Almanca, Almanya 2020 vize bekleyenler ve alanlar - ALMANCAX

2020 vize bekleyenler ve alanlar

• 1145 Yanıt
  • 96781 Gösterim

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vulnerable

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
Ynt: 2020 vize bekleyenler ve alanlar
« Yanıtla #451 : Haziran 23, 2020, 11:51:04 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar hepinize müjdem var 🙂 yakında aylardır beklediğiniz haberi alacaksınız pasaportlar yolda 🙂

Nasil yani? Nerden aldiniz bu haberi? Kesin midir? Bizim UPS de hala bir hareket yok..

Çevrimdışı Slymnn

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #452 : Haziran 23, 2020, 11:53:28 ÖÖ »
Nasil yani? Nerden aldiniz bu haberi? Kesin midir? Bizim UPS de hala bir hareket yok..
evet kesin verilmiş yani benim pasaport verilmiş ups kargoya teslim edilmiş fakat henüz kayıt olusturulmamis . Eşime mail geldi bugün konsolosluktan teslim edildiğine dair sanırım haftaya dağıtıma başlayacaklar 🙂

Çevrimdışı Slymnn

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #453 : Haziran 23, 2020, 11:53:54 ÖÖ »
Mail gelecek birazdan atarım

Çevrimdışı hamburg26

• Voll Mitglied 1
  • Seviye 0
« Yanıtla #454 : Haziran 23, 2020, 11:54:53 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar hepinize müjdem var 🙂 yakında aylardır beklediğiniz haberi alacaksınız pasaportlar yolda 🙂

Aman hocam bunun şakası olmaz. Akşama kadar forumlarda iyi bir haber beklLiyor yüzlerce insan. Nerden ogrendiniz nedir aslı ? Detay verebilir misiniz

Çevrimdışı Slymnn

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #455 : Haziran 23, 2020, 11:57:43 ÖÖ »
Aman hocam bunun şakası olmaz. Akşama kadar forumlarda iyi bir haber beklLiyor yüzlerce insan. Nerden ogrendiniz nedir aslı ? Detay verebilir misiniz
şaka değil ya gerçek 🙂

Çevrimdışı Vulnerable

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #456 : Haziran 23, 2020, 05:16:14 ÖS »
evet kesin verilmiş yani benim pasaport verilmiş ups kargoya teslim edilmiş fakat henüz kayıt olusturulmamis . Eşime mail geldi bugün konsolosluktan teslim edildiğine dair sanırım haftaya dağıtıma başlayacaklar 🙂

Bu acaba herkes icin mi gecerli yoksa size istisna mi yaptilar? Bide siz nerden basvurmustunuz?

Çevrimdışı Dragorex

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #457 : Haziran 23, 2020, 05:30:20 ÖS »
Merakla bekliyoruz valla. Daha dün bana İzmir Konsolosluğu 30 hazirana kadar yasak var bekleyin falan yazdı.

Çevrimdışı Slymnn

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #458 : Haziran 23, 2020, 05:34:54 ÖS »
30 Haziran'a uzaması daha önce yapılan paylaşımları destekliyor gibi. 30 Haziran'a kadar olan sürede belki pasaportları dağıtırlar. Ama düşük ihtimal. O kadar bilinç altıma işlenmiş ki bugün rüyama girdi :) şu foruma tavsiye ile geldim ve herkes uzun zamandır umutla bekliyor umarım herkes için bu son erteleme olur ve birgün şuraya vize resimlerini atarız ve herkes ailesine kavuşur.
ben rüyasını görmüştüm zaten vizeyi aldığımin 😅 şöyle birşey benim eşim oradan başvuru yaptı yani bir mail yazdı ve o maile istinaden istisna yaptılar ve bugün geldi pasaportum

Çevrimdışı hamburg26

• Voll Mitglied 1
  • Seviye 0
« Yanıtla #459 : Haziran 23, 2020, 05:36:16 ÖS »
şaka değil ya gerçek 🙂

Hocam bir haber paylaştin sayfa çöktü
 Yukarda arkadaşlar yazmış ama hamilelik falan gibi istisna bir durum mu var ?

Çevrimdışı Slymnn

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #460 : Haziran 23, 2020, 05:37:34 ÖS »
Eğer orada yaşayan eşiniz ve çocuğunuz var ise bunun üzerinden bir mail yazdırın ve dönüş yapmasını bekleyin biz öyle yaptık ve çok şükür bugün vizemi aldım. Kısmetse cuma günü uçmayı düşünüyorum . Umarım herkes bu hafta güzel haber alır arkadaşlar ve herkesin pasaportu eline ulaşır 🙏 ama bence 30 Haziran'dan sonra daha uzamayacak bu yasak

Çevrimdışı Vulnerable

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #461 : Haziran 23, 2020, 05:40:32 ÖS »
Eğer orada yaşayan eşiniz ve çocuğunuz var ise bunun üzerinden bir mail yazdırın ve dönüş yapmasını bekleyin biz öyle yaptık ve çok şükür bugün vizemi aldım. Kısmetse cuma günü uçmayı düşünüyorum . Umarım herkes bu hafta güzel haber alır arkadaşlar ve herkesin pasaportu eline ulaşır 🙏 ama bence 30 Haziran'dan sonra daha uzamayacak bu yasak

Keske insanlari direk heveslendirmeden bu istisna olan durumu da paylassaydiniz. Size olan istisna bizim gibi normallere uygulanmaz kesin. Bosuna yine bi heveslendim.
Sizin adiniza sevindim.

Almanca Çeviri | Almanca Öğreniyorum | Almanca Sayılar | Almanca Kendini Tanıtma
Almanca Günler | Almanca Kelimeler | Almanca Şarkılar | Almanca Renkler | Forum Arşivi