تابعیت کودک تازه متولد شده و ثبت احوال

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    posmasterr است
    شرکت کننده

سلام دوستان.
    شرایطی وجود دارد که نمی توانم از گرما بیرون بیایم. من 2 ماه پیش صاحب فرزند شدم. اسیم ، یعنی مادرش ، که 25 سال در آلمان زندگی می کند ، در سال 2015 شهروند آلمان شد. و اکنون من هستم یک شهروند آلمان :)
    Einwohnermeldeamt می گوید که او یک شهروند آلمان خواهد بود ، اما اداره جمعیت ترکیه باید هویت ترکی داشته باشد زیرا پدر وی یک شهروند ترکیه است و او یک شهروند ترکیه خواهد بود.
    اکنون س myال من این است ؛ شهروندان هر دو کشور نمی توانند یک تابعیت داشته باشند. از آنجا که هیچ ثبت نامی برای جمعیت بیگانه انجام نشده است ، راهی که باید دنبال کنم چیست و آیا تابعیت مضاعف وجود دارد یا چیزی دیگر ، این دو کشور و من نمی دانم در مورد آن

muhendus
    شرکت کننده

من می دانم که از هر دو طرف درست است ، از آنجا که مادر او یک شهروند آلمان است ، کودک از نژاد آلمانی است و یک شهروند آلمان است. به همین ترتیب ، از آنجا که پدر او نیز یک شهروند ترکیه است ، او نیز یک شهروند ترکیه می شود. فرزند شما تابعیت مضاعف دارد :) از آنجا که وی از بدو تولد تابعیت دارد (بعداً به دست نیامده است) ، پس از بزرگ شدن مجبور به انتخاب تابعیت نخواهد بود ، او یک شهروند مادام العمر دو تابعیتی است.

muhendus
    شرکت کننده

https://www.calisma.de/index.php?option=com_k2&view=item&id=24:alman-vatandaşlığının-kazanılması&Itemid=6&tmpl=component&print=1

"سی شرایطی که تابعیت مضاعف را امکان پذیر می کند

1. شهروندان مضاعف از بدو تولد

تابعیتی که از بدو تولد بر اساس تابعیت مادر یا پدر به دست آمده منجر به تابعیت قانونی "مضاعف" با والدین دارای تابعیت های مختلف می شود. به عنوان مثال کودکی که مادرش تابعیت آلمان و پدرش شهروند ترکیه است با دو تابعیت متولد می شود. در هر زمان انتخاب تابعیت برای این شخص وجود ندارد. وضعیت کسانی که از این طریق تابعیت مضاعف می گیرند و کسانی که به طور داوطلبانه تابعیت دوگانه دارند ، متفاوت است. "

muhendus
    شرکت کننده

سلام دوستان.
    شرایطی وجود دارد که نمی توانم از گرما بیرون بیایم. من 2 ماه پیش صاحب فرزند شدم. اسیم ، یعنی مادرش ، که 25 سال در آلمان زندگی می کند ، در سال 2015 شهروند آلمان شد. و اکنون من هستم یک شهروند آلمان :)
    Einwohnermeldeamt می گوید که او یک شهروند آلمان خواهد بود ، اما اداره جمعیت ترکیه باید هویت ترکی داشته باشد زیرا پدر وی یک شهروند ترکیه است و او یک شهروند ترکیه خواهد بود.
    اکنون س myال من این است ؛ شهروندان هر دو کشور نمی توانند یک تابعیت داشته باشند. از آنجا که هیچ ثبت نامی برای جمعیت بیگانه انجام نشده است ، راهی که باید دنبال کنم چیست و آیا تابعیت مضاعف وجود دارد یا چیزی دیگر ، این دو کشور و من نمی دانم در مورد آن

آیا posmasterr خوانده اید؟

نمایش 3 پاسخ - 1 تا 3 (مجموع 3)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.