آیا بدهی های اجرایی مشکلی در ویزا ایجاد می کند؟

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    پیوست کردن
    شرکت کننده

سلام دوستان

من بدهی کارت اعتباری و کارت اعتباری دارم ، بدهی به مرحله اجرا منتقل شده است.

من در 30 سپتامبر درخواست دادم ، چهارشنبه ، شعبه خارجی ها گفت که روند به پایان رسیده است ، ما اسناد را به آنکارا ارسال کردیم ، می ترسم مشکلی پیش بیاید ، به دلیل بدهی ، اگر کسی در مورد موضوع اطلاعاتی داشته باشد ، من اگر به من اطلاع دهند ممنون می شوم

خدمتکار
    شرکت کننده

مرابا،
    در صورت بدهی و اعدام به بانک ، تا زمانی که بانک ممنوعیت سفر خارجی را اعمال نکند ، مشکلی وجود نخواهد داشت. با این حال ، اگر به دولت بدهی دارید ، مشکلاتی مانند بدهی مالیاتی و غیره خواهید داشت. هنگام رفتن به خارج از کشور مشکلاتی ایجاد می شود. جدا از این ، من می دانم که بدهی شما در ترکیه دولت آلمان را مقید نمی کند. من هم خیلی تحقیق کردم. من در حالی که بدهکار بودم ویزای توریستی گرفتم ، قبلاً مشکلی وجود نداشت.

ysmnxnumx
    شرکت کننده

اگر ممنوعیتی در خارج از کشور ندارید ، هیچ اتفاقی نمی افتد ، من فکر می کنم ، یکی از دوستان من 10 هزار TL بدهکار بود ، او هفته گذشته آمد ، شما می توانید بدهی های ویزای خود را از خارج از کشور پرداخت کنید. اما اگر در آنجا پول پرداخت نکنید ، ماموران گمرک وقتی به ترکیه می آیید شما را کنار می کشند.

خدمتکار
    شرکت کننده

ممنوعیت خارج از کشور از واحدهای امنیتی آموخته شد.
    البته مرحله بعدی را نمی دانم. امیدوارم مشکلی پیش نیاد.

پیوست کردن
    شرکت کننده

من هیچ گونه مالیاتی ندارم ، همانطور که علیه دولت ما گفتم ، من به بانک بدهکار هستم ، آنها 2 هفته پیش آن را به اعدام دادند.

خدمتکار
    شرکت کننده

اگر آنها دارایی ندارند ، نترسید ، آنها نمی توانند کاری انجام دهند. آنها فقط با موسسه حقوقی تماس می گیرند و آنها را اذیت می کنند ، همین.

نمایش 5 پاسخ - 1 تا 5 (مجموع 5)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.