Námitka proti zamítnutí víza ..

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    rhino
    účastník

    Dobrý den, přátelé

    Podal jsem žádost na německý konzulát o 5denní cestu přes IData. Jsem student a mým cílem bylo zúčastnit se 4denního semináře. Hned další den mé žádosti mi byl zaslán cestovní pas a 3 dokumenty týkající se zamítnutí víza.

    Důvodem je ; „Po celou předepsanou dobu cestování nebo možnost návratu do země bydliště nebo východu,
    nebo mít dostatečné finanční prostředky pro tranzit do třetí země, která je zaručeně přijata.
    Nebyl předložen doklad o vlastnictví nebo nebyl předložen legální přístup k těmto finančním prostředkům.
    Není možné se dostat na silnici. “

    Jelikož můj sponzor pokrývá všechny mé výdaje, bylo mi jedno, že na mém účtu a otcově účtu bylo v tu chvíli vidět málo peněz. Nyní vznesu námitku a ukážu listinu, licenci a peníze přes 5000 XNUMX lir. Za kolik dní a jak obecně námitky končí? Byl bych rád, kdyby někdo měl znalosti.

    tugce_doerj je
    účastník

    Napište svou odvolání a odešlete ji, doufám, že budou brzy zpracovány. Je velmi těžké říci, jak brzy zareagují.

Zobrazuji 1 odpověď (1 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.