Изпълнителният дълг създава ли проблем с визите?

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Аташе
    участник

    Здравейте приятели,

    Имам дълг по кредита и кредитна карта към банката, дългът е прехвърлен към изпълнение.

    Направих заявление на 30 септември, клонът за чужденци каза, че сме изпратили документите до котвата в сряда и се страхувам, че ще има проблем.

    Здравейте,
    В случаите на дълг и изпълнение на банката няма да има проблеми, освен ако банката не наложи чуждестранна забрана за пътуване. Ако обаче имате дълг към държавата, ще имате проблеми като данъчен дълг и т.н. Ще има проблем при заминаване в чужбина. Освен това в Турция Не свързвайте държавния дълг в Германия, знам. Аз също търсих много. Получих туристическа виза, докато бях в дълг, никога преди това не е било проблем.

    ysmnxnumx
    участник

    Ако нямате забрана от чужбина, мисля, че нищо няма да се случи. Един от моите приятели имаше дълг от 10 хиляди лири. Дойде миналата седмица, можете да платите дълговете си по визи от чужбина. Но там също се плаща, когато митничарите ви дърпат настрана, не идвате в Турция.

    Забраната е научена от полицейските части в чужбина.
    Разбира се, не знам следващия процес. Надявам се, че няма да има проблеми.

    Аташе
    участник

    Нямам никакъв данъчен дълг към нашата държава, както казах, имам дълг към банката, те го дадоха преди 2 седмици.

    Ако нямат никакви активи по себе си, не се страхувайте, те не могат да направят нищо. Те просто се обаждат в кантората и ви притесняват.

Показани са 5 отговора - от 1 до 5 (общо 5)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.