حق زندگی مستقل از همسر

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    Valuec
    شرکت کننده

من 3 سال و 4 ماه در آلمان با یک شهروند ترکیه و آلمان زیر یک سقف زندگی کردم. دعوا ، ناسازگاری ، گمنامی ناشی از 3 روز قبل از ترک خانه برای گوش دادن به خانه پدرم ، من برگشتم و به ترکیه رفتم. آنها آخرین جلسه من را به مدت سه سال برگزار کردند. من تا مه 2022 جلسه دارم. من به دوره رفتم و دوره گواهینامه و جهت گیری b1 را انجام دادم. من 9 ماه بود که در آخرین محل کارم کار می کردم و جشنواره ای نبودم. من به ترکیه رسیدم و بدون اینکه چیزی برای بلیط خود بگویم به جای عیسی. ما از دولت کمک نمی گرفتیم. آیا می توانم از سوالم مستقل باشم؟ جلسه فعلی من تا مه 2022 است. لطفاً برای من توضیح دهید که هنگام خروج از خانه ابتدا باید چه کار کنم؟ در مرحله اول ، فارغ از باد ، هنگام خروج از خانه پس از ازدواج توسط دولت باید چه كار كنم؟ و آیا جلسه من مستقل از زیبایی شناسی طولانی می شود؟

fuk_xnumx
    شرکت کننده

فکر نمی کنم مشکلی باشد که به کار اول خود برگردید و مکانی برای کار پیدا کنید.

Valuec
    شرکت کننده

فکر نمی کنم مشکلی باشد که به کار اول خود برگردید و مکانی برای کار پیدا کنید.

فکر نمی کنم دوباره به آن شهر برگردم. به همین دلیل ، من راهی برای بازگشت ندارم. می توانم در شهر دیگری که به آن خواهم رفت شغلی پیدا کنم. من حدس می زنم تنها کاری که باید بشود ادامه کار است یا؟

مورسلیپدون
    شرکت کننده

در نتیجه ، این واقعیت که الهام گرفته از یک شهروند آلمان ترک است چیزی تغییر نمی کند ، شما جلسه را از قبل گرفته اید ، آنها جلسه را از شما پس نمی گیرند اما شما باید کار کنید تا بتوانید بدون وقفه ادامه دهید. 

Valuec
    شرکت کننده

در نتیجه ، این واقعیت که الهام گرفته از یک شهروند آلمان ترک است چیزی تغییر نمی کند ، شما جلسه را از قبل گرفته اید ، آنها جلسه را از شما پس نمی گیرند اما شما باید کار کنید تا بتوانید بدون وقفه ادامه دهید.

هویت در آنجا صحبت می کند ، نه نژاد. من طبق این گفته صحبت می کنم که شهروند آلمان بودن چیزی را تغییر نمی دهد. مسلماً هرکسی برای ادامه زندگی خود باید تلاش کند. سوال من کار یا هر چیز دیگری نیست. من متاهل باشم یا نباشم ، به هر حال کار می کنم. سوال من در مورد جلسه مستقل از زیبایی شناسی است.

بی عاطفه
    شرکت کننده

شما یک جلسه مستقل از همسرتان به شهر مورد نظر خود می گیرید. برو شما می توانید ساکن شوید و کار کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که فوراً به آلمان برگردید. جلسه راه اندازی طولانی است. زمان بندی شده اما. به او اعتماد نکنید تا در مورد ورود و خروج خارجی به آپارتمان برای شما درس تاریخ بیاورد (الهام ممکن است شکایت کند) اگر آنها جلسه را ترک کنند و به ترکیه برگردند بیش از 6 ماه است. شما مجبور هستید ، حتی با وکیل نمی توانید کاری انجام دهید ، بالاخره این قانون برای اوست ، در اسرع وقت به آلمان برگردید ، این توصیه شخصی من است که در این مراحل اولیه حضور داشته باشید.

Valuec
    شرکت کننده

شما یک جلسه مستقل از همسرتان به شهر مورد نظر خود می گیرید. برو شما می توانید ساکن شوید و کار کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که فوراً به آلمان برگردید. جلسه راه اندازی طولانی است. زمان بندی شده اما. به او اطمینان دهید که البته تا تاریخ ورود به حلقه خارجی (الهام ممکن است شکایت کند) بیش از 6 ماه است اگر آنها جلسه را ترک کنند و به ترکیه برگردند. شما مجبور هستید ، حتی با وکیل نمی توانید کاری انجام دهید ، بالاخره این قانون برای اوست ، در اسرع وقت به آلمان برگردید ، این توصیه شخصی من است که در این مراحل اولیه حضور داشته باشید.

این نظر کمی آب به درونم پاشید. بلیطم را گرفتم و هفته آینده برمی گردم. متشکرم

Valuec
    شرکت کننده

امروز یاد گرفتم همسرم به ausländeramta رفته است. اینکه بگویم من رفته ام افسر آنجا گفت کاری با شما ندارد. او گفت که ما پرونده ها و اسناد زیادی از این دست داریم. او همیشه این مشکلات را می گفت.

Tramp34
    شرکت کننده

امروز یاد گرفتم همسرم به ausländeramta رفته است. اینکه بگویم من رفته ام افسر آنجا گفت کاری با شما ندارد. او گفت که ما پرونده ها و اسناد زیادی از این دست داریم. او همیشه این مشکلات را می گفت.

O süre nekadarmis ogrenebildinmi kardeşim doldurma süresi benimde başında aynı sıkıntılar var allah yardımcın olsun

زوزودورو
    شرکت کننده

همسرم رفته است ، همه چیز کامل است ، اعلان از بین رفته است ، آنها منتظرند اسناد از استانبول بروند. آیا من عصبی شده ام؟ آیا مردم به اندازه آلمانها خواب آلوده عمل نکرده اند؟

عقاب توسط
    شرکت کننده

برادر من ، آنها می گویند ما 10 روز دیگر حتی یک کاغذ تمیز (führungszeugnis) می فرستیم ، اما آنها می گویند .. بچه ها یک روز می میرند ..

نمایش 10 پاسخ - 1 تا 10 (مجموع 10)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.