Спешна помощ при развод.

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    derbederxnumx
    участник

    Здравейте приятели, около 2 години и 4 месеца бях женен за жена ми под същия покрив и непрекъснатите проблеми с лъжите на жена ми и бракът за 1 ден не беше за мен. Оставаха дни до приключване на сесията и преди 25 седмици направих заявление, съпругата ми evraga getrennt leben написа, подписа го, предаде го, Auslanderbehorde не ми даде cvp, аз отидох сам и личният приятел расист каза глупави неща като целта да бъда тук е над мен и каза, че няма да удължи сесията. Завърших курса си по ориентиране b2. Живях в същата къща 1 години и дадох своите 2.5 години на този човек, който ще ми стане съпруга. Какво мога да направя сега, хора от Щутгарт, аз съм на 10 км от Баден w. От 25 година не мога да работя в нито една компания без прекъсване, но до днес не съм получавал никаква социална помощ в други компании и съм платил заема на къщата му, преди да се оженя, откакто съм дошъл и сега имам правех фест бизнес от близо 1 месеца.
    Работя в голяма компания чрез zeitfirma. Имам нужда от спешната ви подкрепа. Нямам никой. Съпругата ми ме размаза, единствената ми вина е, че от деня, в който дойдох в Германия, работех, работя, бях обвързан с дома и семейството си .. Беше малко дълго.

    fuk_xnumx
    участник

    В Мюнхен има основни подкови, казвам експерт по тези въпроси, някои казват, че трябва да сте женени 2 години, други казват, че трябва да останете женени 3 години, други казват, че няма много хора в закона, но предполагам, че те ще удължат най-лошата сесия 1 година 1 година. 

    derbederxnumx
    участник

    В Мюнхен има основни подкови, казвам експерт по тези въпроси, някои казват, че трябва да сте женени 2 години, други казват, че трябва да останете женени 3 години, други казват, че няма много хора в закона, но предполагам, че те ще удължат най-лошата сесия 1 година 1 година.

    Свързах се с него и той има 3 хиляди евро разходи за разходи, да видим дали ще обжалваме, ще ви уведомя какво ще се случи.

    volkanxnumx
    участник

    Първо, оздравявай скоро. Отсядам в Ройтлинген. Ако искате да оставите личния си номер, ще помогна с каквото мога.

    derbederxnumx
    участник

    Първо, оздравявай скоро. Отсядам в Ройтлинген. Ако искате да оставите личния си номер, ще помогна с каквото мога.

    Хвърлих номера си от специален брато

    безсърдечен
    участник

    Поздрави преди тази тема много. Споделихме, коментирахме, нека се опитам да помогна отново. За да получите виза, независима от съпруга, трябва да останете под същия покрив в продължение на 2 години, ако вашият съпруг е турски гражданин, 3 години. Ако вдигнете краката си, ако го направите, те обикновено се обаждат на чужд кръг обратно към VSA turkiyede, мислят, че не знаят закона за всички, докато няма такива права. Те са длъжни да дадат сесия. Вдъхновете турчин. Въпреки това няма проблем, периодът на развода продължи две години, например, те ще дадат пребиваване през този период и докато продължите да работите, ще се върнете към виза за работник по виза, освен ако не получите помощ от държава, най-важният момент тук е вдъхновението турчин. Ако печелите 1000 евро, работете, не получавайте никаква държавна помощ на хартия. Ако сега живеете отделно, това удължава неопределения период на пребиваване.Трябва да работите 5 години и това няма да е проблем. Ако моята лична молба от приятели, които ще задават такива въпроси, е събирането на семейството с детето, моля, вдъхновете гражданство, ако гражданството на детето е по брак или ако става въпрос за брак. Спецификации. Тогава можем да ви помогнем по-подробно.

    derbederxnumx
    участник

    Поздрави преди тази тема много. Споделихме, коментирахме, нека се опитам да помогна отново. За да получите виза, независима от съпруга, трябва да останете под същия покрив в продължение на 2 години, ако вашият съпруг е турски гражданин, 3 години. Ако вдигнете краката си, ако го направите, те обикновено се обаждат на чужд кръг обратно към VSA turkiyede, мислят, че не знаят закона за всички, докато няма такива права. Те са длъжни да дадат сесия. Вдъхновете турчин. Въпреки това няма проблем, периодът на развода продължи две години, например, те ще дадат пребиваване през този период и докато продължите да работите, ще се върнете към виза за работник по виза, освен ако не получите помощ от държава, най-важният момент тук е вдъхновението турчин. Ако печелите 1000 евро, работете, не получавайте никаква държавна помощ на хартия. Ако сега живеете отделно, това удължава неопределения период на пребиваване.Трябва да работите 5 години и това няма да е проблем. Ако моята лична молба от приятели, които ще задават такива въпроси, е събирането на семейството с детето, моля, вдъхновете гражданство, ако гражданството на детето е по брак или ако става въпрос за брак. Спецификации. Тогава можем да ви помогнем по-подробно.

    Eywallah kardeşim benim eşim alman vatandaşı 2 sene 5 ay yakın evli kaldım ve çalışıyorum devletten hiç-bir yardim almadım ama ne yazık ki ırkçı birine denk geldin mi öyle olmuyor tehditle başbaşa kalıyorsun. Neyse temel nala verdim o halledicek ama biraz tuzluya mal oluyor..

    безсърдечен
    участник

    Ако той не спи, не разбивайте напразно психологията си. Дори ако чуждестранният офис създава проблем, всичко е наред, можете да похарчите малко пари за адвоката, но получавате виза, независима от съпруга / та. Никой не може да ви изпрати и да продължи да работи, освен ако не отидете.

    muhendus
    участник

    Ако не е специално, искам да попитам нещо? Съпругът ви съпруг или германец роден ли е в Германия? Не знаехте ли, че сте били и расист, без да се ожените?

    Расистът не е негова съпруга, но офицерът в офиса за чужденци е това, което разбирам. Расистът така или иначе не се жени за непознатия.

    derbederxnumx
    участник

    Ако не е специално, искам да попитам нещо? Съпругът ви съпруг или германец роден ли е в Германия? Не знаехте ли, че сте били и расист, без да се ожените?

    Защо жена ми трябва да бъде расистка, братко? Полицай, който е расист .. Съпругата ми е немска гражданка от Турция

Показани са 9 отговора - от 1 до 9 (общо 9)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.