2020 vízum pincérek és területek

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Szobalány
    Résztvevő

    Szia barátok,
    Ezen a címen akartam írni olyan barátokkal, akik 2020-as vízumot várnak és kapnak.
    Szeptember 17-én jelentkeztem a gyerekemmel. A feleségem fizetését elégtelennek ítélték, és elutasítottak engem és a gyermekemet. A feleségem török ​​állampolgár, határozatlan idejű tartózkodási engedéllyel rendelkezik. Ügyvéden keresztül fellebbeztünk feltételeink javításával, és várunk. Remélhetőleg pozitívan fog alakulni.
    Türelmet kívánok mindazoknak, akik várnak.

    ozzzyj
    Résztvevő

    Szia barátok,
    Ezen a címen akartam írni olyan barátokkal, akik 2020-as vízumot várnak és kapnak.
    Gyermekemmel szeptember 17-én jelentkeztem. A feleségem fizetésének elégtelenségét látva visszautasítottak engem és a gyermekemet. Házastársam török ​​állampolgár, határozatlan időtartamú. Jogász útján kifogást emeltünk a körülményeink javításával, és várunk. Insha'Allah pozitív eredményt fog eredményezni.
    Türelmet kívánok mindazoknak, akik várnak.

    Most írtam neked privátban ☺️ Hadd írjak ide is.Remélem a jövő héten jó híreket kaptok, mivel javítottatok a feltételeken, várlak 🙏🏻
    Én is várom
    November 8.: vízuminterjú
    December 19 .: dokumentumok kérése a házastársamtól
    December 23 .: feleségem átadta az iratokat
    Miután a karácsonyi ünnep már összeállt .. lássuk, még várok rám🤷🏻‍♀️

    Szobalány
    Résztvevő

    Hello Özge,
    Köszönöm az üzenetedet. Én is ezt kívánom. Remélem, hogy mindenki, aki vár, megkapja a vízumát és a családját. A vízumod is meg fog jönni, Allah szabadságával. Azt mondták, késő lesz, vagy nem nehéz.
    Keserű várakozás ez számomra, már nincs bennem lelkesedés, nem remélhetem Németországot.

    nsyyn
    Résztvevő

    Helló barátok

    15.01.2020-én jelentkeztem Isztambulból. A találkozó jól sikerült, de tévedtem az időpontokkal. Ez probléma? Elfelejtettem az esküvő dátumát, rosszul mondtam :( Tízéves vagyok közöttünk és a feleségem között, és vannak-e életkorral kapcsolatos problémáik? A feleségem német állampolgár.

    ozzzyj
    Résztvevő

    Helló barátok

    15.01.2020-én jelentkeztem Isztambulból. A találkozó jól sikerült, de tévedtem az időpontokkal. Ez probléma? Elfelejtettem az esküvő dátumát, rosszul mondtam :( Tízéves vagyok közöttünk és a feleségem között, és vannak-e életkorral kapcsolatos problémáik? A feleségem német állampolgár.

    Nem tudom, hogy 🤷🏻‍♀️ Amikor összekeverted a dátumokat, később kijavítottad őket, vagy rosszul mondtak rólad valamit? Ha gyanúsak, akkor szerintem keresztkérdést tehetnek, amennyit itt olvastam bu🏻‍♀️

    ozzzyj
    Résztvevő

    Helló, ma lejárt a vízum. ☺️ ☺️☺️
    November 8. jelentkezési dátum
    Megkaptam január 16-i vízumomat
    Nyomja meg a 🙏🏻 herkesin🏻🙏🏻 gombot mindenki számára, aki a feleségére vár

    nsyyn
    Résztvevő

    Helló, ma lejárt a vízum. ☺️ ☺️☺️
    November 8. jelentkezési dátum
    Megkaptam január 16-i vízumomat
    Nyomja meg a 🙏🏻 herkesin🏻🙏🏻 gombot mindenki számára, aki a feleségére vár

    Sok sikert nekünk, ha Isten úgy akarja, halay :)

    ozzzyj
    Résztvevő

    Legyen ez jó nekünk, insha'Allah halayy :)

    Nagyon köszönöm ☺️. Amin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Mindenki minél előbb találkozzon feleségével, Uram

    eomer
    Résztvevő

    merhaba,

    A feleségem Németországba ment álláskeresési vízummal, és munkát talált, 2,5 hónapja dolgozik. Nekem is volt vízuminterjúm 19-én, férjem még nem hívta fel a külföldiek irodáját.

    A feleségem 10. január 2020-én felhívta az illetékes külföldi irodát, de azt mondták, hogy az irat még nem jutott el hozzájuk, és jelenteni fognak. Még mindig nincs hír. Ennek ellenére az az időszak, amelyre jelentkeztem, egybeesett mind a karácsonyi, mind az újévi nyüzsgéssel. Remélem, nem lesz tovább.

    :irányelv:

    :irányelv:

    phoenix34
    Résztvevő

    Szia. 2. január 2020-án is találkoztam az isztambuli konzulátuson. A találkozó jól sikerült, az irataim hiánytalanok voltak. A feleségem német állampolgár. Azt mondták, hogy amikor a stuttgarti külföldiek irodájába ment, hogy megtudja a helyzetet január 21-én, megadja azt az információt, hogy az irat január 6-án érkezett, és várjon. Még nincs feldolgozva. Szeretném, ha a tapasztalt barátok segítenek nekem. Meddig várhatok?

    Ayyyy nagyon boldog 😁😊
    A feleségem kapott egy levelet a Külföldi Hivataltól.Ez után a levél után általában 1-2 héten belül jóváhagyják a vízumot... Ma van a 83. nap. Várom a jó híreket🙏

    stuttgartcocuk
    Résztvevő

    merhaba,
    Január 20-án beadtam egy kérelmet Ankarából, egy gyermek miatt. A férjem szintén német állampolgár. A feleségem Stuttgartban él. Lássuk, mire számítunk ..

    phoenix34
    Résztvevő

    Köszönöm leowoman. Az Ausländerbehörde-be járás és a helyzet kivizsgálása általában működik, amennyire ezt a folyamatot tapasztalók és a fórumok alapján látom. Ha olyan területre megy, ahol sűrűn élnek bevándorlók, és házastársa török ​​állampolgár, a folyamat hosszabb ideig tarthat, míg ha házastársa német állampolgár, akkor a folyamat nagyon rövid lehet, mivel a lakóhelyre és fizetésre vonatkozó információkat nem vizsgálják. Remélhetőleg mihamarabb megérkeznek a vízumaink.

    ozzzyj
    Résztvevő

    Ayyyy nagyon boldog 😁😊
    A feleségem kapott egy levelet a Külföldi Hivataltól.Ez után a levél után általában 1-2 héten belül jóváhagyják a vízumot... Ma van a 83. nap. Várom a jó híreket🙏

    Ayy hihetetlenül örül neked 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Milyen dokumentumokat kértek a feleségétől? Megnéztem a dokumentumok ide történő kézbesítésének folyamatát, igen, a dokumentum kézbesítése után nem tart sokáig, nem tart sokáig 1-2 hét, általában nekünk volt megfelelő ...

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 1,303)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.