تغییر کارفرمای Arb Law

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    مهمتیلماز
    شرکت کننده

سلام دوستان.

به منظور بهره مندی از قانون Arb ، تعهد کاری برای همان کارفرما برای مدت 1 سال وضع می شود.
    من 7 ماه با fest vertrag با همان کارفرما کار کردم ، اما در پایان ماه گذشته ، این شرکت به هم پیوست و به یک شرکت دیگر متصل شد.
    محل کار و کاری که انجام دادم یکسان بود ، فقط نام شرکت تغییر کرد و من با همان شرایط یک ورتراگ جدید امضا کردم.
    در این صورت ، فکر می کنید من می توانم از arb بهره مند شوم؟

با تشکر.

muhendus
    شرکت کننده

آرب چیست آقا؟

مهمتیلماز
    شرکت کننده

آرب چیست آقا؟

اجازه اقامت حاصل از کار با کارفرمای یک ساله به مدت 1 سال. 1/80 به معنای توافق نامه همکاری است.

اوه ایده آل
    شرکت کننده

.

مهمتیلماز
    شرکت کننده

اگر یک ورتراگ جدید امضا کرده باشید ، متأسفانه 7 ماه از بین رفته است. چون جشنواره کار به موقع نبود. اگر زمان آن مشخص شده باشد ، ساعتی که روی آن کار می کنید دوباره مشخص می شود و روی ورته قرار می گیرید. حتی اگر شما یک جشن باشید ، امضای یک vertrag جدید به این معنی است که این شرکت نه تنها در مورد تغییر نام ، بلکه تغییر قدرت است. اگر یک vertrag امضا کرده اید زیرا نام آن تغییر کرده است ، باید هنگام شروع کار بر روی vertra خود بنویسید تا 7 ماه هدر نرود. اما اگر چنین چیزی وجود ندارد ، موفق باشید با 7 ماه خود.

شرکتی که من با آن کار کردم یک شرکت تابعه از شبکه gmbh بود و آنها همیشه این شرکت را بسته و ما را به شبکه متصل کرده اند. من با چند وکیل مشورت کردم اما پاسخ زیادی دریافت نکردم. متأسفانه همه وکلا با این موضوع آشنا نیستند موضوع.
    اگر به نظر می رسد که شما گفتید ، نام آن بسیار دشوار است. احتمالاً آنها برای من ارسال می کنند.
    با تشکر از پاسخ شما.

اوه ایده آل
    شرکت کننده

.

مهمتیلماز
    شرکت کننده

لازم نیست بلافاصله نگران باشید. اگر شما فرد مفیدی هستید و نیازمند هستید ، بحث در این زمینه وجود ندارد. شما بروید کار خود را انجام دهید ، همچنان به وضوح خود ادامه دهید. بهترین ها را آرزو می کنم.

نه ، استاد من ، وضعیت من متفاوت است.
    برای گرفتن کارت آبی ، من فکر می کنم آنها 52 هزار بروت سالانه می خواهند ، مال من حدود 40 هزار است ، بنابراین من حق کارت آبی ندارم.

اوه ایده آل
    شرکت کننده

.

مهمتیلماز
    شرکت کننده

چرا آنها unbefristeti ندادند؟ شهروند الهام گرفته؟ آیا b1 یا دوره ادغام را انجام نداده اید؟
    شما تو چه شهری زندگی میکنید؟

اوه ایده آل
    شرکت کننده

.

بی عاطفه
    شرکت کننده

درود برای Turkiyeye هیچ وضعیتی ارسال نکرد (همان ایده آل که). حتی اگر جداگانه به خانه بروید ، از آنجا که 2 سال با همسرتان زندگی می کنید ، مستقل از همسر خود ویزا خواهید گرفت. نگران خود نباشید ، پس از 5 سال کار ، درخواست می دهید و دوباره آن را خریداری می کنید. شما 69 یورو گفتید. اگر با 1 یورو کمک دریافت کنید ، کمک کمک است. چه شما 69 ایستاده باشید یا نه ، اکنون در جیب شما بود. بیا من به شما گفتم که تحت شرایط دیگری باید با وضعیت فعلی خود چه کنید ، من بیشتر آنچه را که برای خلاص شدن از آن گذراندید تجربه کرده ام. خدا را شکر الان حالم خوب است. منظور من. زندگی ای که زندگی می کنید زندگی نیست. اگر می توانید 10 یورو برداشت کنید ، 1000 یورو از چک بگیرید ، حداقل حقوق خود را بکشید و آنچه را که من می گویم انجام دهید. اما من فکر می کنم مشکل شما دلسردی است ، شما به خود اعتماد ندارید. بدون الهام نمی توانم بایستم. تو فکر می کنی. آن را بر روی سر خود بگذارید در BISMILLAH یک هاستل پیدا کنید ، و غیره ادامه کار در حال آمدن است. زندگی کوتاه است معلوم نیست چه خواهیم شد

نمایش 10 پاسخ - 1 تا 10 (مجموع 10)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.