almancax'ı FACEBOOKTA BEĞENİN YENİ KONULARDAN HABERDAR OLUN:

Gönderen Konu: ALMAN KONSOLOSLUGUNDA SORULAN SORULAR  (Okunma sayısı 17736 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mutim

• Ziyaretçi
Ynt: ALMAN KONSOLOSLUGUNDA SORULAN SORULAR
« Yanıtla #11 : Eylül 19, 2009, 01:50:16 ÖÖ »
olmaz olmaz için için rahat olsun, zor olan birşey yok aslında,türk toplumunun huyudur.. pireyi deve yaparlar :)

Çevrimdışı aysunnn

• Voll Mitglied 1
  • 2
« Yanıtla #12 : Eylül 19, 2009, 08:18:18 ÖS »
inşallh öledir senin işin halloldumu peki??? yine soru sordularmı yanlış hatırlamıyorsam dün gidicektin tekrar konsolosluğa sanırım...

Çevrimdışı geveze07

• Voll Mitglied 2
  • 1
« Yanıtla #13 : Eylül 23, 2009, 08:34:28 ÖS »
Merhaba !  29 eylülde  İzmirde randevum var şimdi bendede stres başladı . randevuyu Almanya'da evlenmek üzere aldım . neler sorarlar  acaba ? tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.şimdiden herkese tşkler.

Mutim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Eylül 24, 2009, 12:25:55 ÖÖ »
Merhaba !  29 eylülde  İzmirde randevum var şimdi bendede stres başladı . randevuyu Almanya'da evlenmek üzere aldım . neler sorarlar  acaba ? tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.şimdiden herkese tşkler.

Sevgili geveze, istenilen evrakları yerine getirdiğiniz taktirde ekstra birşeyler istemezlerse problem olmaz.. Fakat ; Almanya'da evlenmek için aynı durumda olan arkadaşım var.. Üzerine ait,iş yeri..para kefil teminat gibi durumlar söz konusu olabilir.. Ama ben öneririm ki nikahı yapıp öyle başvursaydın

Çevrimdışı xmcraex

• Pro Mitglied
  • 7
« Yanıtla #15 : Eylül 24, 2009, 01:57:36 ÖÖ »
arkadaslar ilk vizeye basvururken korkmayin iciniz rahat olsun cok basit sorular soruyorlar.almanca olarakta 1-2 soru soruyorlar o kadar esiniz adi felan.Önemli olan capraz sorgu inanin karin agrilari cektim Allah'tan benim esim alman oldugu icin fazla üstelemediler ama ister istemez heyecana kapiliyor insan.
herkesede bu capraz sorguyu yapmiyorlar benim esimle aramda yas farki oldugundan dolayi yaptilar.ayni gün ve ayni saatte ben istanbulda esimden Almanya'daki bundesamta cagiriliyor o sekilde yapiliyor capraz sorgu
Die Jugend wäre eine noch viel schönere Zeit, wenn sie etwas später im Leben käme..(Charli Chaplin)

Çevrimdışı geveze07

• Voll Mitglied 2
  • 1
« Yanıtla #16 : Eylül 24, 2009, 07:24:31 ÖS »
sevgili mutim tşkler cv. için ! benim nişanlım alman ve ikimizinde maddi durumu iyi. Türkiye'de nikah  yapıldığında vize zamanı çok uzun olduğundan dolayı nikahı Almanya'da yapma kararı aldık. şuan konsl. istediği evrakları hazırladım. benim endişem başka bir evrak isterlermi ve ne tür soru soracakları!

Mutim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Eylül 25, 2009, 01:06:51 ÖÖ »
AllahIN SELAMETİ İLE GİT KARDEŞİM BİRŞEY OLMAZ İNŞAllah. DUA ETDE BİZDE SEVDİĞİMİZE KAVUŞALIM,BAK KAÇ ZAMAN GEÇTİ NE SESİNİ NE YÜZÜNÜ GÖREBİLİYORUM MADDİ MANEVE SIKINTIDAN. KHALİNE ŞÜKRET GİDERSİN İNŞAllah BİZDE KONSOLOSLUKLA UGRASICAZ NE OLACAĞI BELLİ OLMAYAN YOLA GİRDİK.. HERŞE AYRI BİR DERT AMA ZAMAN DAR. İŞTE.. RABBİM Allah YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN GÖRÜŞMEK ÜZERE.

Çevrimdışı geveze07

• Voll Mitglied 2
  • 1
« Yanıtla #18 : Eylül 25, 2009, 08:25:02 ÖÖ »
Sevgili Mutim dilekleriniz için tşkler. İnşAllahla sizde biran önce sevdiğinize kavuşursunuz!Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

Çevrimdışı kurucu52

• Voll Mitglied 1
  • 3
  • 52 AY 431
« Yanıtla #19 : Ekim 12, 2009, 08:30:53 ÖS »
slm arkadaslar.benım alman kız arkadasım var ve ben 3 ay sonra evlenecem.kursa gıtmeden kendı basıma ogrenebılırmıyım almancayı.yazın gıtmeyı dusunuyorum vıze kabul olursa .ve nasıl ve nerde sınav yapılıyor ve ne zaman soruları soruyorlar.ayrıntılı bılgı verırsenız sevınırım.sırayla yazarsanız sevınırım.danke schön

almancax'ı FACEBOOKTA TAKİP EDİN YENİ KONULARDAN HABERDAR OLUN:

GoogleTagged

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23