2020 viisa ootajad ja piirkonnad

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Teenija
    Osaleja

    Tere sõbrad
    Tahtsin selle pealkirja alla kirjutada koos sõpradega, kes ootavad ja saavad 2020. aasta viisat.
    Kandideerisin koos lapsega 17. septembril. Nad pidasid mu naise palka ebapiisavaks ning lükkasid minu ja mu lapse tagasi. Mu naine on Türgi kodanik ja tal on tähtajatu elamisluba. Oleme advokaadi kaudu edasi kaevanud oma tingimusi parandades ja ootame. Loodetavasti tuleb see positiivselt välja.
    Soovin kannatlikkust kõigile, kes ootavad.

    ozzzyj
    Osaleja

    Tere sõbrad
    Tahtsin selle pealkirja alla kirjutada koos sõpradega, kes ootavad ja saavad 2020. aasta viisat.
    Kandideerisin lapsega 17. septembril. Kuna naise palk oli ebapiisav, keeldusid nad minust ja mu lapsest. Minu abikaasa on Türgi kodanik ja tal on määramata istungjärk. Oleme advokaadi kaudu vastuväiteid esitanud, parandades oma tingimusi ja ootame. Insha'Allah see annab positiivse tulemuse.
    Soovin kannatlikkust kõigile, kes ootavad.

    Kirjutasin sulle just privaatselt ☺️ Kirjutan ka siia. Loodan, et järgmisel nädalal saate häid uudiseid, kuna olete tingimusi parandanud, jään ootama 🙏🏻
    Ootan ka
    8. november: viisavestlus
    19. detsember: dokumentide küsimine minu abikaasalt
    23. detsember: mu naine andis dokumendid üle
    Pärast seda, kui jõulupüha on juba kokku tulnud .. vaatame, ootan mind ikka🤷🏻‍♀️

    Teenija
    Osaleja

    Tere Özge,
    Aitäh sõnumi eest. Soovin ka seda. Loodan, et kõigil, kes ootavad, on oma viisa ja pere. Teie viisa saabub ka Allahi puhkusel. Nad ütlesid, et see on hilja või pole keeruline.
    See on minu jaoks kibe ootus, mul pole enam entusiasmi, ma ei saa loota Saksamaale.

    nsyyn
    Osaleja

    Tere sõbrad

    Tegin Istanbulist avalduse 15.01.2020. Koosolek sujus kenasti, kuid kuupäevades eksisin. Kas see on probleem? Unustasin pulmakuupäeva, ütlesin valesti :( Mul on meie ja naise vahel 10 aastat vana ja kas need põhjustavad vanusega seotud probleeme? Minu naine on Saksamaa kodanik.

    ozzzyj
    Osaleja

    Tere sõbrad

    Tegin Istanbulist avalduse 15.01.2020. Koosolek sujus kenasti, kuid kuupäevades eksisin. Kas see on probleem? Unustasin pulmakuupäeva, ütlesin valesti :( Mul on meie ja naise vahel 10 aastat vana ja kas need põhjustavad vanusega seotud probleeme? Minu naine on Saksamaa kodanik.

    Ma ei tea, et 🤷🏻‍♀️ Kui kuupäevasid segasite, parandasite neid hiljem või öeldi teie kohta midagi valesti? Kui nad on kahtlased, arvan, et nad saavad ristküsitleda nii palju, kui ma siit lugesin bu🏻‍♀️

    ozzzyj
    Osaleja

    Tere, mu viisa on täna väljas. ☺️ ☺️☺️
    8. novembril kandideerimise kuupäev
    Sain 16. jaanuari viisa
    Vajutage 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 kõigi jaoks, kes ootavad tema naist

    nsyyn
    Osaleja

    Tere, mu viisa on täna väljas. ☺️ ☺️☺️
    8. novembril kandideerimise kuupäev
    Sain 16. jaanuari viisa
    Vajutage 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 kõigi jaoks, kes ootavad tema naist

    Edu meile, kui jumal annab, halay :)

    ozzzyj
    Osaleja

    Olgu see meile hea, insha'Allah halayy :)

    Suur aitäh ☺️. Amin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Kohtugu kõik oma naistega nii kiiresti kui võimalik, mu issand

    Ome on
    Osaleja

    Tere,

    Mu naine läks Saksamaale tööotsi viisaga ja leidis töö ning on töötanud 2,5 kuud. Mul oli ka viisaintervjuu 19, kuid mu mees pole veel välismaalaste kontorisse helistanud.

    Mu naine helistas 10. jaanuaril 2020 vastavasse välismaalaste kontorisse, kuid nad ütlesid, et toimik pole nendeni veel jõudnud ja nad annavad teada. Uudiseid pole siiani. Kuigi periood, kuhu kandideerisin, langes kokku nii jõulude kui ka uusaasta saginaga. Loodan, et see ei lähe kauemaks.

    : poliitika:

    : poliitika:

    phoenix34
    Osaleja

    Tere seal. Mul oli kohtumine ka Istanbuli konsulaadis 2. jaanuaril 2020. Koosolek läks hästi, minu dokumendid olid täielikud. Minu naine on Saksamaa kodanik. Nad ütlesid, et kui läksite 21. jaanuaril Stuttgarti välismaalaste kontorisse olukorra kohta lisateabe saamiseks, siis annate teabe, et toimik on kätte saadud 6. jaanuaril, ja oodake. Pole veel töödeldud. Tahaksin, et kogenud sõbrad aitaksid mind. Kui kaua ma võin oodata?

    Ayyyy väga õnnelik 😁😊
    Mu naine sai Välismaalaste büroost kirja.Pärast seda kirja kinnitatakse viisa tavaliselt 1-2 nädala jooksul...Täna on 83.päev. Ootan häid uudiseid🙏

    Tere,
    Tegin 20. jaanuaril Ankarast lapse kohta avalduse. Mu abikaasa on samuti Saksamaa kodanik. Mu naine elab Stuttgardis. Vaatame, mida me ootame ..

    phoenix34
    Osaleja

    Aitäh leowoman. Ausländerbehördes käimine ja olukorra uurimine tavaliselt toimib, nii palju kui ma seda protsessi kogenud isikute ja foorumite põhjal näen. Kui lähete piirkonda, kus elab tihedalt sisserändajaid ja teie abikaasa on Türgi kodanik, võib protsess võtta kauem aega, samas kui teie abikaasa on Saksamaa kodanik, võib protsess olla väga lühike, kuna elukoha- ja palgateavet ei uurita. Loodetavasti jõuavad meie viisad esimesel võimalusel kohale.

    ozzzyj
    Osaleja

    Ayyyy väga õnnelik 😁😊
    Mu naine sai Välismaalaste büroost kirja.Pärast seda kirja kinnitatakse viisa tavaliselt 1-2 nädala jooksul...Täna on 83.päev. Ootan häid uudiseid🙏

    Ayy on teie üle uskumatult hea meel 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Milliseid dokumente nad oma naiselt küsisid? Olen siin dokumentide kättetoimetamise protsessi vaadanud, jah, pärast dokumentide kättetoimetamist ei lähe kaua aega, see ei võta kaua aega 1-2 nädalat, tavaliselt oli see meile sobiv .. ootan uudiseid ☺️

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 1,303)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.