آیا می توانم فرزندانم را به آلمان بیاورم

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    کلن SEA2019
    شرکت کننده

بگذارید برای اولین بار دوستان 1 ساله ای را که در آلمان به سر می برم خلاصه کنم با ازدواج خانواده خود ILA GELDINIZ اولین دختر ازدواج من در ترکیه سن مادر کوچک و مرگ ETT را بپیوندید. من در VOLLZEIT کار می کنم اینجا نمی توانم از دولت کمک کنم چه کاری باید انجام دهم تا فرزندانم را بیاورم؟ شرایط چیست؟

بی عاطفه
    شرکت کننده

شما به دفتر امور خارجه مراجعه می کنید ، آنها وضعیت درآمد و غیره را بررسی می کنند. شما می گویید اگر همسر فعلی شما و حقوق دو نفر شما برای فرزندان آینده آنها کفایت می کند ، آپارتمان خارجی آن را متناسب با کشور تغییر می دهد و آن را تغییر می دهد. می توانید آن را نشان دهید ، می توانید بدون مشکل بیاورید.

کلن SEA2019
    شرکت کننده

خیلی فکر می کنم حقوق ما به اندازه کافی باشد ، من فکر می کنم 3100 یورو درآمد داشته باشد ، اما اگر می خواستم شما را به خانه او برسانم خانه شگفت انگیز باکیولارم یا در استرالیا از شاخه های خارجی اینجا در یک چیز دیگری می خواهم یاد بگیرم که شما می خواهید نیاز به استفاده از konsolosluktanm از turkiyede

بی عاطفه
    شرکت کننده

از کجا من باید اطلاعات خود را اعمال کنم. نه ، حقوق شما کافی است. آنها به اندازه آپارتمان نگاه می کنند ، اگر اشتباه یادم نرود ، باید برای هر نفر 15 متر مربع باشد ، من مطمئن نیستم که یک خانه 70 متری کافی باشد.

مایکلن
    شرکت کننده

گزارش وضعیت در Jugendam ، آنها به شما می گویند که چه چیزی لازم است

omerumuten
    شرکت کننده

Grundsätzlich is un esherblich، ob der in Deutschland lebende Ehepartner die deutsche Staatsangehörigkeit besitzt oder selbst Ausländer mit Aufenthaltserlaubnis ist. Wenn derjenige hier lebende Ehepartner / Kind deutsch ist، ist der Zuzug im Ergebnis einfacher.

به طور کلی ، دریافت پیوند خانوادگی از کودک لازم نیست ، داشتن اجازه اقامت لازم نیست و نه تنها والدین فرزندان ، بلکه والدین نیز می توانند از والدین بهره مند شوند ، بنابراین من توصیه می کنم ابتدا پیوند خانواده با کودک را جستجو کنید.

kanun olarakta genelde su paragrafta  “§ 29 AufenthG – Familiennachzug zu Ausländern” yazili olanlara bagli kalmak zorunda kaldiklarindan yasal hak olarakta bu sekilde önün acik olur.Tabi ki bu yasal haklarinla birlikte onlarda türkiyede cocuklarin tüm velayet haklarina kadar belgelerini mutlaka isterler.

نمایش 5 پاسخ - 1 تا 5 (مجموع 5)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.