнічныя характарыстыкі. Тады мы можам дапамагчы вам больш падрабязна.

    derbederxnumx
    Удзельнік

    Вітаю, у мяне была гэтая тэма раней. Мы падзяліліся і пракаментавалі, дазвольце мне яшчэ раз паспрабаваць дапамагчы. Каб атрымаць незалежную візу ад мужа і жонкі, вам трэба пражыць пад адным дахам 2 гады, 3 гады, калі ваш муж з'яўляецца грамадзянінам Турцыі. Калі ваш муж/жонка немец, то ён/яна паводзіць сябе з вамі як іншаземец.Яны звычайна так робяць з усімі.Яны думаюць, што яны не ведаюць законаў, і загадваюць ім вяртацца ў Турцыю і г.д.Але ў іх такога няма справа. Яны ПАВІННЫ ўвайсці. Есін Турк. Паўтаруся, няма праблемы. Напрыклад, перыяд разводу ў мяне доўжыўся роўна два гады. У гэты перыяд вам дадуць від на жыхарства, і пакуль вы будзеце працаваць, калі не атрымліваеце дапамогі ад дзяржавы, ваша віза ператворыцца ў працоўную візу, а вы ўсё роўна застанецеся.Самае галоўнае тут тое, што вы турак. З іншага боку, нават калі вы зарабляеце 1000 еўра, ніякай дапамогі ад дзяржавы на паперы не атрымаеце. Раздзельнае жыццё цяпер падаўжае бестэрміновае пражыванне, трэба працаваць 5 гадоў, і гэта не будзе праблемай. Мая асабістая просьба да сяброў, якія будуць задаваць такія пытанні, - папрасіце аб дапамозе, калі ласка, запытайце грамадзянства дзіцяці, калі гаворка ідзе пра ўз'яднанне сям'і праз дзіця, або грамадзянства дзіцяці, калі гаворка ідзе пра шлюб. Тэхнічныя характарыстыкі. Тады мы можам дапамагчы вам больш падрабязна.

    Гэй, брат, мая жонка - грамадзянка Германіі, я жанаты 2 гады і 5 месяцаў, і я не атрымліваў ніякай дапамогі ад дзяржавы, але, на жаль, калі вы сутыкаецеся з расісткай. здарыцца, вы застанецеся сам-насам з пагрозамі. Ва ўсялякім разе, я аддаў гэта базавай нале, яна справіцца, але гэта каштуе крыху солі..

    бессардэчны
    Удзельнік

    Калі не атрымліваецца, не хвалюйцеся, проста сыходзьце. Нават калі замежнае ведамства стварае праблемы, гэта не праблема. Вы выдаткуеце грошы на адваката, але атрымаеце візу незалежна ад мужа. Спакойна, вас ніхто не можа адправіць. Калі вы самі туды не едзеце, працягвайце працаваць Прапрацаваўшы 5 гадоў, вы атрымаеце свае грошы на нявызначаны тэрмін.З найлепшымі пажаданнямі.

    muhendus
    Удзельнік

    Калі гэта не прыватнае, я хачу нешта спытаць? Ваш муж/жонка немец або турак нарадзіўся ў Германіі? Хіба ты не ведаў, што ты расіст, перш чым ажаніцца?

    Гэта не яго жонка расістка, а супрацоўнік аддзела па справах замежнікаў, як я разумею. Ён усё роўна не ажэніцца з замежніцай-расісткай.

    derbederxnumx
    Удзельнік

    Калі гэта не прыватнае, я хачу нешта спытаць? Ваш муж/жонка немец або турак нарадзіўся ў Германіі? Хіба ты не ведаў, што ты расіст, перш чым ажаніцца?

    Чаму мая жонка была расісткай, брат? Афіцэр, які з'яўляецца расістам.. мая жонка з'яўляецца нямецкай грамадзянкай Турцыі

Адлюстраванне 9 адказаў - ад 1 да 9 (усяго 9)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.