Правото да живее независимо от съпруга

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    на Valuec
    участник

    Живях в Германия 3 години и 4 месеца под един покрив с съпруга турски гражданин, който е германски гражданин. Поради кавги, конфликти и недоразумения напуснах къщата преди 3 дни и се върнах в Турция в къщата на баща ми, за да изслушам ума си. Те ми дадоха последната сесия три години. Имам сесия до май 2022 г. Отидох на курса и направих своя b1 сертификат в курса за ориентиране. Работя на последното си работно място от 9 месеца и не бях фест. На работа си купих билета и дойдох в Турция, без да кажа нищо. Не получавахме никаква помощ от държавата. Въпросът ми е, мога ли да остана независим? Вече текущата ми сесия е до май 2022 г. Бихте ли ми обяснили какво трябва да направя първо, когато изляза от къщи? Какво трябва да направя държавата на първите етапи, независимо от съпруга, когато се оженя и напусна къщата? И ще бъде ли удължена моята независима от естети сесия?

    fuk_xnumx
    участник

    първото нещо, което трябва да направите, е да се върнете на работа и да намерите място за отсядане, не мисля, че сесията ще бъде проблем

    на Valuec
    участник

    първото нещо, което трябва да направите, е да се върнете на работа и да намерите място за отсядане, не мисля, че сесията ще бъде проблем

    Нямам намерение да се връщам отново в този град. Поради тази причина не мога да се върна. Мога да си намеря работа в друг град, в който ще отида. Предполагам, че единствената ми грижа е да работя, за да мога да остана или?

    на Morslipdo
    участник

    В крайна сметка няма значение дали вашият съпруг е турско-германски гражданин, вече сте се записали, няма да ви го вземат обратно, но трябва да работите, за да продължите без прекъсване. 

    на Valuec
    участник

    В крайна сметка няма значение дали вашият съпруг е турско-германски гражданин, вече сте се записали, няма да ви го вземат обратно, но трябва да работите, за да продължите без прекъсване.

    Става въпрос за идентичност, а не за раса. Говоря според фразата, че това, че си германски гражданин, не променя нищо. Разбира се, всеки трябва да работи, за да оцелее. Въпросът ми не е работа или нещо друго. Независимо дали съм женен или не, все пак вече работя. Въпросът ми е за бащинската независима сесия.

    безсърдечен
    участник

    Можете да получите разрешение за пребиваване независимо от съпруга в желания от вас град. махай се. Можете да се установите и да работите, всичко, което трябва да направите, е да се върнете спешно в Германия. Установяването на оформлението е дълга сесия. Временно обаче. Ако той каже не му се доверявай, донесете датите си за влизане и излизане в TR, чуждестранното представителство (essin може да се оплаче) Ако останете в TR повече от 6 месеца, те ще ви вземат разрешително за пребиваване и ще се върнат в Турция. Трябва, нищо не можеш, дори и с адвокат, такъв е законът, все пак това е моята лична препоръка, върни се в Германия възможно най-скоро.

    на Valuec
    участник

    Можете да получите разрешение за пребиваване, независимо от съпруга, в желания от вас град. махай се. Можете да се установите и да работите, остава само спешно да се върнете в Германия. Установяването на оформлението е дълга сесия. Временно обаче. Ако той каже не му се доверявайте, носете датата на влизане в TR, чуждестранното представителство (esin може да се оплаче) Ако останете в TR повече от 6 месеца, те ще вземат разрешението ви за пребиваване и ще се върнат в Турция. Трябва, не можете да направите нищо, дори с адвокат, това е законът, в края на краищата, това е моята лична препоръка, да се върнете в Германия възможно най -скоро.

    Този твой коментар ми даде малко вода. Купих си билета, ще се върна следващата седмица, благодаря.

    на Valuec
    участник

    Научих днес. Жена ми отиде в ausländeram. Да кажа, че ме няма. Служителят там каза, че няма какво да се прави, той е свършил времето си с вас. Той каза, че имаме много такива файлове и документи. Винаги е казвал, че това са проблемите.

    derbederxnumx
    участник

    Научих днес. Жена ми отиде в ausländeram. Да кажа, че ме няма. Служителят там каза, че няма какво да се прави, той е свършил времето си с вас. Той каза, че имаме много такива файлове и документи. Винаги е казвал, че това са проблемите.

    O süre nekadarmis ogrenebildinmi kardeşim doldurma süresi benimde başında aynı sıkıntılar var allah yardımcın olsun

    Зузудуру
    участник

    Мъжът ми отиде, всичко беше ок, известието отиде при тях, чакаха да отидат документите от Истанбул, изнервих ли се?

    орли от
    участник

    Брат ми, дори чиста хартия (führungszeugnis) казват, че ще я изпратим след 10 дни ... те ще умрат един ден ..

Показани са 10 отговора - от 1 до 10 (общо 10)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.