Objecció a la denegació del visat ..

BENVINGUTS AL FÒRUMS D'ALMANCAX. AL NOSTRES FÒRUMS PODEU TROBAR TOTA LA INFORMACIÓ QUE BUSQUEU SOBRE ALEMANYA I LA LLENGUA ALEMANYA.
    rinoceront
    Participant

Hola amics

5 günlük bir seyahat için almanya konsolosluğuna IData üzerinden başvuru yaptım. Öğrenciyim ve gidiş amacım 4 günlük bir seminere katılmaktı. Başvurumun hemen ertesi günü pasaportum ve vizenin reddine dair 3 evrakla tarafıma iletildi.

Sebebi ise ; ''Öngörülen seyahat süresinin tamamı için, veya ikamet veya çıkış ülkesine geri dönebilmek için,
    o disposar de mitjans econòmics suficients per transitar a un tercer país on l'acceptació estigui garantida.
    No s'ha presentat la prova de titularitat o no s'ha presentat la prova legal d'aquests mitjans econòmics.
    yoldan kavuşmanız mümkün değildir.''

Sponsorumun tüm masraflarımı karşılıyor olması nedeniyle kendi hesabımda ve babamın hesabında o an az bir para gözüküyor olmasını önemsemedim. şimdi itiraz edeceğim ve tapu,ruhsat 5000 lira üzerinde para göstereceğim. İtirazlar genel olarak kaç günde ve nasıl sonuçlanıyor ? bilgisi olan arkadaşlar varsa sevinirim.

tugce_doerj és
    Participant

itiraz dilekcenizi yazip goturun kisa surede isleme alirlar umarim. ne kadar surede cevap vereceklerini soylemek cok zor.

Es mostra 1 resposta (1 total)
  • Per respondre a aquest tema, heu d'iniciar sessió.