2020 konobari viza i područja

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Sluškinja
    sudionik

    Bok prijatelji,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020. godine.
    Ja sam se s djetetom prijavila 17. Plaću moje supruge smatrali su nedovoljnom i odbacili su mene i moje dijete. Moja supruga je turska državljanka i ima dozvolu boravka na neodređeno vrijeme. Žalili smo se preko odvjetnika na poboljšanje uvjeta i čekamo. Nadamo se da će ispasti pozitivno.
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    ozzzyj
    sudionik

    Bok prijatelji,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020. godine.
    Prijavio sam se sa svojim djetetom 17. rujna. Odbacili su plaću moje žene i dali je meni i mom djetetu. Moja supruga je turska državljanka i ima zasjedanje na neodređeno vrijeme. Uputili smo žalbu putem odvjetnika poboljšavajući naše uvjete i čekamo. Insha'Allah to će rezultirati pozitivnim
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    Samo sam ti privatno napisala ☺️ Da i ja napišem ovdje. Nadam se da ćeš sljedeći tjedan dobiti dobre vijesti jer si poboljšala uvjete, čekat ću 🙏🏻
    I ja čekam
    8. studenog: razgovor s vizom
    19. prosinca: Traženje dokumenata od moje supruge
    23. prosinca: moja je supruga predala dokumente
    Nakon što se božićni praznik već sastavio .. da vidimo, još uvijek me čekam🤷🏻‍♀️

    Sluškinja
    sudionik

    Pozdrav Özge,
    Hvala na poruci. I ja sam u istoj želji. Želim svima koji čekaju svoju vizu i obitelji. Vaš vizen doći će sa Allahovim dopuštenjem. Rekli su da će biti teško zakasniti.
    Čeka me gorko, više nemam entuzijazma, ne mogu se nadati Njemačkoj, ohladili su se.

    nsyyn
    sudionik

    Pozdrav prijatelji

    Prijavio sam se 15.01.2020. iz Istanbula. Ako je intervju prošao dobro, ali nisam bio u pravu s datumima ovog problema? zaboravio je pogrešno datum vjenčanja :( moja supruga i ja imamo 10 godina između nas i stvaraju li oni probleme s godinama? Moja žena je njemačka državljanka.

    ozzzyj
    sudionik

    Pozdrav prijatelji

    Prijavio sam se 15.01.2020. iz Istanbula. Ako je intervju prošao dobro, ali nisam bio u pravu s datumima ovog problema? zaboravio je pogrešno datum vjenčanja :( moja supruga i ja imamo 10 godina između nas i stvaraju li oni probleme s godinama? Moja žena je njemačka državljanka.

    Ne znam to 🤷🏻‍♀️ Kad ste pomiješali datume, jeste li ih kasnije ispravili ili su nešto pogrešno rekli o vama? Mislim da mogu unakrsno ispitati ako su sumnjičavi, kako sam ovdje pročitao 🤷🏻‍♀️

    ozzzyj
    sudionik

    Pozdrav, moja viza je danas van. ☺️☺️☺️
    8. studenog datum prijave
    Moja ruka od 16. siječnja doprijela je do mene
    Pritisnite 🙏🏻 herkesin🏻🙏🏻 za sve koji čekaju njegovu ženu

    nsyyn
    sudionik

    Pozdrav, moja viza je danas van. ☺️☺️☺️
    8. studenog datum prijave
    Moja ruka od 16. siječnja doprijela je do mene
    Pritisnite 🙏🏻 herkesin🏻🙏🏻 za sve koji čekaju njegovu ženu

    Neka nam je sa srecom, ako Bog da halay :)

    ozzzyj
    sudionik

    Neka nam je dobro inšaAllah halej :)

    Puno vam hvala ☺️. Amin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Neka se svi što prije sretnu sa svojim ženama, gospodaru

    OME je
    sudionik

    Pozdrav,

    Moja supruga otišla je u Njemačku tražeći posao za vizu i pronašla posao i radi već 2,5 mjeseca. Također sam imala intervju za vizu 19. 12. 2019., moj suprug još nije nazvao ured za strance.

    Moja supruga nazvala je nadležni ured za strance 10. siječnja 2020., ali rekli su da im spis još nije stigao i da će se prijaviti. Još uvijek nema vijesti. Ipak, razdoblje za koje sam se prijavio poklopilo se i s božićnom i s novogodišnjom vrevom. Nadam se da neće više doći.

    :politika:

    :politika:

    phoenix34
    sudionik

    Pozdrav tamo. Također sam imao sastanak u konzulatu u Istanbulu 2. siječnja 2020. Sastanak je protekao u redu, moji su dokumenti bili kompletni. Moja supruga je njemačka državljanka. Rekli su da ćete 21. siječnja kada odete u ured za strance u Stuttgartu saznati situaciju, dati ćete informaciju da je spis primljen 6. siječnja i pričekati. Još nije obrađeno. Volio bih da mi pomognu iskusni prijatelji. Koliko dugo mogu čekati?

    Ayyyy vrlo sretan 😁😊
    Supruga je dobila pismo iz Ureda za strance.Nakon tog pisma viza se obično odobri u roku od 1-2 tjedna... Danas je 83 dan. Radujem se dobrim vijestima🙏

    stuttgartcocuk
    sudionik

    Pozdrav,
    Podnio sam zahtjev iz Ankare 20. siječnja za dijete. Moj suprug je također njemački državljanin. Moja supruga živi u Stuttgartu. Da vidimo što očekujemo ..

    phoenix34
    sudionik

    Hvala leowoman. Odlazak u Ausländerbehörde i istraživanje situacije obično funkcionira, koliko vidim od onih koji su iskusili ovaj proces i od foruma. Ako idete u područje gdje imigranti gusto žive, a vaš supružnik je turski državljanin, postupak može potrajati dulje, dok ako je vaš supružnik njemački državljanin, postupak može biti vrlo kratak jer se podaci o prebivalištu i plaći ne istražuju. Nadamo se da će naše vize stići što je prije moguće.

    ozzzyj
    sudionik

    Ayyyy vrlo sretan 😁😊
    Supruga je dobila pismo iz Ureda za strance.Nakon tog pisma viza se obično odobri u roku od 1-2 tjedna... Danas je 83 dan. Radujem se dobrim vijestima🙏

    Ayyju nevjerojatno drago zbog tebe 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Koje su dokumente tražili od njegove supruge? Ovdje sam pogledao postupak dostave dokumenata, da, ne traje dugo nakon isporuke dokumenata, ne treba dugo 1-2 tjedna, to je obično odgovaralo nama. Čekam vijesti ☺️

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 1,303)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.