2019 Németország Visa Expecters

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Blue34
    Résztvevő

    Ezt a témát barátainknak indítom, akik 2019-től megosztják elképzeléseiket a vízumkérdésekkel kapcsolatban, remélem, minden mindenki számára előnyös lesz...

    Ozan2019
    Résztvevő

    Ezt a témát barátainknak indítom, akik 2019-től megosztják elképzeléseiket a vízumkérdésekkel kapcsolatban. Remélem, minden mindenki számára előnyös lesz...

    Helló, családegyesítést kértem január 3-ig, a 15. napon várakozásban vagyok 😊

    Volkan kapitány
    Résztvevő

    Helló, holnap január 21-én konzulátusi kinevezésem van Izmirben.

    Sziasztok, november 1-én jelentkeztem Izmirből, kb 80 nap telt el, holnap nincs hír, nem tudom, hogy küldjek e-mailt a fiókba, vagy hívjam a folyamatot, vagy hívjak, tudtok segíteni én... Remélem, mihamarabb kiadják a vízumunkat.

    Blue34
    Résztvevő

    Sziasztok, november 1-én jelentkeztem Izmirből, kb 80 nap telt el, holnap nincs hír, nem tudom, hogy küldjek e-mailt a fiókba, vagy hívjam a folyamatot, vagy hívjak, tudtok segíteni én... Remélem, mihamarabb kiadják a vízumunkat.

    Úgy gondolom, hogy nem tudja megváltoztatni az e-mail címét a Bisei-nél, ellenkezőleg, negatív hatással lehet, mind a törvényes 90 napos idő szerint logikusabb, hogy több mint 10 napot várjon későn a törökországi 90 fegyverkonzulátus végén. keresni a kívánt kommunikációs világítást_megerősítés Ár ..

    Mivel a külföldiek fiókja nem mindig történik meg miért nem történt meg, az e-mail vagy a telefon meghosszabbíthatja az időt, mivel nyomást jelent rájuk, az egyik barátom ugyanúgy nyomtatott, és a vízum 3 hónap múlva jön 8 hónapig tartott.

    Úgy gondolom, hogy nem tudja megváltoztatni az e-mail címét a Bisei-nél, ellenkezőleg, negatív hatással lehet, mind a törvényes 90 napos idő szerint logikusabb, hogy több mint 10 napot várjon későn a törökországi 90 fegyverkonzulátus végén. keresni a kívánt kommunikációs világítást_megerősítés Ár ..

    Mivel a külföldiek fiókja nem mindig történik meg miért nem történt meg, az e-mail vagy a telefon meghosszabbíthatja az időt, mivel nyomást jelent rájuk, az egyik barátom ugyanúgy nyomtatott, és a vízum 3 hónap múlva jön 8 hónapig tartott.

    tsk nem írtam levelet lássunk még jó 10 nap türelmet

    Helló, nem én küldtem, de a feleségem pénteken küldött egy e-mailt, és ma megérkezett a válasz. A kirendeltségen türelmet mondtak, a folyamat azt is mondta, ha hiányoznak iratok, hívjuk... Ön szerint mit kellene ebből megértenünk?

    Messiás
    Résztvevő

    Szia. Izmirből jelentkeztem szeptember 12-én. A levél ma érkezett a feleségemhez. A levél után hány hét vízum érkezik, tudja valaki? Ludwigsburgból jelentkezünk.

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Hello barátok. Ma is (14. február 2019.) kértem a családegyesítést Ankarából. Török állampolgár vagyok, a feleségem pedig német állampolgár. B2 szinten beszélek németül. B2 tanúsítvánnyal rendelkeztem egy németországi kis tanfolyamon. Amikor a nő azt mondta, hogy ez a dokumentum nem érvényes az interjúban, elkezdtem németül beszélni a nővel, és meg volt róla győződve. Csak egy A4-es papírt adott, és 10 nagyon egyszerű kérdés volt rajta. A essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater volt? mint. Ezen kívül azt mondta, honnan ismeri a feleségét. Gyerekkorunk óta ismerjük Törökországot és mondtuk a németet. Vette az ujjlenyomatát, és azt mondta, hogy a válasz 1-3 hónapon belül meg fog érkezni. Ma van az 1. nap :) Adjon Isten mindenből a legjobbat.

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Hello barátok. Ma is (14. február 2019.) kértem a családegyesítést Ankarából. Török állampolgár vagyok, a feleségem pedig német állampolgár. B2 szinten beszélek németül. B2 tanúsítvánnyal rendelkeztem egy németországi kis tanfolyamon. Amikor a nő azt mondta, hogy ez a dokumentum nem érvényes az interjúban, elkezdtem németül beszélni a nővel, és meg volt róla győződve. Csak egy A4-es papírt adott, és 10 nagyon egyszerű kérdés volt rajta. A essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater volt? mint. Ezen kívül azt mondta, honnan ismeri a feleségét. Gyerekkorunk óta ismerjük Törökországot és mondtuk a németet. Vette az ujjlenyomatát, és azt mondta, hogy a válasz 1-3 hónapon belül meg fog érkezni. Ma van az 1. nap :) Allah adjon mindenből a legjobbat.

    Ismerek srácokat, nem helyes világosat mondani. Végül is nem tudjuk, mit döntött rólam az ankarai konzulátus. Nem tudjuk, hogy Ausländerbehörde nem mond-e és nem kér-e dokumentumot vagy keresztkérdést. De a találkozó rövid időtartama és az ellenőrzés hiánya kezdett megijeszteni. A házasságom teljesen valóságos, de attól tartok, hogy keresztkérdésekkel stb. Mint tudják, az emberek sokat hiányolnak. Mit gondol erről a témáról? Örülnék, ha tapasztalt barátok zöldre váltanák.

    a tengerhez
    Résztvevő

    A férjem is jelentkezett Ankarából 23. január 2019-án. Nem sokat kérdeztek. A feleségem emiatt aggódott. Még mindig várunk. Ez szerda, egy hónapot kell alkalmazni. Adjon Isten türelmet mindenkinek. Nem kaptam hírt a külföldiek irodájából. Mostanáig nem kértek további dokumentumokat. A feleségem az a1-es tanfolyam során jött szociológushoz, és azt mondta, hogy soha nem szabad három hónap múlva telefonálnia és kérdeznie a vízumeljárásokról. a vízumeljárást meghosszabbították. Az emberek mely szakaszban akarnak információt keresni és tudni akarnak. Nem tehet mást, csak vár. üdvözlet mindenkinek

    talhaxnumx
    Résztvevő

    A férjem is jelentkezett Ankarából 23. január 2019-án. Nem sokat kérdeztek. A feleségem emiatt aggódott. Még mindig várunk. Ez szerda, egy hónapot kell alkalmazni. Adjon Isten türelmet mindenkinek. Nem kaptam hírt a külföldiek irodájából. Mostanáig nem kértek további dokumentumokat. A feleségem az a1-es tanfolyam során jött szociológushoz, és azt mondta, hogy soha nem szabad három hónap múlva telefonálnia és kérdeznie a vízumeljárásokról. a vízumeljárást meghosszabbították. Az emberek mely szakaszban akarnak információt keresni és tudni akarnak. Nem tehet mást, csak vár. üdvözlet mindenkinek

    Igen, Isten adjon nekünk türelmet. Sajnos előfordulhat, hogy vízumkérelmet kér. Vannak olyanok is, akik sokat tanulnak, és soha nincsenek problémáik. Információ fogadása sokszor telefonálás és e-mail küldés útján, másrészt semmilyen módon nem fogad információt. Nem tudom, mit fogok tenni egy újabb, de későbbi szakaszban. Azt hiszem, attól az októl is félek, hogy ezt mondta.

    Hello barátok. Ma is (14. február 2019.) kértem a családegyesítést Ankarából. Török állampolgár vagyok, a feleségem pedig német állampolgár. B2 szinten beszélek németül. B2 tanúsítvánnyal rendelkeztem egy németországi kis tanfolyamon. Amikor a nő azt mondta, hogy ez a dokumentum nem érvényes az interjúban, elkezdtem németül beszélni a nővel, és meg volt róla győződve. Csak egy A4-es papírt adott, és 10 nagyon egyszerű kérdés volt rajta. A essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater volt? mint. Ezen kívül azt mondta, honnan ismeri a feleségét. Gyerekkorunk óta ismerjük Törökországot és mondtuk a németet. Vette az ujjlenyomatát, és azt mondta, hogy a válasz 1-3 hónapon belül meg fog érkezni. Ma van az 1. nap :) Allah adjon mindenből a legjobbat.

    Ámen, sok sikert... Én tanár vagyok, a feleségem szakorvos, aki Németországban tanult. Eltelt 100 nap és még mindig nem kaptuk meg a választ. Ez az első és az utolsó házasságunk. Öregek vagyunk. Ennyi , a kirendeltség továbbra sem válaszolt, és nem kértek hiányzó dokumentumokat a feleségemtől... Írtam egy e-mailt a konzulátusra véleményért Németországból Kértünk véleményt, de azt mondták, hogy nem hogy írjon nekünk... szerintem nincs büntetlen előélet, hennás esküvői képeket küldtem, egykorúak, van munkám, házam, akkor minek? Most nagyon sajnálom, légy türelmes

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Ámen, sok sikert... Én tanár vagyok, a feleségem szakorvos, aki Németországban tanult. Eltelt 100 nap és még mindig nem kaptuk meg a választ. Ez az első és az utolsó házasságunk. Öregek vagyunk. Ennyi , a kirendeltség továbbra sem válaszolt, és nem kértek hiányzó dokumentumokat a feleségemtől... Írtam egy e-mailt a konzulátusra véleményért Németországból Kértünk véleményt, de azt mondták, hogy nem hogy írjon nekünk... szerintem nincs büntetlen előélet, hennás esküvői képeket küldtem, egykorúak, van munkám, házam, akkor minek? Most nagyon sajnálom, légy türelmes

    Azt mondod, hogy az életkorok megegyeznek, van fizetés, van lakás, és szakorvos is. 3 hónapig megfigyelői munkát végeztem Németországban a kórházban, és láttam az orvosoknak adott értéket. Azt mondod, én is ezt túlléptem, mindenről van fénykép. Házasodhat-e egy ilyen személy a következő körülmények között? Miért tenne ilyet? Egy szóval lehetetlen. Nézd meg a dokumentumokat, nem értem, mi a birodalma annak, ha körülbelül 100 napig megtartod a vízumodat. Isten türelmét kívánom Önnek, magamnak és mindenkinek.

    Gondolom, ezek csak azért vannak, hogy értéktelenebbnek érezzük magunkat. Egyébként elég méltónak érzem magam, amikor a feleségem ott van, és nem mehetek hozzá, amíg itt vagyok és választ várok. Legalább német identitással jöhet a kezével, de elküldhetem a repülőjegy PDF-jét, és mondhatom, hogy gyere. :) kicsit vigasztalást ad, de engedélyt, teret kell adni stb. Lássuk meddig.

    Nincs félelem
    Résztvevő

    Szia, 04-én jelentkeztem, kb 12 nap telt el, még mindig várom, menyasszonyként megyek, szóval sok időbe telt? 2018 hete a feleségem elment a külföldiek fiókjába, szükséged van valamire? Megérkeztek a dokumentumok? - kérdezte a tiszt .. A tiszt azt mondta, hogy az irataim Kölnben vannak, és megvizsgálják őket. Maga a feleségem egyébként Münchenben van. Aztán elmondta a férjemnek, hogy elsőbbséget élvez neked, mert német állampolgár vagy, de ez sok időbe telhet, eltarthat 76-2 hónapig vagy azonnal , ez az intenzitástól függ. Aztán a számítógépre nézve azt mondta: nem látok semmilyen negatív helyzetet az aktájában. Nem tudom, hogy örüljek-e, 5 hónapig minden nap aggódom. Ez meghaladhatja a 6 napot? Ha meghaladja, tegyek valamit?

    Azt mondod, hogy az életkorok megegyeznek, van fizetés, van lakás, és szakorvos is. 3 hónapig megfigyelői munkát végeztem Németországban a kórházban, és láttam az orvosoknak adott értéket. Azt mondod, én is ezt túlléptem, mindenről van fénykép. Házasodhat-e egy ilyen személy a következő körülmények között? Miért tenne ilyet? Egy szóval lehetetlen. Nézd meg a dokumentumokat, nem értem, mi a birodalma annak, ha körülbelül 100 napig megtartod a vízumodat. Allah türelmét kívánom Önnek, magamnak és mindenkinek.

    Gondolom, ezek csak azért vannak, hogy értéktelenebbnek érezzük magunkat. Egyébként elég méltónak érzem magam, amikor a feleségem ott van, és nem mehetek hozzá, amíg itt vagyok és választ várok. Legalább német identitással jöhet a kezével, de elküldhetem a repülőjegy PDF-jét, és mondhatom, hogy gyere. :) kicsit vigasztalást ad, de engedélyt, teret kell adni stb. Lássuk meddig.

    sok sikert hozzánk

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 537)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.