Njemačka studentska viza

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    ne_ispit
    sudionik

    Prije svega, pozdrav svima. Otišao sam na razgovor za vizu 30.09.2010. rujna 07.15. u XNUMX.
    Pripremio sam sve dokumente
    (prihvaćanje škole, potvrda o upisu na tečaj…..)
    Moj tečaj jezika započet će 25. listopada 2010. Ne želim propustiti tečaj jezika. Nazvao sam konzulat i nisam dobio nikakve informacije o situaciji. Bi li mi bio minus nazvati i dobiti informacije? Trebam li 19. listopada 2010. poslati e-mail konzulatu u kojem ću naznačiti da će moj tečaj započeti i da želim dobiti vizu?

    Unaprijed zahvaljujem na komentarima.

    ne_ispit
    sudionik

    Jednu sam stvar zaboravio na svoj dodatak. Zaboravio sam dati dokument da je dvomjesečni novac za tečaj plaćen s velikom distrakcijom. Je li u redu dati ga kasnije?

    dragi
    sudionik

    Imate li dokaz zašto vam je potreban tečaj jezika u Njemačkoj? (Rad o obvezi s radnog mjesta, dokument iz škole da vam je potreban za vaše obrazovanje? Ako postoji, jeste li ga dali? Pretpostavljam da niste mogli postavljati pitanja o svojoj vizi prije 4 mjeseca.

    ne_ispit
    sudionik

    Njemački sam vidio u školi, za 3 godine dao sam mu prevesti i odnijeti dokument. Budući da moj tečaj jezika nije dovoljan, poći ću, ne bi li bilo čudno ovo opet spomenuti?

    ne_ispit
    sudionik

    Zar nema nikoga da pomogne? gore

    dragi
    sudionik

    Rekao sam da je teško dobiti vizu zbog tečaja jezika. Želite li dokument koji pokazuje da je obavezno pohađati tečaj jezika u Njemačkoj. Inače, mogućnosti odbijanja s obrazloženjem da u svojoj zemlji može naučiti njemački jezik bit će velike. jer misle da vaš cilj nije naučiti jezik već se nastaniti u Njemačkoj. Naravno, nema ništa jer će odbiti, nadam se da ideš

    ne_ispit
    sudionik

    Lani je tamo otišao još jedan moj prijatelj. To ionako žele kao neophodan dokument. Je li u redu da mi pošaljete e-mail?

    dragi
    sudionik

    Ne znam. Zovu i pitaju prije 4 mjeseca. Mislim da ne bi bio problem, oni ne odgovaraju najviše.

    cciwann
    sudionik

    Važna stvar je dokument da ste primljeni na sveučilište u Njemačkoj, osim što je to naravno dokument o upisu na tečaj i drugo potrebno jamstvo, osiguranje ili nešto slično. Ne bih očajavao, ali bio sam odbijen iako je sve bilo u redu. Kao razlog, pokazali su mi nešto smiješno što je i moj otac tamo živio, jer sam išla živjeti pored njega, a ne radi škole. Dobio sam ove podatke od awukata, bio sam gladan u Njemačkoj, a ako ste na rasporedu rekli što ćete raditi nakon završetka škole, ako niste imali određenu količinu novca ili ako ste rekli da mislim ostati u Njemačkoj, soba uzrokuje da imaju negativan cewap.

    cciwann
    sudionik

    Osim toga, nema šanse za dobivanje informacija o čarobnjaku putem e-pošte ili telefona. Koliko znam, ako vaš dokument nedostaje, oni ga žele.

    ne_ispit
    sudionik

    Nema nikoga od moje rodbine. Što ćete raditi dok završavate školu, postavili ste pitanje, rekao je i Turska çalışıcam.

    cciwann
    sudionik

    Bolje je prokleto plemenit od njih da kažete, nitko u mojoj çalışaçaklarıni u turskoj ili njemačkoj ne dolazi. Pokušavaju spustiti ekonomsku krizu na strance koji ovdje žive, oni su stavljeni u svijest ljudi kao svjesna državna politika, sve što ću reći je sa srećom, kad dobijete odgovor, podijelite li ga ovdje ?

    ne_ispit
    sudionik

    Prijatelji, dopustite mi da vam objasnim trenutnu situaciju. Bio je prijatelj koji je dobio studentsku vizu, dobio sam savjet od njega i nazvao podružnicu za strance. Rekli su da je postupak gotov i da je vaša odluka istina. Izjavili su da je. Tada ist. Nazvao sam i ispričao incident, rekao sam, ne očekujem da mi se kurs produži u početnoj školi, žena je rekla što ako tečaj počinje, a ja sam rekao da sam ga zatvorio. Tjedan dana kasnije, nazvao sam drugog, opet, žena je zatražila moj broj za praćenje i rekla je da nema odgovora iz Njemačke. Dok je prijatelj išao i razgovarao licem u lice u poslovnici za strance. Ova se prijateljica također nikad nije tresla, ionako ne znam što bih. Dijete koje je dobilo vizu koju sam mu preporučio dobilo je vizu za 2 dana.

    ne_ispit
    sudionik

    Zaboravio sam napisati, osoba koja je dobila vizu prijavila se iz Ankare.

    cciwann
    sudionik

    Pa prijatelju, zvao sam i pitao koliko puta, ali rekli su da mi neće dati nikakve informacije. Kad sam pitao iz Njemačke, kao i vi, rekli su kao da smo mi poslali vijest, ali u Turskoj su uvijek rekli da čak i da nemamo nikakve informacije, ionako ih nećemo dati. Razumjet ćeš, čekat ćeš kad pošalju. Dan kad sam dobila odbijenicu bio je prvi dan škole.Dečki su me stavili da čekam mjesec i pol i poslali mi odbijenicu prvi dan škole. Nadam se da se tebi to neće dogoditi

    ne_ispit
    sudionik

    Da vidimo ins. Zašto ste dobili odbijenicu?

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 15)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.