Řidičský průkaz a zkušební doba

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Feneristt
    účastník

    Ahoj přátelé, jsem byla otázka bude, jsem zachytil radar, který před třemi týdny na dálnici, dopis přišel ke mně, tak jsem šel s 3 krychlový silnici 100, mě napadlo, že jeden rok můj krůtí tam byly řidičák, přišli v Německu jsem změnil, nebo musím mé probeseit, protože je to už moje licence Chci se dozvědět, jestli jsem osvobozen, byl bych velmi šťastný, kdybyste mohl poskytnout informace o tomto tématu.

    fuk_xnumx
    účastník

    nemají probezeit, nebojte se, že udělíte licenci, ale 1 měsíc

    yenicerixnumx
    účastník

    Ahoj přátelé, jsem byla otázka bude, jsem zachytil radar, který před třemi týdny na dálnici, dopis přišel ke mně, tak jsem šel s 3 krychlový silnici 100, mě napadlo, že jeden rok můj krůtí tam byly řidičák, přišli v Německu jsem změnil, nebo musím mé probeseit, protože je to už moje licence Chci se dozvědět, jestli jsem osvobozen, byl bych velmi šťastný, kdybyste mohl poskytnout informace o tomto tématu.

    Neexistuje žádná probezeitida. Podle katalogu má Internalortsdaysan penalizaci 200 euro, 2 body a 1 měsíc řidičského průkazu.
    außerorts daysan 160 euro penalizace 2 body 1 měsíc řidičský průkaz.

Zobrazuje se 2 odpovědí – 1 až 2 (celkem 2)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.