puc quedar-me divorciat

BENVINGUTS AL FÒRUMS D'ALMANCAX. AL NOSTRES FÒRUMS PODEU TROBAR TOTA LA INFORMACIÓ QUE BUSQUEU SOBRE ALEMANYA I LA LLENGUA ALEMANYA.
    Waitingwaiting
    Participant

Herkese merhaba. Daha önce yine vize ile ilgili birşeyler sormuştum ama bu sefer malesef konu boşanmak üzere. Eşimli aramız oldukça kötü üstesinden gelmeye ne kadar çalışsakta olmayacak gibi ve bende artık dayanamıyorum açıkcası. 12 Mayısta evliliğimiz 3. yılı dolacak ama yabancılar dairesi bana geçen seferde benim vizemi 3 yıllık uzattı yani gelecek sene süresizimi alacağım normal şartlarda. Ama bu süreden önce ayrılırsak ne gibi sonuçlar olur boşanmasak bile ayrı yaşamaya başlasak yine de sıkıntı olur mu? aranızda bu gibi durumları yaşayan varsa ya da bu gibi konular hakkında bilgisi olan varsa yardım ederlerse çok mutlu olurum. Teşekkür ederim şimdiden.

insensible
    Participant

Selamlar forumda bu konu bir sürü yorum var her seferinde aynı şeyleri yazmak zorunda kalıyoruz. Eşinizin vatandaşlığınıda yazmamışsıniz. Esiniz Alman ise 2 sene Türk ise 3 sene birlikte aynı evde yaşamanız lazım  (oturum. Kartını aldiginizda başlar bu süre) 

Es mostra 1 resposta (1 total)
  • Per respondre a aquest tema, heu d'iniciar sessió.