אשרת סטודנט בגרמניה

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    אין_בחינה
    מִשׁתַתֵף

קודם כל שלום לכולם. הלכתי לראיון ויזה ב-30.09.2010 ב-07.15.
    הכנתי את כל הניירת
    (okul kabülü, kurs kayıt belgesi …..)
    קורס השפה שלי יתחיל ב-25 באוקטובר 2010. אני לא רוצה לפספס את קורס השפה. התקשרתי לקונסוליה ולא קיבלתי מידע על המצב. האם יש חיסרון עבורי להתקשר ולקבל מידע? האם עלי לשלוח דואר אלקטרוני לקונסוליה ב-19 באוקטובר 2010 על כך שהקורס שלי יתחיל ושאני רוצה לקבל ויזה?

תודה מראש על הערותיך.

אין_בחינה
    מִשׁתַתֵף

יש דבר אחד ששכחתי להוסיף אהה. בהיסח הדעת שכחתי לתת את המסמך שהקורס שולם במשך חודשיים, האם זה בסדר לתת אותו מאוחר יותר?

מוֹתֶק
    מִשׁתַתֵף

האם יש לך מסמך מדוע אתה צריך קורס שפה בגרמניה? (נייר ממקום העבודה על החובה, מסמך מבית הספר שזה הכרחי להשכלתי? אם יש, האם נתת? אני מניח שאי אפשר לשאול שאלה לגבי הויזה לפני 4 חודשים

אין_בחינה
    מִשׁתַתֵף

למדתי גרמנית בבית הספר, במשך 3 שנים, תרגמתי את המסמך ולקחתי אותו. אני הולך לקורס שפה כי השפה שלי לא מספיקה, לא יהיה מוזר להזכיר את זה שוב?

אין_בחינה
    מִשׁתַתֵף

אין מי שיעזור? לְמַעלָה

מוֹתֶק
    מִשׁתַתֵף

אומרים שקשה להוציא ויזה בגלל קורס השפה, אז אמרתי שבגלל זה. האם אתה רוצה מסמך שחובה לקחת קורס שפה בגרמניה? אחרת, הסבירות לדחייה גבוהה בטענה שהם יכולים ללמוד גרמנית בארצם. כי הם חושבים שהמטרה שלך היא לא ללמוד את השפה, אלא כדרך להתיישב בגרמניה. כמובן, אין שום דבר שהם יסרבו, אני מקווה שתלך

אין_בחינה
    מִשׁתַתֵף

חבר אחר שלי נסע לשם בשנה שעברה. הם כבר רוצים את זה כמסמך הכרחי. אכפת לך אם אשלח מייל?

מוֹתֶק
    מִשׁתַתֵף

אני לא יודע. הם אומרים לא להתקשר לפני 4 חודשים ולשאול. אני לא חושב שזו תהיה בעיה, הם לא עונים לכל היותר, זה הכל..

צ'יוואן
    מִשׁתַתֵף

הדבר החשוב הוא המסמך שהתקבלת לאוניברסיטה בגרמניה, מלבד זאת, כמובן, תעודת הרישום לקורס ושאר הדרישות הכרחיות הן כתב ערבות, ביטוח או משהו. גם אני הגשתי בקשה, אל תתייאשו, אבל קיבלתי דחייה למרות שהכל בסדר. מסיבה, הם הראו לי משהו מגוחך כמו אבי גר שם גם, כי הלכתי לגור לידו, לא ללימודים. קיבלתי את המידע הזה מ-awukatt, פתחתי בגרמניה, ואם לא נתת תשובה ברורה כששאלו אותך מה תעשה אחרי שתסיים את הלימודים בדייט שלך, או אם אמרת שאתה חושב להישאר ב גרמניה, החדר גורם להם לתת תשובה שלילית.

צ'יוואן
    מִשׁתַתֵף

כמו כן, אין סיכוי לקבל מידע על ווייז בדואר או בטלפון, עד כמה שידוע לי, אם המסמך שלך חסר, הם רוצים אותו.

אין_בחינה
    מִשׁתַתֵף

אף אחד מקרובי המשפחה שלי לא שם. הם שאלו שאלה כמו מה תעשה כשתסיים בית ספר, ואמרתי שאני אעבוד בטורקיה.

צ'יוואן
    מִשׁתַתֵף

אומרים שהצלחת, אני אעבוד בטורקיה, כדי שאף אחד לא יבוא יותר לגרמניה. הם מנסים לשים את המשבר הכלכלי על הזרים החיים כאן.

אין_בחינה
    מִשׁתַתֵף

הרשו לי להסביר לכם את המצב הנוכחי. היה חבר שקיבל ויזת סטודנט, קיבלתי ממנו עצות וחיפשתי בסניף הזרים. הם אמרו שהתהליך הסתיים והם רוצים את ההחלטה שלך. הם הצהירו. אז תשאל. התקשרתי וסיפרתי לו את המקרה אמרתי שהקורס שלי מתחיל אני לא מצפה שזה ימשיך בבית הספר האישה אמרה מה קורה בוא נתחיל את הקורס אמרתי בסדר ניתקתי. שבוע אחר כך התקשרתי ל-2, שוב האישה ביקשה את מספר המעקב שלי והיא אמרה שאין תשובה מגרמניה, אמרתי איך זה, אמרו לנו ככה, אמרו, לא התקשרת, אני אמר בסדר וניתקתי. אולם החבר הלך ודיבר פנים אל פנים בסניף הזרים. האישה הזו מעולם לא טלטלה את חברתה, בכל מקרה, אני לא יודעת מה לעשות. לילד שלקח את הויזה לי הומלץ להוציא ויזה תוך 17 יום.

אין_בחינה
    מִשׁתַתֵף

שכחתי לכתוב, מי שלקח את הויזה הגיש בקשה מאנקרה.

צ'יוואן
    מִשׁתַתֵף

walla arkadasim bende aradim sordum kac sefer ama bana bilgi weremeyiz dediler. senin yaptigin gibi bende burdan yani almanyadan sordurdugumda biz haberi yolladik falan gibisinden seyler söylediler ama türkiyede her seferinde elimizde bilgi yok olsada zaten bilgi weremeyiz diyorlardi. anlayacagin bekleyeceksin onlar ne zaman yollarlarsa. ben red cevabini aldigim gün okulun ilk günüydü adamlar bir bucuk ay bekletiler okulun ilk günü red cevabi yolladilar. insallah sende olmaz

אין_בחינה
    מִשׁתַתֵף

בוא נראה פרטים. למה דחו אותך?

מציג 15 תשובות - 1 עד 15 (סה"כ 15)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.