Учи в университет в Германия

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    keremxnumx
    участник

    приятели.

    Пиша за тези, които искат да живеят в Германия. Ако учиш в университета в Германия, получаваш разрешение за пребиваване за една година без причина в края на университета. Ако си намерите работа в този срок и я запишете официално, получавате разрешение за работа. Разбира се, не е нужно да пренебрегвам, че за това се нуждаете от превъзходен немски език. Ако кажете добре, получих разрешителните си в Германия, но жена ми не можа да дойде. Как ще го взема със себе си? нека да бъда такъв. Кандидатствате в консулството или във вътрешните работи на Германия за вашия съпруг. Съпругът ви посещава курса в рамките на определен период от време. изучава немски и немска култура (причина да не бъде непознат за Германия)
    Ако в края на тях екипът, който дава курса, одобри, вашият съпруг може да получи разрешение. Ако кажете, че вече говорите езика и длъжностното лице няма значение за вас, той вече ще получи разрешение за пребиваване. Няма причина съпругът ви да не бъде приет в Германия, особено ако си намери работа.

    спанак
    участник

    Ако учиш в университета в Германия, получаваш едногодишно разрешение за пребиваване без причина в края на университета.

    Сигурен ли си за това…

    черно & сиво_3
    участник

    Приятели, имам проблем, бих бил много благодарен, ако някой, който разполага с информация и споделя своята информация. Завърших икономическия факултет на Турция, 1 Турция TR години, в които съм бил, тук искам да уча в колеж, но поне можете да имате добра степен по немско шоу. Какво мога да направя, моята еквивалентност на диплама приема edilirmi, майстор Може ли или какво мога да направя тук, освен че бях купил пуйка, може да оцени как да дипломатирам? Да кажем, че продължих катедрата си тук в университет тук, тогава какво мога да направя, какъв е точният немски еквивалент на този отдел и какво прави възпитаник на този отдел в Германия? Благодаря сега. Освен това сайтът е много хубав, намерих го случайно, много ми хареса.

    dennis1989
    участник

    Здравейте, ще ме попитам, сега съм в последната година на гимназията. Мисля да отида в университет в Германия, когато завърша училището си и не е необходимо да получавам виза от него. Ще трябва да печеля годишно бариера, ще се радвам, ако можете да помогнете, благодаря вече.

    Ертугрул
    участник

    Поздравявам ви, че ми помогнахте с това, което прочетох на 2-годишните би магистрали, преминавайки като техник на училищен транспорт в Германия, което прочетох, или с това, което мога да направя там в дипломата си за колеж в Турция, би трябвало seviniirm вече tşk

    3,14
    участник

    -> Щракнете

Показани са 5 отговора - от 1 до 5 (общо 5)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.