Au Pair Njemačka

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Timoti
    Učesnik

    Postoje li kandidati za prijavu na program Au Pair Njemačka?

    Selin68
    Učesnik

    Postoje li kandidati za prijavu na program Au Pair Njemačka?

    Da, čini mi se, ali nisam mogao naći agenta u Turskoj. Ima li prijatelja koji mi mogu ponuditi agenta?

    Timoti
    Učesnik

    Da, čini mi se, ali nisam mogao naći agenta u Turskoj. Ima li prijatelja koji mi mogu ponuditi agenta?

    Pozdrav, ne znam da li je zabranjeno povezivanje odavde Timothy Au Pair Možete to napisati na googleu. Au Pair šaljemo u Njemačku. Trenutno ima dosta njemačkih porodica koje žele turske au parove u našem portfelju. Ako mislite, možete nas kontaktirati.

    Selin68
    Učesnik

    Pozdrav, ne znam da li je zabranjeno povezivanje odavde Timothy Au Pair Možete to napisati na googleu. Au Pair šaljemo u Njemačku. Trenutno ima dosta njemačkih porodica koje žele turske au parove u našem portfelju. Ako mislite, možete nas kontaktirati.

    Teşekürler

    Timoti
    Učesnik

    Teşekürler

    Dobrodošli ste da vidite Timoti Au Pair Njemačka

    Selin68
    Učesnik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    Timoti
    Učesnik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    • Biti u starosnoj grupi od 18 do 26 godina
      Najmanje diplomiranih srednjoškolaca (po mogućnosti fakultetski)
      Poznavanje barem njemačkog nivoa A1 i to dokumentovanje.
      (Nivo A1 je najniža razina. Oni koji su na ovom nivou trebali bi znati engleski jezik na nivou B1 pored njemačkog nivoa A1.)
      Nema zdravstvenih problema
      Imati čistu kaznu
      Imati iskustva u njezi djeteta ili beba i dokumentirati to sa referencama
      Biti uključen u program najmanje 6 mjeseci
      Imati kvalifikacije za dobijanje vize
      Prije nisam bio Au Pair u Njemačkoj
    • [/ List]
      Opširnije informacije na Googleu Timoti Au Pair Njemačka Možete ga napisati i pristupiti na našoj web stranici.

    Timoti
    Učesnik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    Također bih htio obavijestiti Au Pairs o tome što pružaju njemačke porodice.
    Privatna soba (pod uvjetom da nije manja od 8 četvornih metara)
    3 obroka
    Mjesečni min 260 eura
    50 evra mesečno za kurs nemačkog jezika
    Ako tečaj njemačkog jezika nije unutar pješačke ili biciklističke udaljenosti, troškove javnog prijevoza pokriva porodica.
    Nesreća i zdravstveno osiguranje
    2 dana plaćenog dopusta mjesečno
    1 cijelu sedmicu slobodnog dana

    Za više detalja kontaktirajte nas Timoti Au Pair Njemačka Možete pretraživati ​​i kontaktirati Google.

    Timoti
    Učesnik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    Koliko mjeseci bar možete ostati u Njemačkoj kao au pair?
    Općenito, porodice žele najmanje 6 mjeseci. Poželjno je 12 meseci.
    Porodice koje žele 3 mjeseca rijetko mogu izlaziti ljeti.
    Google na nas Timoti Au Pair Njemačka Možete doći do unosa.

    Timoti
    Učesnik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    Postoji li njemački intervju o Au Pair Germany Visa?
    Ne postoji potpun i jasan odgovor na ovo pitanje. Zavisi od diskrecije službenika za vize. Ako imate sertifikat kućnog nivoa A1 Goethe instituta (sertifikati višeg nivoa su uvek povoljniji). Postoji velika vjerovatnoća da će intervju biti na turskom jeziku. Oni koji nemaju sertifikat o poznavanju njemačkog jezika intervjuiraju se isključivo na njemačkom jeziku. Timoti Au Pair Njemačka Mi vam pomažemo oko vize. Do nas možete doći putem naših kontakt podataka na našoj web stranici ili ispunjavanjem prijavnice na našoj web stranici.

    Timoti
    Učesnik

    Da, čini mi se, ali nisam mogao naći agenta u Turskoj. Ima li prijatelja koji mi mogu ponuditi agenta?

    Za porodicu od 3 djece (10, 8 i 5 godina) u Minhenu tražimo Au Parove sa najmanje A2020 njemačkim jezikom na period od 12 mjeseci, koji mogu početi u aprilu 1. godine. Radno vrijeme je 30 sati tjedno. 5 dana u sedmici. Opis posla: Dovođenje djece u školu i pomoć majci u laganim kućanskim poslovima. Posao kućnih poslova nije potreban, jer u tjedan dana dolazi 1 čistač. Bilo bi dobro da ima vozačku dozvolu, ali ne i neophodnu Prijevoz je vrlo lak jer su u Minhenu. Zainteresirani kandidati Timoti Au Pair Njemačka mogu ispuniti prijavni obrazac.

    bezdušan
    Učesnik

    Trebalo bi da to nazovem modernim ropskim radom.Imao sam prijatelja na kursu nemackog i on je dosao istim putem, kunem se da je to uradio.Nemoj se spaliti za ljubav Evrope.Cilj je da zaradis od tebe. Na primjer, radio sam u fabrici. Bilo nas je 7 ljudi sa čovjekom koji je radio kao podizvođač. Naše. Satnica po osobi je bila 34 eura, ali smo za povišicu plaćeni 13 eura. Iako smo hteli da zaradimo manje, rekao je, itd. Evropljani vole strance jer ih jeftino zapošljavaju i od njih zarađuju mnogo novca. Trenutno je ista situacija u Turskoj.Poslodavci jako vole Sirijce jer ne obezbjeđuju osiguranje a zapošljavaju ih jeftino.Pazite na takve stvari i ako ćete u Evropu dodjite da se udate.Najbolje da uradite je imati papire i boravišnu dozvolu. Drugim rečima, ne pitajte šta sam posle uradio, samo mali savet od mene...

    zeynepxnumx
    Učesnik

    Ja bih to nazvala modernim ropskim radom.Imao sam prijatelja na kursu njemačkog i on je došao istim putem.Dao Bog da je to uradio.Nemoj se spaliti za Evropu.Cilj je da zaradiš od tebe. Na primjer, radio sam u fabrici. Bilo nas je 7 ljudi sa čovjekom koji je radio kao podizvođač. Naše. Satnica po osobi je bila 34 eura, ali smo za povišicu plaćeni 13 eura. Iako smo hteli da zaradimo manje, rekao je, itd. Evropljani vole strance jer ih jeftino zapošljavaju i od njih zarađuju mnogo novca. Trenutno je ista situacija u Turskoj.Poslodavci jako vole Sirijce jer ne obezbjeđuju osiguranje a zapošljavaju ih jeftino.Pazite na takve stvari i ako ćete u Evropu dodjite da se udate.Najbolje da uradite je imati papire i boravišnu dozvolu. Drugim rečima, ne pitajte šta sam posle uradio, samo mali savet od mene...

    Ne slažem se s tobom. Valjda se ne moramo udati za učenje jezika. :))) Oni koji žele da postanu Au Pair bave se učenjem jezika, a ne ostankom i radom u Njemačkoj. Dakle, nije ljubav prema Evropi kako vi kažete. Nažalost, nemamo finansijske snage da idemo u školu jezika. Koliko se iznajmljuje soba u Njemačkoj? Istraživala sam u okviru škole jezika. Sedmično košta 200 evra, a ako tome dodamo hranu i prevoz, prelazi 250 evra. To je 1000 evra mesečno. Dakle, ako tome dodamo džeparac koji dobijemo od porodice, naša zarada radeći kao au pair prelazi 1350 eura. Mislim da je 30 sati razuman broj za radno vrijeme. S obzirom na plate primljene u Turskoj. To je kao da zaradite 30 - 8000 TL za nekoga ko se brine o djetetu 9000 sati. :)) Napravio sam račun kako bih mogao ići u jezičku školu 12 mjeseci, godišnji smještaj + troškovi života tome dodaju 12.000 eura, a 12-mjesečna škola jezika 20.000 eura. 130.000 TL :))) Naravno da za to ima dovoljno snage. Ali za one koji nisu dovoljni, Au para može biti spasitelj za mene. Mislim da je to posao koji se mora obavljati na privremeni period, mislim. Takođe je vrlo teško dobiti studentsku vizu. Potrebno je dokumentovati da možete sresti tako visoke brojke. Studenti ne smiju raditi. Dakle, viza za jezičke škole je samo za bogate :(((Čula sam da je Au Pair vizu vrlo lako dobiti. Nije potrebno prijavljivati ​​nikakvu financijsku imovinu. Mogućnost vježbanja s porodicom prilično je velika. Isti obrasci u školama stranih jezika). :)) Poboljšajte svoj turski i potrošite 130.000 TL. Naravno, ovo je moja ideja. Nemam drugog izbora osim Au para. 

    bezdušan
    Učesnik

    Ma koliko bili lijepi, halal ste, ne razlikujte se od ropstva, vidio sam njegovog živog svjedoka. Očistite dom, pogledajte djecu itd., A zatim su došli da nauče iz kojeg jezika dolaze :) Većina onih koji dođu nekako ostaju samo jezik. To je 100 od 10 onih koji dolaze učiti. U svakom slučaju, nema veze, nema potrebe za raspravljanjem, neka čuvarica dovede Nijemce po jeftino, nema problema 😊

    zeynepxnumx
    Učesnik

    Ma koliko bili lijepi, halal ste, ne razlikujte se od ropstva, vidio sam njegovog živog svjedoka. Očistite dom, pogledajte djecu itd., A zatim su došli da nauče iz kojeg jezika dolaze :) Većina onih koji dođu nekako ostaju samo jezik. To je 100 od 10 onih koji dolaze učiti. U svakom slučaju, nema veze, nema potrebe za raspravljanjem, neka čuvarica dovede Nijemce po jeftino, nema problema 😊

    Tada ulazim u onih 10% koje ste spomenuli. :))) Ionako se ne svađamo. Mi samo pišemo naše ideje. Drugi prijatelji koji čitaju forum čitaju komentare ljudi različitih mišljenja. Većina onih koji dođu ostaju, naravno, zavisi od ljudi koji dolaze. Ako imaju za cilj dobru karijeru u Turskoj, neće biti voljni ostati tamo ilegalno i raditi na poslovima bez šaltera. Ako nauče svoj jezik i imaju dobru akademsku karijeru, vratit će se. Tada, naravno, mogu naći posao u inostranstvu sa mnogo boljim mogućnostima i legalno dobiti radne dozvole. Au Pairing nije nov program. Radi se 40-50 godina. Kao što kažete, da je kao ropstvo, negdje bi se zaglavilo. Niko nije želeo da bude au pair. Takođe, ako pogledate, ne samo Tursku već i Dansku, koja ima veoma visok prihod i ekonomski nivo; U ovom programu učestvuju i djevojke iz zemalja poput Finske, Švedske i Norveške. Drugim riječima, da je tako loše, niko iz zemalja s tako visokim dohotkom ne bi učestvovao u ovom programu. Ali možda ste u pravu za jednu stvar. Neke nasilne porodice se loše odnose prema au pair-u i koriste ih kao sluge. U ovom slučaju, ako ste išli sa dobrom agencijom, vaša agencija štiti vaša prava i mijenja vašu porodicu. Ali ako ste otišli kod porodice koju ste pronašli na internetu, a porodica nije potpisala ugovor ni sa jednom agencijom, oni se mogu ponašati prema vama kako žele. Sva prava Au Pair-a zagarantovana su ugovorima. Porodice koje se ne pridržavaju ovoga su isključene iz programa. Naravno, kao što rekoh, ako porodica unajmi au pair preko agencije.Pošto se bavim dugotrajnim istraživanjem, mislim da dobro razumijem tu temu. Ja sam protiv politike da ljudi koji imaju problema direktno ocrnjuju program. Trebalo bi razgovarati o njegovim prednostima i nedostacima. Neki mogu ležati, neki ne. Takođe, ne postoji pravilo koje kaže da svako može raditi kao au pair. Ne može se reći da je to lak posao. Valjda ne voliš mnogo Nemce :)) Napisao si da Nemci treba jeftino da dovedu sobarice. Ali opet vam se neću pridružiti. Ne samo Nemci. Britanski ; Amerikanci, Francuzi, Holanđani, čak i Kinezi (ne ovih dana, naravno hahahahah) zapošljavaju au pair. To je svjetski program.

    Timoti
    Učesnik

    Kandidati koji razmišljaju o sudjelovanju u Au Pair Njemačkom programu mogu se prijaviti na Goethe institut za test nivoa A1 koji će polagati. Trenutno daju ispit najranije za mjesec maj za Istanbul. Bilo bi korisno napraviti svoje planove prema ovom datumu. Za detaljnije informacije o programu možete nas kontaktirati kao Timoti Au Pair Njemačka.

Prikazujem 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 16)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.