Šta bi mogao biti razlog za odbijanje vize?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    melo1903melo
    Učesnik

    Iako je moj zaručnik prijatelja poslao sve dokumente koji su mu poslali u strancu podružnicom punom poštom, izjavio je da je dosje dovršen i poslao nazad u Izmir nakon 15 dana, a konačna odluka bila je u njemačkom konzulatu u Izmiru, ali prema onome što je rekao moj zaručnik, situacija je bila negativna ako je dobila kao negativno odbacivanje. Mogu dati informaciju o tome.Nije moguće u pravilu gladovati. Sada razmišljamo, koji je razlog, moj zaručnik živi s roditeljima? Uzgred, moj verenik nije nemački državljanin

    fuk_xnumx
    Učesnik

    koji građanin aprila

    melo1903melo
    Učesnik

    Ako ste znanstvenik, želio bih napomenuti da sam svog vjerenika u Makedoniji upoznao kada sam studirao na univerzitetu, prvobitno je bio makedonski narodnjak i već duži niz godina živi u Njemačkoj, između nas je razlika od 9 godina, imali smo dobru posjetu u konzulatu, otac mog vjerenika je bio pacijent s rakom, pa smo željeli tamo imati vjenčanje, a prijavu sam podnio 16. ožujka. Bio sam u Njemačkoj do 20 dana do 2 mjeseca, bio sam angažiran za svoj boravak, ondada prije nego što sam opet HamburgTr angažirao me njegov puretina u svoju stranu pronašao da su pronašli, kao, čini mi se, sumnjam, razumio moj jutarnji ayriyetten s domaćim teretnim sMS-om s nominalnim spominjanjem otpremanja mog puta ka dragom, ali nisam stigao do više ruku umirem od radoznalosti vjerujem odbacivanje Pitam se jesu li odbili, iz kojih razloga ..

    SLM,
    Koji je vaš posao, koliki su vaši prihodi, koliko ima vaš dom, koliko kvadratnih metara odgovora je skriveno ovdje?

    Oberfrance
    Učesnik

    Zdravo,

    Ako vaša supruga nema prihode da osigura sopstvenu noć, dolazi do odbijanja. (Žele prosječno oko 1400 neto prihoda.)
    Ako vaša supruga ostaje kod roditelja, ona nema prihoda, a ako joj obitelj osigura noć od Arbeitsamta, odbacivanje dolazi ponovo.

    Osim toga, ako se kvadratni metar kuće u kojoj se živi smatra nedovoljnom, opet, nažalost, dolazi do odbacivanja.

    Zapravo, njemački ili turski državljanin, bez obzira na to gdje ću se zadržati u prilično važnim okolnostima sa dviju točaka Turske i kako osigurati sredstva za život?
    Možete poboljšati ove uvjete i pokušati ponovo.

Prikazujem 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.