2019 צופי ויזה בגרמניה

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    Blue34
    מִשׁתַתֵף

2019 senesi itibariyle vize konusunda fikir paylasimi yapacak arkadaslarimiz icin konuyu baslatiyorum insAllah' hersey herkes icin hayirli olmasi temennisiyle…

אוזן 2019
    מִשׁתַתֵף

2019 senesi itibariyle vize konusunda fikir paylasimi yapacak arkadaslarimiz icin konuyu baslatiyorum insAllah'' hersey herkes icin hayirli olmasi temennisiyle…

שלום, הגשתי בקשה לאיחוד משפחות ל -3 בינואר, אני מחכה ביום ה -15 😊

קפטן וולקן
    מִשׁתַתֵף

שלום, יש לי תור לקונסוליה ב- IZMIRDEN מחר, 21 בינואר, כשהילד ייצא מחר כמפגש משפחתי, אעביר לך את חוויותיי.

אשרה בהמתנה
    מִשׁתַתֵף

Merhaba ben de 1 Kasım da izmirden başvuru yaptım yaklaşık 80 gün oldu haber yok yarın y şubeye mail atsam mi işlem hangi sürecde öğrenebilir miyim yada arasam mi bilemedim yardimci olur musunuz … inş en kisa surede vizelerimiz çıkar

Blue34
    מִשׁתַתֵף

Merhaba ben de 1 Kasım da izmirden başvuru yaptım yaklaşık 80 gün oldu haber yok yarın y şubeye mail atsam mi işlem hangi sürecde öğrenebilir miyim yada arasam mi bilemedim yardimci olur musunuz … inş en kisa surede vizelerimiz çıkar

אני חושב שאתה לא יכול לשנות את הדואר האלקטרוני שלך ב- Bisei יכול להשפיע לרעה להפך, גם הזמן הקבוע בחוק בן 90 הימים שאתה דולמאמי יותר הגיוני לחכות לך יותר מ -10 ימים בסוף קונסוליית 90 התותחים שלך בטורקיה. לחיפוש תאורת התקשורת הנדרשת שלך_אשר מחיר ..

מכיוון שסניף הזרים לא תמיד נעשה מדוע זה לא נעשה, דואר אלקטרוני או טלפונים יכולים להאריך את הזמן מכיוון שמשמעותו היא לחץ עליהם, אחד מחבריי הדפיס באותו אופן והוויזה שתבוא בעוד 3 חודשים נמשך 8 חודשים.

אשרה בהמתנה
    מִשׁתַתֵף

אני חושב שאתה לא יכול לשנות את הדואר האלקטרוני שלך ב- Bisei יכול להשפיע לרעה להפך, גם הזמן הקבוע בחוק בן 90 הימים שאתה דולמאמי יותר הגיוני לחכות לך יותר מ -10 ימים בסוף קונסוליית 90 התותחים שלך בטורקיה. לחיפוש תאורת התקשורת הנדרשת שלך_אשר מחיר ..

מכיוון שסניף הזרים לא תמיד נעשה מדוע זה לא נעשה, דואר אלקטרוני או טלפונים יכולים להאריך את הזמן מכיוון שמשמעותו היא לחץ עליהם, אחד מחבריי הדפיס באותו אופן והוויזה שתבוא בעוד 3 חודשים נמשך 8 חודשים.

tsk אני לא כתבתי דואר בוא נראה עוד 10 ימי סבלנות טובים

אשרה בהמתנה
    מִשׁתַתֵף

Merhaba,ben gönderme dim ama eşim cuma gunu mail atmış bugün cvb gelmiş y. şube sabır demiş islem de demiş eksik evrak olursa arariz demiş …. ne anlamaliyiz bundan sizce

מָשִׁיחַ
    מִשׁתַתֵף

שלום לך הגשתי בקשה מאיזמיר ב -12 בספטמבר. המכתב הגיע לאשתי היום. לאחר המכתב, כמה שבועות מתקבלת אשרה, מישהו יודע? אנו פונים מלודוויגסבורג.

talhaxnumx
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים. הגשתי היום (14 בפברואר 2019) את בקשתי לאיחוד משפחות מאנקרה. אני אזרח טורקי ואשתי אזרחית גרמנית. אני מדבר גרמנית ברמת B2. היה לי תעודת B2 מקורס קטן בגרמניה. כשהאישה אמרה שהמסמך הזה אינו תקף בראיון, התחלתי לדבר עם האישה בגרמנית והיא הייתה משוכנעת. הוא נתן רק דף נייר A4 אחד והיו עליו 10 שאלות פשוטות מאוד. האם essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? כפי ש. חוץ מזה, הוא אמר, איך אתה מכיר את אשתך. אנחנו מכירים מאז ילדותנו שכנים טורקיה ואמרנו הגרמני. הוא לקח את טביעות האצבעות ואמר שהתשובה תגיע תוך 1-3 חודשים. היום זה יום 1 :) שאללה ייתן את המיטב מכל דבר.

talhaxnumx
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים. הגשתי היום (14 בפברואר 2019) את בקשתי לאיחוד משפחות מאנקרה. אני אזרח טורקי ואשתי אזרחית גרמנית. אני מדבר גרמנית ברמת B2. היה לי תעודת B2 מקורס קטן בגרמניה. כשהאישה אמרה שהמסמך הזה אינו תקף בראיון, התחלתי לדבר עם האישה בגרמנית והיא הייתה משוכנעת. הוא נתן רק דף נייר A4 אחד והיו עליו 10 שאלות פשוטות מאוד. האם essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? כפי ש. חוץ מזה, הוא אמר, איך אתה מכיר את אשתך. אנחנו מכירים מאז ילדותנו שכנים טורקיה ואמרנו הגרמני. הוא לקח את טביעות האצבעות ואמר שהתשובה תגיע תוך 1-3 חודשים. היום זה יום 1 :) שאללה ייתן את המיטב מכל דבר.

אני מכיר חבר'ה, זה לא נכון לומר משהו ברור. אחרי הכל, אנחנו לא יודעים מה החליטה קונסוליית אנקרה עלי. איננו יודעים אם Ausländerbehörde לא יגיד ולא יבקש מסמך או חקירה נגדית. אבל משך הפגישה הקצר וחוסר הבדיקה החלו להפחיד אותי. הנישואין שלי אמיתיים לחלוטין, אבל אני חושש שהם יאריכו את התהליך בחקירה נגדית וכו '. כידוע, אנשים מפספסים המון. מה אתה חושב על הנושא הזה? אשמח אם חברים מנוסים יהפכו אותו לירוק.

לים
    מִשׁתַתֵף

אשתי הגישה מועמדות גם מאנקרה ב- 23 בינואר 2019. הם לא שאלו הרבה. אשתי דאגה מכך. אנחנו עדיין מחכים. זהו יום רביעי, חודש אמור לחול. שאלוהים ייתן סבלנות לכולם. ממשרד הזרים לא קיבלתי שום ידיעה. עד כה לא התבקשו מסמכים נוספים. אשתי הגיעה לסוציולוג במהלך קורס a1 ואמרה שהיא לעולם לא צריכה להתקשר בעוד שלושה חודשים ולשאול אותה על הליכי הוויזה. תהליך האשרה הוארך. באיזה שלב אנשים רוצים לחפש ורוצים ללמוד. אינך יכול לעשות דבר מלבד לחכות. ברכות לכולם

talhaxnumx
    מִשׁתַתֵף

אשתי הגישה מועמדות גם מאנקרה ב- 23 בינואר 2019. הם לא שאלו הרבה. אשתי דאגה מכך. אנחנו עדיין מחכים. זהו יום רביעי, חודש אמור לחול. שאלוהים ייתן סבלנות לכולם. ממשרד הזרים לא קיבלתי שום ידיעה. עד כה לא התבקשו מסמכים נוספים. אשתי הגיעה לסוציולוג במהלך קורס a1 ואמרה שהיא לעולם לא צריכה להתקשר בעוד שלושה חודשים ולשאול אותה על הליכי הוויזה. תהליך האשרה הוארך. באיזה שלב אנשים רוצים לחפש ורוצים ללמוד. אינך יכול לעשות דבר מלבד לחכות. ברכות לכולם

כן, אלוהים ייתן לכולנו סבלנות. למרבה הצער, ייתכן שאתה אומר על בקשת מעמד לוויזה. יש גם כאלה שלומדים הרבה ואין להם בעיות. קבלת מידע על ידי התקשרות ודואר אלקטרוני פעמים רבות, ומצד שני לא קבלת מידע כלשהו. אני לא יודע מה אעשה בשלבים חדשים יותר אך מאוחרים יותר. אני מניח שאני מפחד לעשות את זה אפילו מהסיבה שאמרת.

אשרה בהמתנה
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים. הגשתי היום (14 בפברואר 2019) את בקשתי לאיחוד משפחות מאנקרה. אני אזרח טורקי ואשתי אזרחית גרמנית. אני מדבר גרמנית ברמת B2. היה לי תעודת B2 מקורס קטן בגרמניה. כשהאישה אמרה שהמסמך הזה אינו תקף בראיון, התחלתי לדבר עם האישה בגרמנית והיא הייתה משוכנעת. הוא נתן רק דף נייר A4 אחד והיו עליו 10 שאלות פשוטות מאוד. האם essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? כפי ש. חוץ מזה, הוא אמר, איך אתה מכיר את אשתך. אנחנו מכירים מאז ילדותנו שכנים טורקיה ואמרנו הגרמני. הוא לקח את טביעות האצבעות ואמר שהתשובה תגיע תוך 1-3 חודשים. היום זה יום 1 :) שאללה יעניק את הטוב מכל.

amin hayırlı olsun …ben öğretmenim eşim Almanya'da okumuş uzman hekim 100 kusur gün oldu hala cevabı alamadık.ilk ve insan son evliliğimiz .yasitiz.oyle işte hala y şube cevap vermedi ki eksik evrak da istemediler eşimden … Konsolosluk a mail yazdım Almanya dan görüş istedik henüz görüş gelmedi bize yazmayın denildi… Düşünüyorum sabıka kaydı yok kına düğün resimleri gönderdim yaş aynı iş var ev var ,peki niye? Çok üzülüyorum artık sabır

talhaxnumx
    מִשׁתַתֵף

amin hayırlı olsun …ben öğretmenim eşim Almanya'da okumuş uzman hekim 100 kusur gün oldu hala cevabı alamadık.ilk ve insan son evliliğimiz .yasitiz.oyle işte hala y şube cevap vermedi ki eksik evrak da istemediler eşimden … Konsolosluk a mail yazdım Almanya dan görüş istedik henüz görüş gelmedi bize yazmayın denildi… Düşünüyorum sabıka kaydı yok kına düğün resimleri gönderdim yaş aynı iş var ev var ,peki niye? Çok üzülüyorum artık sabır

אתה אומר שהגילאים זהים, יש משכורת, יש דיור, וגם רופא מומחה. עשיתי תצפית במשך שלושה חודשים בגרמניה בבית החולים וראיתי את הערך שניתן לרופאים. אתה אומר שעברתי גם את זה, ולכל דבר יש תצלום. האם אדם כזה יכול להינשא בנסיבות הבאות? למה שהוא יעשה דבר כזה? בלתי אפשרי במילה. תסתכל על המסמכים, אני לא מבין מה התחום של שמירת הויזה שלך למשך 3 יום בערך. אני מאחל לך סבלנות, לעצמי ולכולם.

אני מניח שאלו נוכל להרגיש חסרי ערך. בכל מקרה, אני מרגיש את עצמי מכובד מספיק כשאשתי שם ולא יכולה ללכת אליה בזמן שאני כאן ומחכה לתשובה. לפחות הוא יכול לבוא עם הזהות הגרמנית שלו באמצעות נופף בידו, אבל אני יכול לשלוח את ה- PDF של כרטיס הטיסה ולהגיד קדימה. :) זה נותן קצת נחמה, אבל יש צורך לתת אישור, מקום וכו '. בוא נראה כמה רחוק.

בלי פחד
    מִשׁתַתֵף

שלום, הגשתי בקשה בתאריך 04/12/2018, עברו כבר 76 יום, אני עדיין מחכה, אני אלך כארוס, אז לקח הרבה זמן? לפני שבועיים אשתי הלכה לסניף הזרים, אתה צריך משהו? האם המסמכים הגיעו? היא שאלה .. הקצין אמר שהמסמכים שלי היו בקלן ונבדקו. אשתי עצמה נמצאת במינכן דרך אגב .. ואז היא אמרה לבעלי כי תינתן לך עדיפות מכיוון שאתה אזרח גרמני, אבל זה עלול לקחת הרבה זמן, זה עלול לקחת 2-5 חודשים או שזה יכול להיות מיידי , זה תלוי בעוצמה. ואז, כשהוא מסתכל על המחשב, אמר, אני לא יכול לראות שום מצב שלילי בתיק שלך. אני לא יודע אם אני צריך להיות מאושר, אני דואג כל יום למשך 6 חודשים. האם זה יכול לעלות על 3 יום? אם זה עולה עליי לעשות משהו?

אשרה בהמתנה
    מִשׁתַתֵף

אתה אומר שהגילאים זהים, יש משכורת, יש דיור, ואתה גם רופא מומחה. עשיתי תצפית בגרמניה במשך 3 חודשים בבית החולים וראיתי את הערך שניתן לרופאים. אתה גם אומר שיש תצלום של הכל. האם נישואיו של אדם כזה יכולים להיות בהסכמה בתנאים הבאים? למה שתעשה דבר כזה? במילה אחת, בלתי אפשרי. תסתכל על המסמכים שלו, אני לא מבין מה הטעם להשאיר את הויזה שלו לחכות 100 ימים. אני מאחל לך, לעצמי ולכולם.

אני מניח שאלו נוכל להרגיש חסרי ערך. בכל מקרה, אני מרגיש את עצמי מכובד מספיק כשאשתי שם ולא יכולה ללכת אליה בזמן שאני כאן ומחכה לתשובה. לפחות הוא יכול לבוא עם הזהות הגרמנית שלו באמצעות נופף בידו, אבל אני יכול לשלוח את ה- PDF של כרטיס הטיסה ולהגיד קדימה. :) זה נותן קצת נחמה, אבל יש צורך לתת אישור, מקום וכו '. בוא נראה כמה רחוק.

בהצלחה עלינו

מציג 15 תשובות - 1 עד 15 (סה"כ 537)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.