idi kao diplomski fakultet .. nekoliko pitanja ..

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    rata
    Učesnik

    Pozdrav svima. 2 godine suradnika diplomiram menadžment u turizmu hotela, a nastavio sam i završio 4 godine: (diplomski radnik). Moj rođak ima restoran u Njemačkoj i želi doći ovdje kao voditelj restorana ili poslovni menadžer. Odjeli su bili u istraživačkom poslu. Želim povesti svoju ženu i dijete sa sobom da ispunim sve uvjete, 56000 eura po mom ugovoru, 56000 eura godišnje? Je li moj rođak i dijete? "Želim povesti svoju ženu i dijete sa sobom na put. Naš bankovni račun s mojim partnerom je čest. Ima li problema u poslu? Bilo bi mi drago ako me prosvijetlite o ovoj temi. Hvala unaprijed svima.

    rata
    Učesnik

    Ima li nekoga tko bi mogao pomoći u vezi s tim pitanjima ..

    bezdušan
    Učesnik

    Pozdrav, ljudi ne znaju puno o tim pitanjima i o njima niko ne piše. Da napomenem ono što sam puno čuo. Drugim riječima, ako ne možete pronaći radnike od nezaposlenih u Njemačkoj, ako ih ne možete pronaći iz zemalja EU, onda ih možete dovesti iz TR. Svatko može zauzeti vaš položaj ovdje. Ne znam vašu gramatiku. Trebali biste imati takvu profesiju, trebali biste biti nekoga koga ne možete naći ni u zemljama EU, a ne u Njemačkoj. Vaša plaća će biti sasvim dovoljna. Moje lično mišljenje čuo sam da je postupak ovakav. Iako je u Njemačkoj mnogo nezaposlenih, mislim da to ne dozvoljava dovođenje radnika iz inostranstva. Ne bih želio negativno razgovarati, ali to je moje mišljenje

    rata
    Učesnik

    Hvala vam na odgovoru, ali prema ovom novouvedenom zakonu o imigraciji rekli su da je prvo tražen iz Evrope, kao što ste spomenuli. Međutim, već sam na nekoliko mjesta pročitao da je uslov za poziv iz Europe prvo uklonjen. Nadam se. Za vaš odgovor: Postoji li mjesto gdje možemo dobiti informacije o ovoj temi? Bilo bi mi drago ako to znaju oni.

    bezdušan
    Učesnik

    Lično, prijatelji koji znaju odakle dobiti informacije, ne znaju. Konačno ste skloni svojoj porodici prema vama u prvi mah mislite da ste Bog pomoći da vam se zna stanje turkiyenina

    Oberfrance
    Učesnik

    moj rođak ima restoran u Nemačkoj
    poslije ove rečenice ne znači mi puno.
    Ne želim slomiti vaše oduševljenje, ali svako ko trenutno živi u Njemačkoj, zaslužit će me. Nažalost, koncepti poput rodbine, ujaka, danji, tetke još uvijek nisu ovdje. Pogotovo što smo iz Turske na dodatnom NE! Neka budu uvjereni koliko žele, odbacite ih ili budite vrlo dobri ljudi. Ili ne želite tako opremljene, u očima desetorice obučene u Turskoj lutao jedan pakao olamamis Njemačkoj potrebne misli u meni će biti ljudsko biće. 2 + 2 = 4.

    Do ovog trenutka nisam vidio ni čuo sretne i uspješne koji su došli u Evropu vjerujući svojoj rodbini. Sve je to priča. Radnici dolaze u Njemačku, turisti dolaze, vjenčaju se, ali ne dolaze na vrata rodbine! Nitko nije dolazio na nećakinju iz rasporeda ploče, draga, ne mislim da je sjeo, on je ovdje doveo jednu Tursku. Oni čine najviše prezentacija, profitiraju od toga što ne znate njemački i da ne poznajete zakon, a besplatno vam rade u Njemačkoj, gdje u Njemačkoj nitko ne radi, i nude vam ga kao uslugu. Biće ti žao. Ljudi koji su u meni iskusni sa iskustvom i iskustvom uvijek su govorili isto. Moja rodbina to ne bi učinila. Navodno srodstvo u Europi suština obećanja yapiyorlarmis je doista stiglo ovdje ukorijenjene obitelji u potrazi za jednim muškarcem iz pištolja iz kojeg ste došli iz Turske, već jezikom, načinom, takvu neznalicu ne pozdravljate nakon postupka učenja u Njemačkoj.

    pozdravi

    bezdušan
    Učesnik

    Yafes, slažem se 100 od 100. Ne vidim više nikoga, gdje smo živjeli kao prijatelji, naravno da sam se odselio od svih njih u Njemačkoj. Ne prezirem ljude,ali oni ne dodaju nista ljudskosti.Neuki,koristoljubivi,nezahvalni ljudi koji su ovdje rodjeni i odrasli neka se klone pridošlica.Treba da budu blizu Boga a daleko od mene. ..

    Srebrna ribica
    Učesnik

    Pozdrav svima. 2 godine suradnika diplomiram menadžment u turizmu hotela, a nastavio sam i završio 4 godine: (diplomski radnik). Moj rođak ima restoran u Njemačkoj i želi doći ovdje kao voditelj restorana ili poslovni menadžer. Odjeli su bili u istraživačkom poslu. Želim povesti svoju ženu i dijete sa sobom da ispunim sve uvjete, 56000 eura po mom ugovoru, 56000 eura godišnje? Je li moj rođak i dijete? "Želim povesti svoju ženu i dijete sa sobom na put. Naš bankovni račun s mojim partnerom je čest. Ima li problema u poslu? Bilo bi mi drago ako me prosvijetlite o ovoj temi. Hvala unaprijed svima.

    Dopustite da podijelim ono što znam o ovoj temi. Ako nemate baš specifičan posao kao što su prijatelji pisali prije izlaska ovog zakona o imigraciji, njemačka je država dala prednost Njemačkoj i zemljama EU.
    Prema novom imigracijskom zakonu koji je objavljen ovog marta, ovaj je događaj postao lakši. Prije svega, morate provjeriti ekvivalentnost svoje diplome na web lokaciji Anabin u Njemačkoj. Da li ovo djelo u Njemačkoj pokriva vašu diplomu? i vi ćete ga predstaviti njemačkim vlastima. Vaš rođak će vam poslati pozivnicu za posao ili ćete dobiti 700-mjesečnu vizu za traženje posla. Naravno, način na koji njemačke vlasti moraju pružiti određeni nivo morate znati znanje njemačkog jezika, poput doktora koji rade C6 istiyorlar.s sektor, morat će se zadovoljiti možda B6 nivoom lekcija naučenih u Turskoj isteyecektir.b on kaže da ne dobivam vizu. Čovjek kaže hoćete li tražiti posao ili naučiti jezik.
    Ako je vaš rođak moja osoba, moj radnički ugovor, možete taj dokument predati službenim vlastima i ostati tamo. Potomstvo je lako ako imate plavi karton, ali ako ste u statusu normalnog radnika, možda će vam trebati određeno vrijeme.
    Možda sam napisao da ove teme nedostaju, ali opšta procedura funkcionira onoliko blisko koliko i ja.
    Takođe vam ponizno preporučujem da, bez obzira koliko je jak vaš rođak, odete u drugu kulturu, drugu religiju, drugi jezik, zemljopis. . Uvijek je dobro biti oprezan. Bilo je to što se stvari nisu odvijale onako kako želite da samostalni povratak u Tursku zauzvrat mora ići porodici.

    Nesibe od
    Učesnik

    Pozdrav, umjesto da se ovdje savjetujete, ako vaš rođak toliko želi da dođete, mislim da biste trebali otići do potrebnih vlasti i s vama detaljno podijeliti informacije. Slažem se 100% sa onim što drugi prijatelji kažu o odnosu rodbine. Dakle, ako želite doći, trebali biste doći s vlastitom kabanom. Osim toga, šta je potrebno za vizu za posao koja traži vašu profesionalnu grupu? Ali blokirani račun vrijedi za sve profesije. Razina jezika varira ovisno o grupama zanimanja. Plus prebivalište itd. Postoji mnogo postupaka. Takve transakcije imaju sanirim u Turskoj i konsultantske firme. Možete raditi u pouzdanoj kompaniji.

Prikazujem 8 odgovora - 1 do 8 (ukupno 8)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.