Súgó a B1 Telc tanúsítványban

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    CIPET
    Résztvevő

    Szia barátok,
    Május végén részt vettem a b1 telc vizsgán, ma, amikor megszereztem az eredményeket, Hören / Lesen B1, Schreiben B1, de Sprechen A2 lett.
    Volt egy lengyel hölgy a beszédvizsgán és egy tanár a tanfolyamról, amikor az előző vizsgát tettektől azt kérdeztem, hogy az önbemutató részben milyen kérdések vannak, azt mondták, hogy 3-5 kérdésük van.
    Ezek olyan b1 szintű kérdések voltak, mint a vizsga utáni tervek, szabadidő stb. Folytattam a tanfolyam által elvégzett A2 vizsga 100-ból 95-ös pontszámával. Semmi problémám nem volt a szintemmel és a munkámmal. Aztán körülbelül 14 vagy annál több kérdésnek volt kitéve. Nem hiszem, hogy ezek b1 szintűek. A Te2 1-ben az előttünk lévő fényképen látottakat a b3-nek megfelelően közvetítettem, és mivel egyedül vizsgáztam, a második tanár elkísérte nekem volt a tervezés során a 1. -ban. Ez volt a legjobb rész, de amikor a b75 szükséges pontszáma 74,0 vagy több volt, akkor XNUMX-et adott.
    Megkérdeztem a kurzust, megkérdezte tőlem, hogy a kérdéseket írásban tartották-e, azt mondta, hogy a többi szekció pontszámát, a helyzetet és a helyzetet újra nem adtam a vizsgára, amit ismét felajánlottam.
    Ha ismerete vagy tapasztalata van ezzel kapcsolatban, várom a segítségedet.

    Köszönöm.

    Panaszt tehet, ha úgy gondolja, hogy a tesztet végző személy szándékosan állt Ön felé. Panaszt nyújtson be az illetékes osztályoknak. Ön is elmagyarázta a helyzetet az iskolájának, és azt mondták, hogy újítsák meg a vizsgát. Most vagy leteszi a vizsgát, vagy megvárja, amíg a panaszt lezárják.

    CIPET
    Résztvevő

    Hi all,
    Kifogásunk 4 hét múlva eredményre jutott, és arról számoltak be, hogy nem volt hiba a pontszámokban. Mégis elvégeztem a következő vizsgát, hogy ne hagyjam el a hőséget, és megjöttek az eredmények. Átmentem azzal, hogy az összes osztályról vettem a B1-et. Hadd fűzzek hozzá egy megjegyzést azokhoz a barátokhoz, akiknek nincs tudásuk: Ha sikeresen letette a B2 és a politikai vizsgát a Németországba való első belépéstől számított 1 éven belül, megkaphatja a tanfolyamra fizetett díj felét.
    A szükséges információkat a Bundesamt für Migration und Flüchtlinge weboldalról szerezheti be.

    CIPET
    Résztvevő

    Barátok, azoknak írok, akik kíváncsiak a tranzakciós folyamat folytatására. A második vizsga kihirdetése után az az intézmény, ahol vizsgáztam, ennek eredményeként belépett a Bundesamt für Migration und Flüchtlinge rendszerbe.
    Ezután 1 héttel később a tanfolyamért fizetett pénz 50% -a visszatért a számlámra. Mindenkinek könnyedén kívánok.

    Ezggg
    Résztvevő

    Helló, visszatérek a b1-re, beszélgetés nélkül túlléptem. Mi az ajánlása?

    lampard87
    Résztvevő

    Helló, visszatérek a b1-re, beszélgetés nélkül túlléptem. Mi az ajánlása?

    Mikor tedd le a vizsga? Augusztusban megteszem a Telc B1 vizsgát, és a legnehezebb a hangzás hangja. Már átadta neked. Schreiben esetében megnézheti a Yiğit Günal nevű csatorna videóit a Youtube-on. Ön megosztotta bizonyos mondatok mondatát, és ezekkel a mondatokkal minden levelet és e-mail mintát meg kell írnia.

5 válasz megjelenítése - 1-től 5-ig (összesen 5)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.