Vozačka dozvola i sonda

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Feneristt
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji, imam pitanje, uhvatio sam radar prije tri tjedna na autoputu, stiglo mi je pismo, pa sam išao cestom od 3 kubika 100, pitao sam se da li je jedne godine moja puretina tamo bila moja vozačka dozvola, došao u Njemačku da sam promijenio ili da li imam svoj prijavu jer je to već moja licenca Želim naučiti jesam li izuzeta, bila bih jako sretna ako možete dati podatke o ovoj temi ..

    fuk_xnumx
    Učesnik

    nemate sonde, ne brinite, daćete licencu, ali 1 mesec

    yenicerixnumx
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji, imam pitanje, uhvatio sam radar prije tri tjedna na autoputu, stiglo mi je pismo, pa sam išao cestom od 3 kubika 100, pitao sam se da li je jedne godine moja puretina tamo bila moja vozačka dozvola, došao u Njemačku da sam promijenio ili da li imam svoj prijavu jer je to već moja licenca Želim naučiti jesam li izuzeta, bila bih jako sretna ako možete dati podatke o ovoj temi ..

    Nema probezeitisa. Prema katalogu, imate 200 eura kazne, 2 boda i jednomjesečnu licencu.
    außerorts daysan 160 eura kazna 2 boda 1 mjesečna vozačka dozvola.

Prikazujem 2 odgovora - 1 do 2 (ukupno 2)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.