מלצרים ויזות 2020 ויזות

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    עוזרת
    מִשׁתַתֵף

היי חברים,
    רציתי לכתוב תחת הכותרת הזו עם חברים שממתינים ומקבלים אשרת 2020.
    הגשתי בקשה עם הילד שלי ב-17 בספטמבר. הם חשבו שהמשכורת של אשתי לא מספקת ודחו אותי ואת הילד שלי. אשתי אזרחית טורקית ויש לה אישור שהייה ללא הגבלת זמן. פנינו באמצעות עורך דין על ידי שיפור התנאים שלנו ואנחנו ממתינים. מקווה שזה ייצא חיובי.
    אני מאחל סבלנות לכל מי שמחכה.

ozzzyj
    מִשׁתַתֵף

היי חברים,
    רציתי לכתוב תחת הכותרת הזו עם חברים שממתינים ומקבלים אשרת 2020.
    פניתי עם ילדתי ​​ב -17 בספטמבר. הם ראו את המשכורת של אשתי לא מספיק, הם סירבו לי ולילד שלי. בעלי אזרח טורקי ויש לו מושב בלתי מוגבל. הגשנו התנגדות באמצעות עורך דין על ידי שיפור התנאים שלנו ואנחנו מחכים. אינשאללה זה יביא לתוצאה חיובית.
    אני מאחל סבלנות לכל מי שמחכה.

הרגע כתבתי לך בפרטי ☺️ תן לי לכתוב גם כאן אני מקווה שתקבלי בשורות טובות בשבוע הבא כששיפרת את התנאים, אני אחכה 🙏🏻
    גם אני מחכה
    8 בנובמבר: ראיון לויזה
    19 בדצמבר: בקשת מסמכים מבן זוגי
    23 בדצמבר: אשתי העבירה את המסמכים
    אחרי שחופשת חג המולד כבר התאספה .. בואו נראה, אני מחכה לי עדיין🤷🏻‍♀️

עוזרת
    מִשׁתַתֵף

שלום אוזז,
    תודה על ההודעה שלך. אני גם מאחל את אותו הדבר. אני מקווה שכל מי שמחכה יקבל את הויזה והמשפחה. הויזה שלך תגיע גם בחופשת אללה. הם אמרו שיהיה מאוחר או לא קשה.
    זו ציפייה מרה עבורי, אין לי יותר את ההתלהבות, אני לא יכול לקוות לגרמניה.

nsyyn
    מִשׁתַתֵף

היי חברים

הגשתי בקשה מאיסטנבול בתאריך 15.01.2020. נראה שהפגישה עברה כשורה, אך גם התאריכים לא היו נכונים. האם זו בעיה? שכחתי את תאריך החתונה, אמרתי שזה לא נכון :( יש לי בן 10 בינינו לבין אשתי, והאם יש להם בעיות הקשורות לגיל? אשתי אזרחית גרמנית.

ozzzyj
    מִשׁתַתֵף

היי חברים

הגשתי בקשה מאיסטנבול בתאריך 15.01.2020. נראה שהפגישה עברה כשורה, אך גם התאריכים לא היו נכונים. האם זו בעיה? שכחתי את תאריך החתונה, אמרתי שזה לא נכון :( יש לי בן 10 בינינו לבין אשתי, והאם יש להם בעיות הקשורות לגיל? אשתי אזרחית גרמנית.

אני לא יודע את זה 🤷🏻‍♀️ כששילבתם תאריכים, תיקנתם אותם אחר כך או שהם אמרו עליכם משהו לא בסדר? אני חושב שהם יכולים לחקור נגדית אם הם חשדניים, כפי שקראתי מכאן bu🏻‍♀️

ozzzyj
    מִשׁתַתֵף

שלום, הויזה שלי יוצאת היום. ☺️ ☺️☺️
    8 בנובמבר תאריך הגשת הבקשה
    16 בינואר, כשקיבלתי את הויזה שלי
    לחץ על 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 לכל מי שמחכה לאשתו

nsyyn
    מִשׁתַתֵף

שלום, הויזה שלי יוצאת היום. ☺️ ☺️☺️
    8 בנובמבר תאריך הגשת הבקשה
    16 בינואר, כשקיבלתי את הויזה שלי
    לחץ על 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 לכל מי שמחכה לאשתו

בהצלחה לנו, ברוך השם, היילי :)

ozzzyj
    מִשׁתַתֵף

שיהיה לנו טוב, אינשאאללה חלאי :)

תודה רבה ☺️. אמין 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 שכולם ייפגשו עם נשותיהם בהקדם האפשרי, אדוני

eomer
    מִשׁתַתֵף

Merhaba,

אשתי נסעה לגרמניה עם אשרת חיפוש עבודה ומצאה עבודה, היא עובדת 2,5 חודשים. היה לי גם ראיון לויזה בתאריך 19/12/2019, בעלי עדיין לא התקשר למשרד הזרים.

אשתי התקשרה למשרד הזרים הרלוונטי ב -10 בינואר 2020, אך הם אמרו כי התיק טרם הגיע אליהם והם ידווחו. עדיין אין חדשות. אף על פי כן, התקופה בה ביקשתי חפפה את חג המולד ואת המולת השנה החדשה. אני מקווה שזה לא יימשך יותר.

מימון leowo
    מִשׁתַתֵף

:מְדִינִיוּת:

מימון leowo
    מִשׁתַתֵף

:מְדִינִיוּת:

phoenix34
    מִשׁתַתֵף

שלום לך היה לי פגישה גם בקונסוליה של איסטנבול ב -2 בינואר 2020. הפגישה עברה כשורה, המסמכים שלי היו שלמים. אשתי אזרחית גרמנית. הם אמרו שכשתלך למשרד הזרים בשטוטגרט כדי לברר את המצב ב -21 בינואר, תתן את המידע שהתיק התקבל ב -6 בינואר ותמתין. טרם עובד. הייתי רוצה שהחברים המנוסים יעזרו לי. כמה זמן אוכל לחכות?

מימון leowo
    מִשׁתַתֵף

איייי שמח מאוד 😁😊
    אשתי קיבלה מכתב ממשרד החוץ, לאחר מכתב זה, האשרה לרוב מאושרת תוך 1-2 שבועות... היום זה היום ה-83. אני מצפה לחדשות הטובות🙏

stuttgartcocuk
    מִשׁתַתֵף

Merhaba,
    הגשתי בקשה מאנקרה ב -20 בינואר באמצעות הילד. בעלי גם אזרח גרמני. אשתי גרה בשטוטגרט. בואו נראה למה אנחנו מצפים ..

phoenix34
    מִשׁתַתֵף

תודה לך ליאוומן. ללכת ל-Ausländerbehörde ולחקור את המצב בדרך כלל עובד, עד כמה שאני יכול לראות ממי שחוו את התהליך הזה ומהפורומים. אם אתם נוסעים לאזור בו מתגוררים מהגרים בצפיפות ובן הזוג שלכם אזרח טורקי, התהליך עשוי להימשך זמן רב יותר, בעוד שאם בן זוגכם אזרח גרמני, התהליך עשוי להיות קצר מאוד מכיוון שלא נחקרים פרטי מגורים ושכר. אני מקווה שהוויזות שלנו יגיעו בהקדם האפשרי.

ozzzyj
    מִשׁתַתֵף

איייי שמח מאוד 😁😊
    אשתי קיבלה מכתב ממשרד החוץ, לאחר מכתב זה, האשרה לרוב מאושרת תוך 1-2 שבועות... היום זה היום ה-83. אני מצפה לחדשות הטובות🙏

איי שמחה מאוד בשבילך 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 אילו מסמכים שאלו מאשתו? הסתכלתי על תהליך מסירת המסמכים כאן, כן זה לא לוקח הרבה זמן לאחר מסירת המסמך, זה לא לוקח הרבה 1-2 שבועות, זה בדרך כלל היה מתאים לנו.

מציג 15 תשובות - 1 עד 15 (סה"כ 1,303)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.