Arb Act смяна на работодателя

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Мехметиелмаз
    участник

    Здравейте приятели.

    За да се възползвате от закона Arb, се налага трудов ангажимент за същия работодател за период от 1 година.
    Работя със същия работодател от 7 месеца с fest vertrag, но в края на миналия месец компанията се сля и се свърза с друга компания.
    Мястото на работа и работата, която извърших, промениха само името на компанията и подписах нов вертраг при същите условия.
    В този случай мислите ли, че мога да се възползвам от arb?

    Благодаря.

    muhendus
    участник

    Какво е Arb, сър?

    Мехметиелмаз
    участник

    Какво е Arb, сър?

    Разрешение за пребиваване, получено при работа при същия работодател в продължение на 1 година. Arb 1/80 означава споразумение за партньорство.

    Оне идеално
    участник

    .

    Мехметиелмаз
    участник

    Ако сте подписали нов vertrag, за съжаление 7 месеца няма. Тъй като фестът на творбата не беше определен по време. Ако беше време, времето, върху което ще работите, ще бъде преопределено и ще бъдете на вертрага. Въпреки че сте фест, подписването на нов vertrag означава, че компанията не е само за промяна на името, но и за смяна на ръцете. Ако сте подписали vertrag, защото името се е променило, трябва да напишете, когато сте започнали работата във вашата vertra, така че 7 месеца да не се губят. Но ако няма такова нещо, успех с вашите 7 месеца.

    Фирмата, с която работих, беше дъщерна компания на Gmbh, която е дъщерна компания на постоянната мрежа и те винаги са затваряли тази компания и са ни свързвали с мрежата. Консултирах се с няколко адвокати, но не можах да получа много отговор. За съжаление , не всеки адвокат е запознат с този въпрос.
    Ако звучи, както казахте, името е много трудно. Вероятно ще ме изпратят.
    Благодаря за вашият отговор.

    Оне идеално
    участник

    .

    Мехметиелмаз
    участник

    Не е нужно да се притеснявате веднага. Ако сте полезен човек и те са в нужда, за тях не може да става и дума. Отидете да си вършите работата, продължавате да бъдете ярък. Пожелавам най-доброто.

    Не, учителко, положението ми е различно.
    За да се получи синя карта, мисля, че те искат 52 хиляди годишен брут, моята е около 40 хил. Така че нямам право на синя карта.

    Оне идеално
    участник

    .

    Мехметиелмаз
    участник

    Защо не дадоха unbefristeti? Вдъхновен гражданин? Не сте ли направили b1 или интеграционния курс?
    В кой град живееш?

    Оне идеално
    участник

    .

    безсърдечен
    участник

    Поздрави изпратени turkiyeye без статус (това е идеално). Дори да се приберете поотделно, ще получите виза, независима от вашия съпруг, тъй като живеете със съпруга си 2 години. Не се притеснявайте за вас, след 5 години работа кандидатствате и го купувате отново. Вие казахте за 69 евро. Ако получите помощ за 1 евро, помощта е помощ. Независимо дали сте осъдили 69 или не, сега това беше в джоба ви. Хайде да дойдем. Казах ви какво да направите с текущата си ситуация по друга тема, преживях повечето от това, през което преминахте, за да се отървете от него. Слава Богу, сега съм добре. Моята гледна точка. Животът, който живеете, не е живот. Ако можете да изтеглите 10 евро, вземете 1000 евро от чека, поне изтеглете заплатата си и направете това, което казвам. Но мисля, че вашият проблем е обезсърчението, вие не си вярвате. Не мога да стоя без вдъхновение. Мислиш. Поставете го на главата си в BISMILLAH Намерете хостел и т.н. Вече предстои още. Животът е кратък, не е ясно какви ще бъдем

Показани са 10 отговора - от 1 до 10 (общо 10)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.