ללכת כבוגר אוניברסיטה .. כמה שאלות ..

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    סאבאספויראז
    מִשׁתַתֵף

שלום לכולם. שנתיים קשורות לניהול תיירות במלונות והמשכתי והשלמתי במשך 2 שנים: (בוגר עסקים). לקרובי משפחה יש מסעדה בגרמניה ואני רוצה לקחת כאן כמנהל מסעדה או כמנהל עסקים. השאלה שאני רוצה לשאול היא האם אוכל לעבוד בתחום זה? מחלקות היו בעסקי המחקר. אני רוצה לקחת איתי את בן / בת זוגי וילדיי כדי לעמוד בכל התנאים, 4 יורו בחוזה שלי, 56000 יורו לשנה? מספיק ויזה וכרטיס כחול? גם לאן קרוב המשפחה שלי צריך להגיש בקשה אלי בגרמניה? "אני רוצה לקחת איתי את אשתי והילד שלי. חשבון הבנק שלנו עם בן זוגי נפוץ. האם יש בעיה בעסקים? הייתי שמח אם תאיר לי נושא בנושא זה. תודה לכולם מראש.

סאבאספויראז
    מִשׁתַתֵף

האם יש מישהו שיעזור בנושאים האלה?

חסר לב
    מִשׁתַתֵף

ברכות, אנשים לא יודעים הרבה על נושאים אלה ואף אחד לא כותב על זה. תן לי לדבר על מה ששמעתי פחות או יותר. ראשית, אם מקום עבודה רוצה להביא עובדים לחו"ל, כלומר מחוץ לאירופה, הוא לא אמור למצוא מישהו שיעשה את המקצוע הזה בגרמניה. במילים אחרות, אם אתה לא יכול למצוא עובדים מאנשים מובטלים בגרמניה, אם אתה לא יכול למצוא אותם ממדינות האיחוד האירופי, אתה יכול להביא אותם מ- TR. כל אחד יכול להחזיק בתפקיד שלך כאן. אני לא מכיר את הדקדוק שלך. אתה צריך להיות בעל מקצוע כזה, אתה צריך להיות מישהו שלא ניתן למצוא אפילו במדינות האיחוד האירופי, לא בגרמניה. המשכורת שלך תהיה מספקת לגמרי. דעתי האישית שמעתי שהנוהל הוא כזה. אני חושב שגרמניה לא מאפשרת להביא עובדים מחו"ל בזמן שיש הרבה מובטלים. אני צריך לחשוב עם ההיגיון הזה. לא הייתי רוצה לדבר בצורה שלילית אבל זו דעתי

סאבאספויראז
    מִשׁתַתֵף

תודה על תשובתך. אך על פי חוק ההגירה החדש שהוצג, כפי שציינת קודם, הם אמרו שהוא מבוקש מאירופה. עם זאת, החוק הזה היה הראשון שהתקשר מאירופה מכיוון שתנאי השיחה הוסר. אני מקווה שכן. לתשובתך האם יש מקום שנוכל לקבל מידע על נושא זה? אשמח אם מי שיודע.

חסר לב
    מִשׁתַתֵף

באופן אישי, חברים שיודעים היכן להשיג מידע לא יודעים. בסופו של דבר אתה משמח במשפחתך כלפיך בהתחלה אתה חושב שאתה אלוהים יעזור לך שמצבו של טורקנין ידוע

פרנקוניה עילית
    מִשׁתַתֵף

לקרובי יש מסעדה בגרמניה
    אחרי המשפט הזה לא אומר לי הרבה.
    אני לא רוצה לשבור את ההתלהבות שלך, אבל כל מי שגר בגרמניה ברגע זה ראוי לי. למרבה הצער, מושגים כמו קרובי משפחה, דודים, דודים, דודות הם עדיין לא כאן. במיוחד כשאנחנו מטורקיה ב- NO הנוסף! תן להם להיות בטוחים ככל שהם רוצים, לזרוק אותם או להיות אנשים טובים מאוד. או אם אינך רוצה מאובזר כל כך, בעיני עשרה שיוכשרו בטורקיה, אולממיס נדד לעזאזל אחד של גרמניה שהמחשבות הנזקקות בי יהיו בן אנוש. 2 + 2 = 4.

עד לאותו זמן, לא ראיתי או שמעתי את המאושרים והמוצלחים שהגיעו לאירופה בכך שאנו נותנים אמון בקרוביהם. הכל סיפור. עובדים מגיעים לגרמניה, תיירים באים, מתחתנים אך לא באים לפתח קרובי משפחה! איש לא הגיע לאחיינית פריסת הלוח, יקירתי, אני לא מתכוון הוא התיישב והביא לכאן אחת מטורקיה. הם מביאים הכי הרבה מצגות, נהנים מאי ידיעת גרמנית ואי ידיעת החוק, הם עובדים לך בחינם תמורת כסף שאף אחד בגרמניה לא יעבוד ויציע לך כטובה. תצטער. אנשים שמנוסים בי עם ניסיון וניסיון תמיד אמרו אותו דבר, קרוביי לא היו עושים זאת. כנראה שאחיות באירופה מהות ההבטחה yapiyorlarmis באמת הגיעה לכאן משפחות מושרשות בחיפושיהם אחר איש רובה שהגעת מטורקיה, כבר השפה, ככה, אתה אפילו לא מברך על צוות בורים כזה אחרי שלמדו נוהל בגרמניה.

ברכות

חסר לב
    מִשׁתַתֵף

Yafes 100 de 100 katılıyorum artık görüştüğüm kimse yok arkadaş olarak yasadigik yerde tabiki hepsinden uzaklaştım almanyada. Insanları kucumsemem ama insana birsey katmaz burada doğan büyüyen cahil menfaatçi nankör kesim yeni gelenlerde uzak dursun Allah'a yakın bana uzak olsunlar…

דג כסף
    מִשׁתַתֵף

שלום לכולם. שנתיים קשורות לניהול תיירות במלונות והמשכתי והשלמתי במשך 2 שנים: (בוגר עסקים). לקרובי משפחה יש מסעדה בגרמניה ואני רוצה לקחת כאן כמנהל מסעדה או כמנהל עסקים. השאלה שאני רוצה לשאול היא האם אוכל לעבוד בתחום זה? מחלקות היו בעסקי המחקר. אני רוצה לקחת איתי את בן / בת זוגי וילדיי כדי לעמוד בכל התנאים, 4 יורו בחוזה שלי, 56000 יורו לשנה? מספיק ויזה וכרטיס כחול? גם לאן קרוב המשפחה שלי צריך להגיש בקשה אלי בגרמניה? "אני רוצה לקחת איתי את אשתי והילד שלי. חשבון הבנק שלנו עם בן זוגי נפוץ. האם יש בעיה בעסקים? הייתי שמח אם תאיר לי נושא בנושא זה. תודה לכולם מראש.

תן לי לחלוק את מה שאני יודע על הנושא הזה. אם אין לך תפקיד מאוד ספציפי כמו שכתבו חברים לפני שיצא חוק ההגירה הזה, המדינה הגרמנית נתנה עדיפות לגרמניה ולמדינות האיחוד.
    על פי חוק ההגירה החדש שנחקק בחודש מרץ הקרוב, אירוע זה הפך לקל יותר. ראשית כל, עליכם לבדוק את שוויון הדיפלומה שלכם באתר ענבין בגרמניה. האם עבודה זו בגרמניה עומדת בתעודתכם? ותציג זאת בפני הרשויות הגרמניות. קרובכם ישלח לכם הזמנה לעבודה, או שתקבלו ויזה לחיפוש עבודה. כמובן, הדרך שבה הרשויות הגרמניות לספק רמה מסוימת אתה צריך להכיר את כישורי השפה הגרמנית כמו רופאים עבדו במגזר C700 istiyorlar.s יצטרכו להסתפק ברמה B6 אולי של הלקחים שנלמדו בטורקיה isteyecektir.b הוא הולך אני לא מקבל את הויזה. האיש אומר האם תחפש עבודה או תלמד את השפה.
    אם קרוב משפחתו הוא האדם שלי, חוזי העובד שלי, אתה יכול להגיש את המסמך הזה לרשויות הרשמיות ולהישאר שם. צאצאים קלים אם יש לך כרטיס כחול, אך אם אתה עובד רגיל, יתכן שייקח קצת זמן לקחת אותם.
    אולי כתבתי את הנושאים האלה חסרים, אך הנוהל הכללי עובד קרוב ככל שעקבתי.
    אני ממליץ לך בענווה שלא משנה כמה חזק קרובך, תלך לתרבות אחרת, לדת אחרת, לשפה אחרת, לגאוגרפיה. . תמיד טוב להיות זהיר. זה היה שהדברים לא הלכו כמו שאתה רוצה גב עצמאי לטורקיה נאלץ ללכת למשפחה בתמורה.

Nesibe של
    מִשׁתַתֵף

שלום! אני מסכים ב 100% עם מה שאומרים חברים אחרים על יחסיהם של קרובי משפחה. אז אם אתה רוצה לבוא, אתה צריך לבוא עם קבאן משלך. בנוסף, מה נדרש מחיפוש עבודה לויזה עבור הקבוצה המקצועית שלך? אך החשבון החסום תקף לכל המקצועות. רמת השפה משתנה בהתאם לקבוצות המקצוע. בתוספת מגורים וכו '. ישנם נהלים רבים. עסקאות כאלה היו על חברות הסנירים בטורקיה גם ייעוץ. אתה יכול לעבוד על התהליך עם חברה אמינה.

מציג 8 תשובות - 1 עד 8 (סה"כ 8)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.