Au Pair Německo

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Timoti
    účastník

    Existují kandidáti, kteří zvažují přihlášení do programu Au Pair Germany?

    68. Selin
    účastník

    Existují kandidáti, kteří zvažují přihlášení do programu Au Pair Germany?

    Ano, myslím, ale nemohl jsem najít agenta v Turecku. Existují přátelé, kteří mi mohou nabídnout agenta?

    Timoti
    účastník

    Ano, myslím, ale nemohl jsem najít agenta v Turecku. Existují přátelé, kteří mi mohou nabídnout agenta?

    Dobrý den, nevím, jestli je zakázáno odkazovat odtud Timothy Au Pair Můžete to napsat na google. Posíláme Au Pair do Německa. Existuje poměrně málo německých rodin, které právě teď chtějí do našeho portfolia turecké au pair. Pokud si myslíte, můžete nás kontaktovat.

    68. Selin
    účastník

    Dobrý den, nevím, jestli je zakázáno odkazovat odtud Timothy Au Pair Můžete to napsat na google. Posíláme Au Pair do Německa. Existuje poměrně málo německých rodin, které právě teď chtějí do našeho portfolia turecké au pair. Pokud si myslíte, můžete nás kontaktovat.

    Teşekürler

    Timoti
    účastník

    Teşekürler

    Jste vítáni vidět Timoti Au Pair Německo

    68. Selin
    účastník

    Kde mohu získat více informací o Au Pair Německo?

    Timoti
    účastník

    Kde mohu získat více informací o Au Pair Německo?

    • Být ve věkové skupině 18-26 let
      Nejméně absolventi středních škol (nejlépe vysokoškolsky vzdělaní)
      Znalost němčiny alespoň na úrovni A1 a její zdokumentování.
      (Úroveň A1 je nejnižší úroveň. Ti, kteří jsou na této úrovni, by měli kromě německé úrovně A1 znát angličtinu na úrovni B1.)
      Nemají žádné zdravotní problémy
      Mít čistý trestní rejstřík
      Mít zkušenosti s péčí o dítě nebo dítě a dokumentovat to s odkazy
      Zapojení do programu po dobu nejméně 6 měsíců
      Mají kvalifikaci k získání víza
      Nebýt Au Pair v Německu dříve
    • [/ Seznam]
      Podrobnější informace o Googlu Timoti Au Pair Německo Můžete psát a přistupovat k němu na našich stránkách.

    Timoti
    účastník

    Kde mohu získat více informací o Au Pair Německo?

    Chtěl bych také informovat Au Pairs o tom, co poskytují německé rodiny.
    Soukromý pokoj (pokud není menší než 8 metrů čtverečních)
    3 jídla
    Měsíční min. 260 EUR
    50 EUR měsíčně za kurz němčiny
    Pokud kurz němčiny není v docházkové nebo cyklistické vzdálenosti, hradí náklady na veřejnou dopravu rodina.
    Úrazové a zdravotní pojištění
    2 dny placené dovolené za měsíc
    1 celý týden půl dne volna

    Pro více informací nás kontaktujte Timoti Au Pair Německo Můžete také vyhledávat a oslovovat Google.

    Timoti
    účastník

    Kde mohu získat více informací o Au Pair Německo?

    Kolik měsíců můžete zůstat v Německu jako au pair?
    Obecně platí, že rodiny chtějí minimálně 6 měsíců. Preferováno je 12 měsíců.
    Rodiny, které chtějí 3 měsíce, mohou v letních měsících jen zřídka chodit ven.
    Google na nás Timoti Au Pair Německo Můžete dosáhnout zadáním.

    Timoti
    účastník

    Kde mohu získat více informací o Au Pair Německo?

    Existuje německý rozhovor o Au Pair Germany Visa?
    Na tuto otázku neexistuje úplná a jasná odpověď. Záleží na uvážení vízového úředníka. Pokud máte certifikát domácí úrovně A1 od Goethe Institutu (certifikáty vyšší úrovně jsou vždy výhodnější). Je vysoká pravděpodobnost, že rozhovor bude v turečtině. Ti, kteří nemají německý certifikát, absolvují pohovor přísně v němčině. Timoti Au Pair Německo Pomůžeme vám s vízem. Můžete nás kontaktovat z našich kontaktních údajů na našich webových stránkách nebo vyplněním formuláře žádosti na našem webu.

    Timoti
    účastník

    Ano, myslím, ale nemohl jsem najít agenta v Turecku. Existují přátelé, kteří mi mohou nabídnout agenta?

    Pro rodinu 3 dětí (10, 8 a 5 let) v Mnichově hledáme au-pair s minimem němčiny A2020 na dobu 12 měsíců, která může začít v dubnu 1. Pracovní doba je 30 hodin týdně. 5 dní v týdnu. Popis práce: Přivedení dětí do školy a pomoc matce s lehkými domácími pracemi. Práce v domácnosti není nutná, protože za týden přijde 1 uklízečka. Bylo by dobré, kdyby měl svůj průkaz, ale není to nutné. Doprava je velmi snadná, stejně jako v Mnichově. Zájemci Timoti Au Pair Německo mohou vyplnit formulář žádosti.

    bezcitný
    účastník

    Měl bych to nazvat moderní otrockou prací Měl jsem kamaráda v kurzu němčiny a přišel stejnou cestou, přísahám, že to udělal.Neupal se pro lásku k Evropě.Cílem je na tobě vydělat peníze. Například jsem pracoval v továrně. Bylo nás 7 lidí s mužem, který pracoval jako subdodavatel. Naše. Hodinová mzda na osobu byla 34 eur, ale za navýšení jsme dostali 13 eur. I když jsme chtěli vydělat méně, řekl atd. Evropané milují cizince, protože je levně zaměstnávají a vydělávají na nich spoustu peněz. Stejná situace je teď v Turecku.Zaměstnavatelé mají Syřany velmi rádi, protože neposkytují pojištění a zaměstnávají je levně. Na takové věci si dejte pozor a pokud se chystáte do Evropy, přijďte se oženit, nejlepší je je mít papíry a registraci. Jinými slovy, neptejte se, co jsem dělal poté, jen ode mě malá rada...

    zeynepxnumx
    účastník

    Měl bych to nazvat moderní otrockou prací. Měl jsem přítele v kurzu němčiny a přišel stejnou cestou. Dá-li Bůh, udělal to. Neupalte se pro lásku k Evropě. Cílem je vydělat na vás peníze. Například jsem pracoval v továrně. Bylo nás 7 lidí s mužem, který pracoval jako subdodavatel. Naše. Hodinová mzda na osobu byla 34 eur, ale za navýšení jsme dostali 13 eur. I když jsme chtěli vydělat méně, řekl atd. Evropané milují cizince, protože je levně zaměstnávají a vydělávají na nich spoustu peněz. Stejná situace je teď v Turecku.Zaměstnavatelé mají Syřany velmi rádi, protože neposkytují pojištění a zaměstnávají je levně. Na takové věci si dejte pozor a pokud se chystáte do Evropy, přijďte se oženit, nejlepší je je mít papíry a registraci. Jinými slovy, neptejte se, co jsem dělal poté, jen ode mě malá rada...

    Nesouhlasím s tebou. Myslím, že se nemusíme brát za účelem studia jazyka. :))) Ti, kteří se chtějí stát Au Pair, nemají zájem učit se jazyk nebo zůstat a pracovat v Německu. Takže to není láska k Evropě, jak říkáte. Bohužel na jazykovou školu nemáme finanční sílu. Kolik stojí pronájem pokoje v Německo? Dělal jsem výzkum v rámci jazykové školy. Týdně stojí 200 eur, připočteme-li jídlo a dopravu, přesahuje 250 eur. To je 1000 eur měsíčně. Takže když k tomu připočteme kapesné, které dostáváme od rodiny, naše výdělky prací au pair přesahují 1350 Euro. Myslím, že 30 hodin je rozumné číslo na pracovní dobu. S ohledem na mzdy pobírané v Turecku. Je to jako vydělat 30 - 8000 TL pro někoho, kdo se stará o dítě 9000 hodin. :)) Udělal jsem si účet, abych mohl navštěvovat jazykovou školu po dobu 12 měsíců, roční ubytování + životní náklady k tomu přidaly 12.000 12 EUR a 20.000 měsíční jazyková škola přidala 130.000 XNUMX EUR. XNUMX XNUMX TL :))) Na to samozřejmě existuje dostatek energie. Ale pro ty, kteří nejsou dost, může být Au pair spasitelem pro mě. Myslím, že je to práce, kterou je třeba udělat na přechodnou dobu. Je také velmi obtížné získat studentské vízum. Je nutné zdokumentovat, že se můžete setkat s tak vysokými čísly. Studenti nesmí pracovat. Vízum jazykové školy je tedy pouze pro bohaté :(((Slyšel jsem, že je velmi snadné získat víza Au Pair. Není nutné deklarovat žádný finanční majetek. Existuje spousta příležitostí k praxi s rodinou. V jazykových školách je to vždy stejné. Vždy Turečtina ve třídě. Bavíte se s nimi, brácho? :)) Vylepšete turečtinu a utratíte 130.000 XNUMX TL. To je samozřejmě můj nápad. Nemám jinou možnost, než Au pair. 

    bezcitný
    účastník

    Bez ohledu na to, jak jste krásná, jste halal, neliší se od otroctví, viděl jsem jeho živého svědka. Vyčistěte domov, podívejte se na děti atd. A pak se přišli učit, z jakého jazyka pocházejí :) Většina z těch, kteří přijdou, zůstává nějakým jazykem. Je to 100 ze 10, kteří se přicházejí učit. Každopádně nevadí, není třeba se hádat, nechte Němce levně přivést chůvu služebné, to je v pořádku 😊

    zeynepxnumx
    účastník

    Bez ohledu na to, jak jste krásná, jste halal, neliší se od otroctví, viděl jsem jeho živého svědka. Vyčistěte domov, podívejte se na děti atd. A pak se přišli učit, z jakého jazyka pocházejí :) Většina z těch, kteří přijdou, zůstává nějakým jazykem. Je to 100 ze 10, kteří se přicházejí učit. Každopádně nevadí, není třeba se hádat, nechte Němce levně přivést chůvu služebné, to je v pořádku 😊

    Pak zadám 10%, které jsi zmínil. :))) Stejně se nehádáme. Prostě píšeme své nápady. Ostatní přátelé, kteří čtou fórum, čtou komentáře lidí s odlišnými názory. Většina těch, kteří přijedou, samozřejmě zůstane, záleží na lidech, kteří přijdou. Pokud budou usilovat o dobrou kariéru v Turecku, nebudou ochotni tam zůstat nelegálně a pracovat v podpultových zaměstnáních. Pokud se naučí svůj jazyk a budou mít dobrou akademickou kariéru, vrátí se. Pak si samozřejmě mohou najít práci v zahraničí s mnohem lepšími možnostmi a získat pracovní povolení legálně. Au Pairing není nový program. Dělá se to 40 - 50 let. Jak říkáš, kdyby to bylo jako otroctví, někde by se to zaseklo. Nikdo nechtěl být au pair. Také, když prozkoumáte, nejen Turecko, ale také Dánsko, které má velmi vysoké příjmy a ekonomickou úroveň; Tohoto programu se účastní i dívky ze zemí jako Finsko, Švédsko a Norsko. Jinými slovy, pokud by to bylo tak špatné, nikdo ze zemí s tak vysokými příjmy by se tohoto programu nezúčastnil. Ale v jednom můžete mít pravdu. Některé násilnické rodiny se k au pair chovají špatně a využívají je jako služebníky. V tomto případě, pokud jste šli s dobrou agenturou, vaše agentura chrání vaše práva a mění vaši rodinu. Pokud jste ale šli do rodiny, kterou jste si našli na internetu, a rodina nepodepsala smlouvu s žádnou agenturou, mohou se k vám chovat, jak chtějí. Všechna práva Au Pairs jsou zaručena smlouvami. Rodiny, které toto nesplňují, jsou z programu vyloučeny. Samozřejmě, jak jsem řekl, pokud si rodina najme au pair přes agenturu. Jsem proti politice lidí, kteří mají problémy přímo očerňovat program. Mělo by se prodiskutovat s jeho klady a zápory. Někdo může ležet, někdo ne. Také neexistuje žádné pravidlo, které by říkalo, že kdokoli může pracovat jako au pair. Nedá se říct, že je to snadná práce. Asi nemáš moc rád Němce :)) Psal jsi, že by Němci měli levně vozit pokojské. Ale tady se k vám opět nepřipojím. Nejen Němci. Britové ; Američané, Francouzi, Nizozemci, dokonce i Číňané (dnes samozřejmě ne hahahahah) najímají au pair. Je to celosvětový program.

    Timoti
    účastník

    Uchazeči, kteří uvažují o účasti v programu Au Pair Germany, se mohou u Goetheova institutu přihlásit na test na úrovni A1, který absolvují. V tuto chvíli dávají dny zkoušek pro Istanbul nejdříve na květen. Bude užitečné vytvořit si plány podle tohoto data. Pro podrobnější informace o programu nás můžete kontaktovat jako Timoti Au Pair Germany.

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 16)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.