jít jako absolvent univerzity .. pár otázek ..

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    válka
    účastník

    Ahoj všichni, 2 roky přidružený stupeň řízení cestovního ruchu hotel a já jsem pokračoval a dokončil po dobu 4 let: (obchodní absolvent). Můj příbuzný má restauraci v Německu a chce sem jít jako vedoucí restaurace nebo obchodní manažer. Otázka, kterou chci zeptat, je, že mohu pracovat v této oblasti? oddělení byla ve výzkumném oboru. Chci vzít svou ženu a dítě se mnou, aby splnili všechny podmínky, 56000 56000 EUR na smlouvu, XNUMX XNUMX EUR ročně? „Chci vzít svou ženu a dítě s sebou na cestu. Náš bankovní účet u mého partnera je běžný. Existuje nějaký problém v podnikání? Byl bych rád, kdybyste mě o tomto tématu poučil. Děkuji všem předem.

    válka
    účastník

    Je tu někdo, kdo by pomohl v těchto otázkách ..

    bezcitný
    účastník

    Zdravím, lidé o těchto předmětech toho moc nevědí a nikdo o tom nepíše. Dovolte mi hovořit o tom, co jsem toho hodně slyšel: Zaprvé, pokud chce pracoviště přivést pracovníky do zahraničí, tj. Mimo Evropu, nemělo by být schopno najít někoho, kdo by tuto profesi vykonával v Německu. Jinými slovy, pokud nemůžete najít pracovníky z nezaměstnaných v Německu, pokud je nemůžete najít ze zemí EU, můžete je přivést z TR. Tady může kdokoli dělat vaši pozici. Neznám vaši gramatiku. Měli byste mít takové povolání, měli byste být někým, koho nenajdete ani v zemích EU, ne v Německu. Váš plat bude zcela dostačující. I když je v Německu mnoho nezaměstnaných, domnívám se, že to neumožňuje přivést pracovníky ze zahraničí. Nechtěl bych mluvit negativně, ale to je můj názor

    válka
    účastník

    Děkuji za odpověď. Ale podle tohoto nově zavedeného imigračního zákona, jak jste již zmínil, říkali, že se to poprvé hledalo od Evropy. Tento zákon však jako první zavolal z Evropy, protože podmínka volání byla odstraněna. Pro vaši odpověď: Existuje místo, kde můžeme získat informace o tomto tématu? Byl bych rád, kdyby ti, kdo to vědí.

    bezcitný
    účastník

    Osobně znám přátele, kteří vědí, kde získat informace. Nakonec si o své rodině slibujete, že si nejprve myslíte, že vám Bůh pomáhá známému stavu turkiyeninů

    horní Franky
    účastník

    můj příbuzný má restauraci v Německu
    po této větě pro mě nic neznamená.
    Nechci vám zlomit vaše nadšení, ale kdokoli, kdo právě teď žije v Německu, si bude zasloužit. Bohužel pojmy jako příbuzní, strýcové, dayi, tety stále nejsou. Obzvláště když jsme z Turecka na extra NE! Nechte je být uklidněni, jak chtějí, vyhoďte je nebo jsou velmi dobří lidé. Nebo pokud si nepřejete, aby byli tak vybaveni, v očích deseti, kteří mají být vyškoleni v Turecku, olamamis putoval po jednom srubu Německa potřebné myšlenky ve mě bude lidská bytost. 2 + 2 = 4.

    Až do této doby jsem neviděl ani neslyšel šťastné a úspěšné, kteří přišli do Evropy tím, že důvěřovali svým příbuzným. Je to všechno příběh. Dělníci přicházejí do Německa, turisté přicházejí, vdávají se, ale nepřicházejí ke dveřím příbuzných! Nikdo nenastoupil na rozložení tabule neteře, má drahá, nemyslím si, že se posadil a přinesl sem jedno z Turecka. Dělají nejvíce prezentací, těží z toho, že neznají němčinu a neznají zákon, pracují pro vás zdarma za peníze, které nikdo v Německu nebude fungovat, a nabídnou vám laskavost. Budeš litovat. Lidé, kteří ve mně mají zkušenosti a zkušenosti, to vždy říkali. Moji příbuzní by to neudělali. Zdá se, že příbuznost v Evropě podstata slibného yapiyorlarmisu se právě tady dostala zakořeněné rodiny při jejich hledání jediného střelce, kterého jste přišli z Turecka, již jazyk, způsob, jak jste ani nezískali takovou ignorantskou posádku po učení v Německu.

    pozdravy

    bezcitný
    účastník

    Yafes, souhlasím 100 ze 100. Už se nevidím s nikým, kde jsme žili jako přátelé, samozřejmě jsem se od všech odstěhoval v Německu. Nepohrdám lidmi, ale na lidskosti nic nepřidávají.Nevědomí, sobecké, nevděční lidé, kteří se zde narodí a vyrůstají, by se měli držet dál od nově příchozích.Měli by být blízko Bohu a daleko ode mě. ..

    Stříbrná rybka
    účastník

    Ahoj všichni, 2 roky přidružený stupeň řízení cestovního ruchu hotel a já jsem pokračoval a dokončil po dobu 4 let: (obchodní absolvent). Můj příbuzný má restauraci v Německu a chce sem jít jako vedoucí restaurace nebo obchodní manažer. Otázka, kterou chci zeptat, je, že mohu pracovat v této oblasti? oddělení byla ve výzkumném oboru. Chci vzít svou ženu a dítě se mnou, aby splnili všechny podmínky, 56000 56000 EUR na smlouvu, XNUMX XNUMX EUR ročně? „Chci vzít svou ženu a dítě s sebou na cestu. Náš bankovní účet u mého partnera je běžný. Existuje nějaký problém v podnikání? Byl bych rád, kdybyste mě o tomto tématu poučil. Děkuji všem předem.

    Dovolte mi podělit se o to, co vím o tomto tématu. Pokud nemáte velmi konkrétní práci, jak psali přátelé dříve, než vyšel tento imigrační zákon, německý stát dal přednost Německu a zemím EU.
    Podle nového imigračního zákona, který vyšel letos v březnu, se tato událost stala jednodušší. Nejprve je třeba zkontrolovat rovnocennost vašeho diplomu na webových stránkách Anabin v Německu, splňuje tato práce v Německu váš diplom? a předložíte to německým úřadům. Váš příbuzný vám pošle pozvánku na zaměstnání, nebo dostanete 700měsíční vízum pro hledání zaměstnání. Samozřejmě způsob, jakým německé úřady poskytují určitou úroveň, musíte znát znalosti německého jazyka, jako jsou lékaři, kteří pracují v odvětví C6 istiyorlar.s, se bude muset spokojit s možná úrovní B6 lekcí získaných v Turecku isteyecektir.b on jde, vízum nedostanu. Ten muž říká, že si budete hledat práci nebo se naučíte jazyk.
    Pokud je vaším příbuzným moje osoba, má pracovní smlouva, můžete tento dokument předložit oficiálním úřadům a zůstat tam. Pokud máte modrou kartu, potomstvo je snadné, ale pokud jste ve stavu běžného pracovníka, může to nějakou dobu trvat.
    Možná jsem tyto problémy napsal, ale obecný postup funguje tak blízko, jak jsem postupoval.
    Pokorně vám také doporučuji, abyste bez ohledu na to, jak silný je váš příbuzný, přejdete do jiné kultury, jiného náboženství, jiného jazyka, zeměpisu. Myslím, že nejméně před 6 měsíci nebo 1 rokem se rozhodněte, zda můžete vytvořit systém, pořádek jako rodinu, a pak proveďte tento krok. . Vždy je dobré být opatrný. Bylo to tak, že věci nešly tak, jak byste chtěli, aby se zpět do Turecka muselo jít na oplátku rodině.

    Nesibe of
    účastník

    Ahoj! 100% souhlasím s tím, co říkají ostatní přátelé o vztahu příbuzných. Pokud tedy chcete přijít, měli byste přijít se svým vlastním kabanem. Co je navíc požadováno od víza při hledání zaměstnání pro vaši profesní skupinu? Blokovaný účet však platí pro všechny profese. Jazyková úroveň se liší podle profesních skupin. Plus bydliště atd. Existuje mnoho postupů. Tyto transakce mají na sanirim v Turecku také poradenské firmy. Na tomto procesu můžete pracovat se spolehlivou společností.

Zobrazuje se 8 odpovědí – 1 až 8 (celkem 8)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.