Au Pair, Németország

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Timoti
    Résztvevő

    Vannak olyan jelöltek, akik fontolgatják az Au Pair Germany programba való jelentkezést?

    Selin68
    Résztvevő

    Vannak olyan jelöltek, akik fontolgatják az Au Pair Germany programba való jelentkezést?

    Igen, azt hiszem, de nem találtam egy ügynök Törökországban. Van olyan barát, aki ügynököt kínálhat nekem?

    Timoti
    Résztvevő

    Igen, azt hiszem, de nem találtam egy ügynök Törökországban. Van olyan barát, aki ügynököt kínálhat nekem?

    Helló, nem tudom, hogy tilos-e innen linkelni, tehát Timothy Au Pair Írhatod a google-ra. Az Au Pair-t Németországba küldjük. Jó néhány német család van, aki török ​​au paireket szeretne portfóliónkba. Ha úgy gondolja, felveheti velünk a kapcsolatot.

    Selin68
    Résztvevő

    Helló, nem tudom, hogy tilos-e innen linkelni, tehát Timothy Au Pair Írhatod a google-ra. Az Au Pair-t Németországba küldjük. Jó néhány német család van, aki török ​​au paireket szeretne portfóliónkba. Ha úgy gondolja, felveheti velünk a kapcsolatot.

    Teşekürler

    Timoti
    Résztvevő

    Teşekürler

    Üdvözöljük a Timoti Au Pair Németország látványában

    Selin68
    Résztvevő

    Hol szerezhetek több információt az Au Pair Németországról?

    Timoti
    Résztvevő

    Hol szerezhetek több információt az Au Pair Németországról?

    • 18-26 éves korosztályba tartozva
      Legalább középiskolások (lehetőleg egyetemi végzettségűek)
      Legalább A1 szintű német nyelv ismerete és ennek dokumentálása.
      (Az A1 szint a legalacsonyabb szint. Azok, akik ezen a szinten vannak, a német A1 szint mellett B1 szinten is tudnak angolul.)
      Nincs egészségügyi problémája
      Tiszta bűnügyi nyilvántartása van
      Gyerek- vagy babaápolási tapasztalattal rendelkezik, és ezt hivatkozással dokumentálják
      Legalább 6 hónapig be kell vonni a programba
      A vízum megszerzéséhez szükséges képesítésekkel rendelkezik
      Korábban nem volt Au Pair Németországban
    • [/ List]
      Átfogóbb információ a Google-on Timoti Au Pair, Németország Írhat és hozzáférhet weboldalunkon.

    Timoti
    Résztvevő

    Hol szerezhetek több információt az Au Pair Németországról?

    Szeretném tájékoztatni az Au Párokat a német családok által nyújtott szolgáltatásokról is.
    Privát szoba (feltéve, hogy nem kisebb, mint 8 négyzetméter)
    3 étkezés
    Havi min. 260 euró
    Havonta 50 euró német nyelvtanfolyamra
    Ha a német nyelvtanfolyam nem gyalog vagy kerékpártávolságra van, a tömegközlekedés költségeit a család fedezi.
    Baleset- és egészségbiztosítás
    Havonta 2 napos fizetett szabadság
    1 teljes hét fél nap szabadság

    További részletekért lépjen kapcsolatba velünk Timoti Au Pair, Németország Kereshet és elérheti a Google-t is.

    Timoti
    Résztvevő

    Hol szerezhetek több információt az Au Pair Németországról?

    Legalább hány hónapig maradhat Németországban au pairként?
    A családok általában legalább 6 hónapot akarnak. 12 hónap előnyös.
    A 3 hónapra vágyó családok ritkán mennek ki a nyári hónapokban.
    Google ránk Timoti Au Pair, Németország Gépeléssel érheti el.

    Timoti
    Résztvevő

    Hol szerezhetek több információt az Au Pair Németországról?

    Van egy német interjú az Au Pair Németország vízummal kapcsolatban?
    Erre a kérdésre nincs teljes és egyértelmű válasz. Ez a vízumtiszt belátásától függ. Ha van A1-es otthoni szintű bizonyítványod a Goethe Intézettől (a magasabb szintű bizonyítványok mindig előnyösebbek). Nagy a valószínűsége annak, hogy az interjú török ​​nyelven lesz. Azokat, akiknek nincs német nyelvtudásuk, szigorúan német nyelven kérdeznek meg. Timoti Au Pair, Németország Segítünk vízummal. A weboldalunkon található elérhetőségeinkről vagy weboldalunkon található jelentkezési lap kitöltésével érhet el minket.

    Timoti
    Résztvevő

    Igen, azt hiszem, de nem találtam egy ügynök Törökországban. Van olyan barát, aki ügynököt kínálhat nekem?

    3 gyermekes (10, 8 és 5 éves) családnak Münchenben keresünk legalább A2020 német nyelvű Au Pairs-t 12 hónapos időtartamra, amely 1 áprilisában kezdődhet. Munkaidő heti 30 óra. Heti 5 napon. Munkaköri leírás: A gyermekek iskolába hozása és az anya segítése könnyű háztartási munkákban. Házimunkára nincs szükség, mivel 1 takarító egy héten belül jön. Jó lenne, ha lenne engedélye, de nem szükséges. A szállítás nagyon egyszerű, mivel Münchenben vannak. Érdeklődő jelöltek Timoti Au Pair, Németország kitölthetik a jelentkezési űrlapot.

    szívtelen
    Résztvevő

    Modern rabszolgamunkának kéne neveznem.Volt egy barátom a német tanfolyamon és ő is ugyanígy jött,esküszöm ő csinálta.Ne égesd magad Európa szerelméért.A cél az,hogy pénzt keress belőled. Például egy gyárban dolgoztam. Héten voltunk egy férfival, aki alvállalkozóként dolgozott. A miénk. Az órabér fejenként 7 euró volt, de az emelésért 34 eurót kaptunk. Hiába akartunk kevesebbet keresni, mondta stb. Az európaiak szeretik a külföldieket, mert olcsón alkalmazzák őket, és sok pénzt keresnek tőlük. Ugyanez a helyzet most Törökországban.A munkaadók nagyon szeretik a szíreket,mert nem biztosítanak és olcsón alkalmazzák őket.Vigyázz az ilyesmire és ha Európába készülsz menj házasodni,a legjobb dolog az, hogy legyenek papírok és regisztráció. Vagyis ne kérdezd meg, mit csináltam utána, csak egy kis tanácsot tőlem...

    zeynepxnumx
    Résztvevő

    Modern rabszolgamunkának kéne neveznem.Volt egy barátom a német tanfolyamon és ő is ugyanígy jött.Ha Isten úgy akarja,megcsinálta.Ne égesd magad Európa szeretetéért.A cél az, hogy pénzt keress belőled. Például egy gyárban dolgoztam. Héten voltunk egy férfival, aki alvállalkozóként dolgozott. A miénk. Az órabér fejenként 7 euró volt, de az emelésért 34 eurót kaptunk. Hiába akartunk kevesebbet keresni, mondta stb. Az európaiak szeretik a külföldieket, mert olcsón alkalmazzák őket, és sok pénzt keresnek tőlük. Ugyanez a helyzet most Törökországban.A munkaadók nagyon szeretik a szíreket,mert nem biztosítanak és olcsón alkalmazzák őket.Vigyázz az ilyesmire és ha Európába készülsz menj házasodni,a legjobb dolog az, hogy legyenek papírok és regisztráció. Vagyis ne kérdezd meg, mit csináltam utána, csak egy kis tanácsot tőlem...

    Nem értek egyet veled. Azt hiszem, nem házasodhatunk össze azért, hogy nyelvoktatást szerezzünk. :))) Aki Au Pair akar lenni, azt nem érdekli a nyelvtanulás vagy a Németországban maradás és munka. Tehát ez nem Európa szeretete, ahogy mondod. Sajnos nincs anyagi erőnk nyelviskolába járni. Mennyibe kerül egy szobabérlés Németországban? Kutatást végeztem a nyelviskolán belül. Heti 200 euróba kerül, ha hozzávesszük az ételt és a szállítást, akkor meghaladja a 250 eurót. Ez havi 1000 euró. Tehát ha hozzávesszük a családtól kapott zsebpénzt, akkor az au pair munkával szerzett keresetünk meghaladja az 1350 eurót. Szerintem a 30 óra ésszerű szám a munkaidőben. Figyelembe véve a Törökországban kapott béreket. Ez olyan, mintha 30-8000 TL-t keresne annak, aki 9000 órán keresztül gondozza a gyerekét. :)) Számítást végeztem, éves szállás + megélhetési költség a nyelviskolába 12 hónapig 12.000 euró, ha ehhez hozzávesszük a 12 hónapos nyelviskolát, akkor eléri a 20.000 eurót. 130.000 TL :))) Így persze van, aki megengedheti magának. De akinek nem elég, annak szerintem az Au pair lehet megmentő. Szerintem elviselhető, mivel ez egy ideiglenes munka. A diákvízumot is nagyon nehéz megszerezni. Dokumentálni kell, hogy megengedheti magának az ilyen magas számokat. A diákok nem dolgozhatnak. Tehát a nyelviskola vízum csak a gazdagoknak szól. :((( Azt hallottam, hogy nagyon könnyű Au Pair vízumot szerezni. Nem kell bevallni anyagi vagyont. Nagyon sok lehetőség van a családdal gyakorolni. Nyelviskolákban mindig így van. Mindig van Török az osztályteremben. Jársz velük tesó? :)) Javítsa a török ​​nyelvét, és költsön rá 130.000 XNUMX TL-t. Persze ez az én véleményem. Nos, nincs más választásom, mint hogy au pair legyek. 

    szívtelen
    Résztvevő

    Szép dolognak teszed, halal, nem különbözik a rabszolgaságtól, láttam az élő tanúdat. Azt mondják, takarítsd ki a házat, vigyázz a gyerekekre stb., aztán jöttem nyelvet tanulni. :) A legtöbben, akik jönnek, valahogy csak nyelv maradnak. 100-ból 10 jön tanulni. Amúgy sebaj, nem kell vitatkozni, hozzon a németek olcsón szobalány bébiszittert, nem baj 😊

    zeynepxnumx
    Résztvevő

    Szép dolognak teszed, halal, nem különbözik a rabszolgaságtól, láttam az élő tanúdat. Azt mondják, takarítsd ki a házat, vigyázz a gyerekekre stb., aztán jöttem nyelvet tanulni. :) A legtöbben, akik jönnek, valahogy csak nyelv maradnak. 100-ból 10 jön tanulni. Amúgy sebaj, nem kell vitatkozni, hozzon a németek olcsón szobalány bébiszittert, nem baj 😊

    Aztán beírom az általad említett 10%-ot. :))) Amúgy sem vitatkozunk. Mi csak az ötleteinket írjuk. Más barátok, akik olvassák a fórumot, különböző véleményű emberek megjegyzéseit olvassák. A legtöbben, akik jönnek, maradnak, persze ez az érkezőktől függ. Ha jó karriert céloznak meg Törökországban, akkor nem lesznek hajlandók illegálisan ott maradni és pult alatti munkákat dolgozni. Ha megtanulják a nyelvüket, és jó tudományos karrierjük van, akkor visszatérnek. Aztán persze sokkal jobb lehetőségekkel külföldön is elhelyezkedhetnek, és legálisan szerezhetnek munkavállalási engedélyt. Az Au Pairing nem új program. 40-50 éve csinálják. Ahogy mondod, ha olyan lenne, mint a rabszolgaság, akkor valahol megrekedne. Senki nem akart au pair lenni. Továbbá, ha megvizsgáljuk, nemcsak Törökországot, hanem Dániát is, amely igen magas jövedelmi és gazdasági szinttel rendelkezik; Ebben a programban olyan országokból származó lányok is részt vesznek, mint Finnország, Svédország és Norvégia. Más szóval, ha ennyire rossz lenne, ilyen magas jövedelmű országokból senki sem venne részt ebben a programban. De egy pontban igazad lehet. Egyes bántalmazó családok rosszul bánnak az au pairekkel, és szolgaként használják őket. Ebben az esetben, ha jó ügynökséget választott, az ügynökség megvédi az Ön jogait és megváltoztatja a családját. De ha egy olyan családhoz ment, amelyet az interneten talált, és a család nem kötött szerződést egyetlen ügynökséggel sem, akkor ők úgy bánhatnak veled, ahogy akarják. Az Au Pair minden jogát szerződések garantálják. Azok a családok, akik ezt nem tartják be, ki vannak zárva a programból. Persze, mint mondtam, ha a család au pairt vesz fel egy ügynökségen keresztül.Mivel régóta kutatok, azt hiszem, jól értek a témához. Ellenzem az olyan emberek politikáját, akiknek problémáik vannak a program közvetlen becsmérlésével. Meg kell vitatni az előnyeivel és hátrányaival együtt. Van, aki lefekszik, van, aki nem. Ezenkívül nincs olyan szabály, amely szerint bárki dolgozhat au pairként. Nem mondható, hogy könnyű munka. Gondolom nem nagyon szereted a németeket :)) Azt írtad, hogy a németek olcsón hozzanak szobalányokat. De itt megint nem csatlakozom hozzátok. Nem csak németek. Angol ; Amerikaiak, franciák, hollandok, sőt kínaiak is (persze manapság már nem hahahahah) au paireket vesznek fel. Ez egy világméretű program.

    Timoti
    Résztvevő

    Azok a pályázók, akik fontolgatják az Au Pair Németország Programban való részvételt, jelentkezhetnek a Goethe Intézetben az A1 szintű vizsgára. Jelenleg Isztambulba adnak vizsganapot legkorábban májusban. Hasznos lesz, ha ennek a dátumnak megfelelően készíti el a terveit. A programmal kapcsolatos részletesebb információkért forduljon hozzánk, mint Timoti Au Pair Germany.

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 16)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.