Almanya’da Üniversite Okumak

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    keremxnumx
    شرکت کننده

دوستان.

من برای کسانی که می خواهند در آلمان زندگی کنند می نویسم. اگر در دانشگاهی در آلمان تحصیل کنید ، در پایان دانشگاه بدون دلیل اجازه اقامت یک ساله دریافت می کنید. اگر در این مدت کاری پیدا کنید و آن را به طور رسمی ثبت کنید ، مجوز کار دریافت خواهید کرد. البته من نیازی به این ندارم که شما برای این کار به آلمانی برتر احتیاج دارید. اگر بگویید خوب ، من مجوزهایم را در آلمان گرفتم ، اما همسرم نتوانست بیاید. چگونه می خواهم آن را با خودم ببرم؟ بگذار من چنین باشم. شما برای همسرتان به کنسولگری یا امور داخلی آلمان مراجعه می کنید. همسر شما در یک دوره زمانی خاص به دوره می رود. فرهنگ آلمانی و آلمانی را می آموزد (دلیل خارجی نشدن آلمان)
    اگر در پایان این موارد ، تیمی که دوره را برگزار می کند تأیید کند ، همسر شما می تواند اجازه بگیرد. اگر بگویید که قبلاً به زبان صحبت می کنید و مقام معنایی برای شما ندارد ، اجازه اقامت دریافت می کند. دلیلی ندارد که همسرتان در آلمان پذیرفته نشود ، خصوصاً اگر شغلی پیدا کند.

اسفناج
    شرکت کننده

اگر در دانشگاهی در آلمان تحصیل کنید ، در پایان دانشگاه بدون دلیل اجازه اقامت یک ساله دریافت می کنید.

Bu konuda eminmisin…

سیاه و خاکستری_3
    شرکت کننده

دوستان ، من مشکلی دارم ، اگر کسی اطلاعاتی داشته باشد و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارد بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. من از بخش اقتصاد ترکیه فارغ التحصیل شدم ، 1 سال است ترکیه در آنجا هستم ، در اینجا می خواهم به کالج بروم ، اما حداقل شما می توانید یک مدرک خوب در نمایشگاه آلمان داشته باشید. چه کاری می توانم انجام دهم ، معادل سازی diplama من پذیرش edilirmi است ، استاد آیا من می توانم انجام دهم ، یا آنچه که در اینجا می توانم انجام دهم غیر از اینکه ترکیه خریداری کرده ام می تواند نحوه دیپلماسی را ارزیابی کند؟ بیایید بگوییم من بخش خود را در اینجا در یک دانشگاه در اینجا ادامه دادم ، سپس چه کاری می توانم انجام دهم ، معادل آلمانی دقیق این بخش چیست و یک فارغ التحصیل این بخش در آلمان چه کاری انجام می دهد؟ الان ممنون همچنین ، سایت بسیار خوبی است ، من آن را به طور تصادفی پیدا کردم ، من آن را بسیار دوست داشتم.

دنیس 1989
    شرکت کننده

سلام ، من از من سال خواهم کرد ، من اکنون در سال آخر دبیرستان هستم. وقتی تحصیلم را تمام می کنم به فکر رفتن به آلمان هستم و نیازی به گرفتن ویزا از او ندارم. من باید سالانه درآمد کسب کنم مانع ، خوشحال خواهم بود اگر کمک کنید ، متشکرم.

ای Ertuğrul
    شرکت کننده

سلام من به شما کمک می کند تا در مورد آنچه که در 2 ساله اتوبان گذراندم و به عنوان تکنسین حمل و نقل مدرسه در آلمان خوانده ام و یا آنچه را که می توانم در آنجا با مدرک دانشگاهی خود در ترکیه انجام دهم ، کمک کنید.

3,14
    شرکت کننده

-> کلیک

نمایش 5 پاسخ - 1 تا 5 (مجموع 5)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.