Almanca Ders Kitabımız Çıktı

• 2 Yanıt
  • 5622 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • Administrator
  • Seviye 442
    • almancax
Almanca Ders Kitabımız Çıktı
« : Ağustos 27, 2014, 03:23:28 ÖS »

Değerli Almanca Öğretmenimiz;   

Talim Terbiye Kurulunun “22.09.2011 Tarih ve 6552 sayılı Ortaöğretim Programlarının Uygulanması konulu
genelgenin 6. maddesinde yer alan: "Ders kitabı bulunmayan dersler için sınıflara/düzeylere göre ders kitabı hazırlanıncaya kadar zümre öğretmenleri tarafından ilgili dersin öğretim programlarının kazanımlarına uygun
öğretim materyalleri kullanılacaktır." hükmü çerçevesinde 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı için mevzuata ve müfredata uygun olarak hazırlamış olduğumuz Almanca Ders Kitabımızı sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşamaktayız.
     Türkiye'nin en büyük Almanca eğitim portalı olan almancax.com ekibi ve alanında uzman Almanca öğretmenleri tarafından Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının Orta Öğretim Programları kitapçığındaki temalar, dil yeterlilik düzeyleri, içerik önerilerine ilişkin açıklamalar ve Atatürk'le ilgili konuları dikkate alınarak hazırlanan, öğrencilerin ve öğretmenlerin her türlü ihtiyacına cevap verecek nitelikte olan Almanca Ders Kitabımız çıktı.
     Almanca Ders Kitabımızı, Ders Kitabının yanında verilecek olan Çalışma Kitabımızı, DVD'mizi, USB belleğimizi, dil kartlarımızı ve diğer hediyelerimizi ve sizlere ve öğrencilerinize sunduğumuz imkânları görünce çok şaşıracaksınız.Üstelik ders kitabı fiyatına dev bir Almanca eğitim setine sahip olacaksınız.Sınırlı stoklarla hazırlanan bu kampanyayı kaçırmayın.

KİTABIMIZI DETAYLI OLARAK www.almancax.com SİTEMİZDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ
0212 515 85 49
0536 937 93 37 & 0505 259 39 69

DERS KİTABIMIZI KULLANAN HER ÖÐRETMENE ;
1- ALMANCA DERS KİTABI
2- ALIşTIRMA KİTABI
3- CD
CD İçeriğinde;
•   Ders kitabı içindeki metinlerin seslendirme dosyaları,
•   Ders kitabının elektronik hali,
•   Ders kitabına paralel olarak hazırlanmış birçok alıştırmalar ve test soruları,
•   Yazılı, görsel ve video şeklinde hazırlanmış birçok konu anlatımı,
•   Telafuz çalışmaları için hem yazılı hem seslendirmeli Almanca hikâyeler ile dinleme anlama çalışmalarına yönelik basit
seslendirilmiş hikayeler
•   Wortschatzspiel - Memoryspiel Almanca- İngilizce ve Türkçe kelime hazinesi geliştirme oyunu adlı faydalı oyunlarımız
•   Ders ve alıştırma kitabındaki alıştırma ve soruların cevap anahtarları yer almaktadır.
4- FLASH BELLEK
Flash Bellek İçeriğinde;
•   Ders kitabımızın ve kitap içindeki alıştırmaların Akıllı Tahta uyumlu etkileşimli-interaktif uygulamaları (sürükle-bırak, boşluk doldurma, test vb.),
•   Almanca derslerinde kullanılabilecek çok çeşitli Word, Power Point sunumu, Pdf vb. dökümanlar,
•   Sadece 9.-10. Sınıf derslerinde değil diğer sınıf seviyelerinde de kullanılabilecek zengin içerikli ders dokümanları,
•   5 adet schwarz-weiss başlangıç seviyesine uygun akıllı tahtalarda izletebileceğiniz filmler (Film kelimeleri ve deşifreleri ile birlikte Almanca- Türkçe olarak)
5- DEV POSTERLER: Okulda Almanca köşesi olarak kullanılabilecek veya sınıflara asabileceğiniz piyasa değeri 150 TL
olan 10-15 adet 50 x 70 ebadında renkli dev posterler (şiparişte bulunan ilk 100 öğretmene)
6- HAZIR SINAV SORULARI: Sınavlarda kullanılabilecek bol alternatifli çok çeşitli türden hazır ve orjinal yazılı sınav
soruları
7- İNTERNET PORTALINA ÜCRETSİZ ÜYELİK: İnternet üzerinden erişime açılacak olan portal üzerinden yüzlerce
yazılı Türkçe konu anlatımlı derslere, yüze yakın Türkçe konu anlatımlı video derslere ve Power Point sunumlarına erişim
hakkı için şifre (Bu portal öğretmenler ve öğretmenin tercihine göre öğrenciler için kullanılabilecektir)
(Devamı arka sayfada…)

8- AKILLI TELEFON - TABLET UYGULAMASI: Tüm Android akıllı telefonlar ve tabletlerin tamamına uyumlu bir
şekilde tasarlanan ve Google Play (Android Market) üzerinden ücretsiz olarak telefonlara ve tabletlere kurulabilecek olan ve
soruları müfredata ve kitabımıza paralel olarak hazırlanan Almanca Bilgi Yarışması adlı akıllı telefon-tablet uygulamamızı kullanma hakkı ve bu uygulamaya her öğretmen istediği şekilde boşluk doldurma soruları, çoktan seçmeli sorular ve doğru yanlış soruları ekleyebileceklerdir.Bu uygulama ile öğrenciler Türkiye genelinde kaç puana sahip olduklarını ve kaçıncı sırada olduklarını görebileceklerdir.Bu akıllı telefon-tabletler için yapılan uygulamamız öğretmenin isteğine bağlı olarak Türkiye genelinde değil,
sadece okul veya sınıf genelinde (sadece belli bir okulun/sınıfın veya okulların/sınıfların öğrencilerinin katılabileceği şekilde) de ücretsiz olarak kullanıma sunulacaktır.
9- ÖZET DİLBİLGİSİ KARTLARI: 18 adet arkalı önlü, renkli, selefon kaplama kartona basılı halde 23 temel konunun
işlendiği 14x10 ebatında kaynak kitapla uyumlu özet dilbilgisi konu anlatımı kartları
10- SEVİYE BELİRLEME TESTLERİ: İstenildiğinde üzerinde değişiklik yapılabilecek şekilde tasarlanan Seviye
Belirleme Testleri (10. ve 11. sınıflar için)
11- ELEKTRONİK SÖZLÜK: 6 dilde, dilden dile çapraz çeviri özelliğine sahip elektronik sözlük
12- YILLIK PLANLAR: Tercihinize göre seçip kullanabileceğiniz yıllık planlar
13- KELİME KARTLARI: 23 adet, selefon kaplama, arkalı önlü, en çok kullanılan 660 kelime ve 60 konuşma kalıbı,
hem Türkçe hem İngilizce hem de Almanca olacak şekilde tasarlanmıştır

DERS KİTABIMIZI KULLANAN HER ÖÐRENCİYE ;
1- ALMANCA DERS KİTABI
2- ALIşTIRMA KİTABI
3- CD (İçeriği öğretmen CD’si ile aynıdır)
4- KELİME KARTLARI: 23 adet, selefon kaplama, arkalı önlü, en çok kullanılan 660 kelime ve 60 konuşma kalıbı,
hem Türkçe hem İngilizce hem de Almanca
5- AKILLI TELEFON - TABLET UYGULAMASI

LEHRBUCH – Ders / Kaynak Kitabımız: 88 Sahife 80gr. Mat Kuşe 4 renk, A-4 Kapak, 4 renk, selefon kaplı
ARBEITSBUCH – Alıştırma Kitabımız: 40 sahife tek renk 80 gr. 1. Hamur, Kapak 250 gr Amerikan Bristol Selefon Kaplı

KİTABIMIZI SANAL OLARAK www.almancax.com SİTEMİZDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

www.almancax.com sitemize girerek kitabımız ve yanında verilecek olan eğitim materyalleriyle ilgili daha geniş bilgi alabilir ve yakından inceleyebilirsiniz

Siz değerli öğretmenlerimiz için hazırlayacağımız diğer sürprizleri de çok yakında sizlere duyuracağız

DİLEDİÐİNİZ HER AN 7/24 TELEFONLA İLETİşİME GEÇEREK BİLGİ ALABİLİR
               ÖRNEK KİTAP TALEBİ VE SİPARİşLERİNİZİ İLETEBİLİRSİNİZ

HER TÜRLÜ SORU, BİLGİ TALEBİ, GÖRÜş, ÖNERİ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAMAKTAN ÇEKİNMEYİNİZ

Çevrimdışı nilakk

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
Ynt: Almanca Ders Kitabımız Çıktı
« Yanıtla #1 : Kasım 07, 2014, 09:39:22 ÖÖ »
nerden temin edebiliriz ?

Çevrimdışı 3,14

• almancax Fanatiker
  • Seviye 139
Ynt: Almanca Ders Kitabımız Çıktı
« Yanıtla #2 : Ekim 05, 2015, 05:27:07 ÖS »
nerden temin edebiliriz ?

--> http://almanca-egitim-seti.almancax.com

şimdi araştırdım da, bu adrese girip sipariş verebilirsin.
“Sizden, hayra çağıran, iyiliği emreden ve kötülükten men eden bir topluluk bulunsun. İşte kurtuluşa erenler onlardır.” Âli İmran, 104.