Gönderen Konu: ALMAN KONSOLOSLUGUNDA SORULAN SORULAR  (Okunma sayısı 9307 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 19, 2009, 01:50:16 ÖÖ
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

olmaz olmaz için için rahat olsun, zor olan birşey yok aslında,türk toplumunun huyudur.. pireyi deve yaparlar :)

Eylül 19, 2009, 08:18:18 ÖS
Yanıtla #12
inşallh öledir senin işin halloldumu peki??? yine soru sordularmı yanlış hatırlamıyorsam dün gidicektin tekrar konsolosluğa sanırım...

Eylül 23, 2009, 08:34:28 ÖS
Yanıtla #13
Merhaba !  29 eylülde  İzmirde randevum var şimdi bendede stres başladı . randevuyu Almanya'da evlenmek üzere aldım . neler sorarlar  acaba ? tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.şimdiden herkese tşkler.

Eylül 24, 2009, 12:25:55 ÖÖ
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi
Merhaba !  29 eylülde  İzmirde randevum var şimdi bendede stres başladı . randevuyu Almanya'da evlenmek üzere aldım . neler sorarlar  acaba ? tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.şimdiden herkese tşkler.

Sevgili geveze, istenilen evrakları yerine getirdiğiniz taktirde ekstra birşeyler istemezlerse problem olmaz.. Fakat ; Almanya'da evlenmek için aynı durumda olan arkadaşım var.. Üzerine ait,iş yeri..para kefil teminat gibi durumlar söz konusu olabilir.. Ama ben öneririm ki nikahı yapıp öyle başvursaydın

Eylül 24, 2009, 01:57:36 ÖÖ
Yanıtla #15
arkadaslar ilk vizeye basvururken korkmayin iciniz rahat olsun cok basit sorular soruyorlar.almanca olarakta 1-2 soru soruyorlar o kadar esiniz adi felan.Önemli olan capraz sorgu inanin karin agrilari cektim Allah'tan benim esim alman oldugu icin fazla üstelemediler ama ister istemez heyecana kapiliyor insan.
herkesede bu capraz sorguyu yapmiyorlar benim esimle aramda yas farki oldugundan dolayi yaptilar.ayni gün ve ayni saatte ben istanbulda esimden Almanya'daki bundesamta cagiriliyor o sekilde yapiliyor capraz sorgu
Die Jugend wäre eine noch viel schönere Zeit, wenn sie etwas später im Leben käme..(Charli Chaplin)

Eylül 24, 2009, 07:24:31 ÖS
Yanıtla #16
sevgili mutim tşkler cv. için ! benim nişanlım alman ve ikimizinde maddi durumu iyi. Türkiye'de nikah  yapıldığında vize zamanı çok uzun olduğundan dolayı nikahı Almanya'da yapma kararı aldık. şuan konsl. istediği evrakları hazırladım. benim endişem başka bir evrak isterlermi ve ne tür soru soracakları!

Eylül 25, 2009, 01:06:51 ÖÖ
Yanıtla #17
  • Ziyaretçi
AllahIN SELAMETİ İLE GİT KARDEŞİM BİRŞEY OLMAZ İNŞAllah. DUA ETDE BİZDE SEVDİĞİMİZE KAVUŞALIM,BAK KAÇ ZAMAN GEÇTİ NE SESİNİ NE YÜZÜNÜ GÖREBİLİYORUM MADDİ MANEVE SIKINTIDAN. KHALİNE ŞÜKRET GİDERSİN İNŞAllah BİZDE KONSOLOSLUKLA UGRASICAZ NE OLACAĞI BELLİ OLMAYAN YOLA GİRDİK.. HERŞE AYRI BİR DERT AMA ZAMAN DAR. İŞTE.. RABBİM Allah YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN GÖRÜŞMEK ÜZERE.

Eylül 25, 2009, 08:25:02 ÖÖ
Yanıtla #18
Sevgili Mutim dilekleriniz için tşkler. İnşAllahla sizde biran önce sevdiğinize kavuşursunuz!Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

Ekim 12, 2009, 08:30:53 ÖS
Yanıtla #19
slm arkadaslar.benım alman kız arkadasım var ve ben 3 ay sonra evlenecem.kursa gıtmeden kendı basıma ogrenebılırmıyım almancayı.yazın gıtmeyı dusunuyorum vıze kabul olursa .ve nasıl ve nerde sınav yapılıyor ve ne zaman soruları soruyorlar.ayrıntılı bılgı verırsenız sevınırım.sırayla yazarsanız sevınırım.danke schön

delicious  facebook  linkedin  myspace  technorati  twitter

xx
(Ausländerbehörde) Yabancilar Dairesinde Alman vatandasi Ese Sorulan Sorular???

Başlatan Yeminim Var

26 Yanıt
1801 Gösterim
Son İleti Şubat 11, 2014, 10:36:52 ÖÖ
Gönderen: Yeminim Var
xx
ALMAN konsoloslugunda capraz sorgu

Başlatan yuCELL27

2 Yanıt
862 Gösterim
Son İleti Aralık 15, 2011, 05:37:22 ÖS
Gönderen: fuk_18
xx
Alman konsoloslugunda capraz sorgu

Başlatan yuCELL27

0 Yanıt
687 Gösterim
Son İleti Aralık 15, 2011, 09:35:33 ÖS
Gönderen: yuCELL27
xx
Sıkça Sorulan Sorular

Başlatan Mutim

0 Yanıt
2056 Gösterim
Son İleti Eylül 13, 2009, 05:00:07 ÖÖ
Gönderen: Mutim

almancax Anasayfa | Forum | Almanca Dersleri | Almanca Temel Gramer Dersleri | Almanca Zamanlar ve Cümleler | Almanca Konuşma Kalıpları | Almanca Bilgi Bankası |
Almanca Programlar ve Dosya Merkezi | Almanca Oyunlar | Almanca Testler | Almanca Chat Odası | Almanca Eğitim Seti

almanca ders kitabı