ຜູ້ທີ່ຕ້ອງການຮຽນຮູ້ພາສາເຢຍລະມັນໃນອິດຕັນບູນແລະເອົາການສອບເສັງ A1 ທັງຫມົດໃນເວລາດຽວກັນບໍ?

> ເວທີສົນທະນາ > ປະເທດເຍີລະມະນີທົ່ວໄປເຍຍລະມັນແລະເຍຍລະມັນ A1 ຄອບຄົວກອງປະຊຸມ Reunion > ຜູ້ທີ່ຕ້ອງການຮຽນຮູ້ພາສາເຢຍລະມັນໃນອິດຕັນບູນແລະເອົາການສອບເສັງ A1 ທັງຫມົດໃນເວລາດຽວກັນບໍ?

ຍິນດີຕ້ອນຮັບສູ່ ALMANCAX FORUMS. ທ່ານ​ສາ​ມາດ​ຊອກ​ຫາ​ຂໍ້​ມູນ​ທັງ​ຫມົດ​ທີ່​ທ່ານ​ຊອກ​ຫາ​ກ່ຽວ​ກັບ​ເຢຍ​ລະ​ມັນ​ແລະ​ພາ​ສາ​ເຢຍ​ລະ​ມັນ​ໃນ​ເວ​ທີ​ສົນ​ທະ​ນາ​ຂອງ​ພວກ​ເຮົາ​.
    memduh
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ສະບາຍດີບັນດາທ່ານ, ນີ້ແມ່ນ Memduh GÜNGÖR.

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmekteyim. 2 ay önce Almancax aracılığı ile Elif Hoca ile tanıştım. çok fazla kurs ile görüşme yaptım ama hiç biri samimi gelmedi. zaten başarıları da ne kadar basit bir eğitim verdiğini açıklıyor. Uzun görüşmelerden sonra Elif Hocamdan ders almaya başladım ve 23 Aralık 2011'de A1 sınavına girdim. Dün sonuçları geldi ve 2 ay önce bir kaç kelime bile almanca bilmezken 74 puan alarak tek sınavda başardım. Elif Hocam o kadar güzel bir ders veriyo ki akılda kalıcı, ayrıca çok güzel kaynakları ve doneleri mevcut. Aynı doğrultuda ezberci bi eğitim değil tamamen öğretici bir eğitim veriyor. Benim evim ile Ders aldığım yer arası 2,5 – 3 saatlik yol ve ben her seferinde gidiş dönüş 6 saat toplu taşıma araçları ile yolculuk yaptım. VAKİT UZAYACAĞINA YOL UZASIN dedim ve kesinlikle de doğru yaptım. TEşEKKÜRLER HOCAM, TEşEKKÜRLER ALMANCAX… istanbul da kurs arayanlar boşuna dolanmayın Elif Hocam bi tane bu konuda ve tanımıyorum başka eğitimci.

ຫຼັກຖານສະແດງຕົວຈິງມີຢູ່. (ມັນແມ່ນການສອບເສັງຄັ້ງ ທຳ ອິດຂອງຂ້ອຍແລະເຊື່ອຂ້ອຍ, ຂ້ອຍກັງວົນຫລາຍ, ຂ້ອຍບໍ່ໄດ້ມີການຝຶກອົບຮົມມາກ່ອນ. ຂອບໃຈກັບອາຈານຂອງຂ້ອຍ Elif, ຄວາມຢ້ານກົວຂອງຂ້ອຍກໍ່ຫາຍໄປແລະຂ້ອຍກໍ່ປະສົບຜົນ ສຳ ເລັດ. ມັນບໍ່ແມ່ນແຕ່ອາຈານເທົ່ານັ້ນ, ແຕ່ແມ່ນເອື້ອຍຂອງເຮົາ ນຳ ອີກ.
    ONE ສັກເຕັມ,,,,

a1.jpg

mutim2
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ການໂຄສະນາທີ່ເຂັ້ມແຂງສໍາລັບ elif hoca :)

memduh
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

Reklam değil kardeş inan gerçekler yazılıyor. Ben bizzat kendisinden eğitim aldım. Hem hocam heb ablam oldu Rabbim Razı olsun dualarımı esirgemem heleki sınav günü büyük kurumlardan ders alıpta 3. kez giren bi çok insan vardı. en iyi eğitimi aldım diyenin yanında profesör kaldık nerdeyse….

mutim2
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

Dogrudur dostum ne mutlu sana… insallah hep kalbine göre güzel insanlar cikar karsina..

netalman ໂດຍ
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ສະບາຍດີ,

ຂ້ອຍບໍ່ສາມາດຕ້ານທານໄດ້ເພາະວ່າຊື່ຂອງຂ້ອຍຖືກສົ່ງຜ່ານ, ຂ້ອຍຢາກຂຽນ. :) ແທນທີ່ຈະແມ່ນການໂຄສະນາຂອງຂ້ອຍ, ເພື່ອນທີ່ ກຳ ລັງຈະມານີ້ກໍ່ພະຍາຍາມຂອບໃຈ almancax ດ້ວຍວິທີນີ້ເພາະວ່າມັນມາຈາກ almancax, ແລະ - ທຸກໆຄົນທີ່ອາໃສຢູ່ຮູ້ຈັກ - ໄລຍະນີ້ແມ່ນໄລຍະເວລາທີ່ຫຍຸ້ງຍາກແລະຫຍຸ້ງຍາກຫຼາຍແລະຄົນເຮົາສາມາດເຂົ້າໃຈສີສັນຂອງວຽກງານໄດ້ພາຍຫຼັງ ພວກເຂົາພະຍາຍາມຊ່ວຍເຫຼືອເຊິ່ງກັນແລະກັນເພື່ອບໍ່ໃຫ້ພວກເຂົາຜິດ.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

mutim2
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ສະບາຍດີ,

ຂ້ອຍບໍ່ສາມາດຕ້ານທານໄດ້ເພາະວ່າຊື່ຂອງຂ້ອຍຖືກສົ່ງຜ່ານ, ຂ້ອຍຢາກຂຽນ. :) ແທນທີ່ຈະແມ່ນການໂຄສະນາຂອງຂ້ອຍ, ເພື່ອນທີ່ ກຳ ລັງຈະມານີ້ກໍ່ພະຍາຍາມຂອບໃຈ almancax ດ້ວຍວິທີນີ້ເພາະວ່າມັນມາຈາກ almancax, ແລະ - ທຸກໆຄົນທີ່ອາໃສຢູ່ຮູ້ຈັກ - ໄລຍະນີ້ແມ່ນໄລຍະເວລາທີ່ຫຍຸ້ງຍາກແລະຫຍຸ້ງຍາກຫຼາຍແລະຄົນເຮົາສາມາດເຂົ້າໃຈສີສັນຂອງວຽກງານໄດ້ພາຍຫຼັງ ພວກເຂົາພະຍາຍາມຊ່ວຍເຫຼືອເຊິ່ງກັນແລະກັນເພື່ອບໍ່ໃຫ້ພວກເຂົາຜິດ.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

ຂໍຂອບໃຈກັບສິ່ງນີ້, ພວກເຮົາໄດ້ຮຽນຮູ້ວ່າທ່ານແມ່ນໃຜໃນຄູ Elif ຂອງພວກເຮົາ, ຂ້າພະເຈົ້າຂໍອວຍພອນໃຫ້ທ່ານປະສົບຜົນ ສຳ ເລັດ ..

netalman ໂດຍ
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

Danke schn  :)  ພຣະເຈົ້າປະທານພອນໃຫ້ທ່ານ.

fotoademxnumx
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

Elif hocam iyiki bu site sayesinde size gelmişim ve tek seferde hiç almanca bilmememe rahmen geçmenin mutlulugunu yaşadım sizden ve almancaxdan allah razı olsun ne mutluki burdaki diger arkadaşlara tavsiye ettigim ve kendiminde tek seferde başardıgı kurs olan elif hocamı kesinlikle hem maddi hem manev olarak tavsiye ediyorum

ວັນທີສອບເສັງ 01.20.2012
        ຜົນໄດ້ຮັບ: 83
    ກ່ຽວຂ້ອງທີ່ດີທີ່ສຸດກັບ Adam Demir

guru
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ພວກເຮົາຈະຮຽນຫຼັກສູດນີ້ໄດ້ແນວໃດໃນ 4 ອາທິດທີ່ປະສົບຜົນ ສຳ ເລັດ? ຂໍໂທດ, ແຕ່ເຖິງແມ່ນວ່າຢູ່ໃນເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານກໍ່ບໍ່ໄດ້ບອກວ່າຫຼັກສູດຢູ່ໃສ. ທ່ານບໍ່ເຊື່ອຖືໄດ້.

netalman ໂດຍ
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ພວກເຮົາໄດ້ຮັບການສະ ໜັບ ສະ ໜູນ ກັບການຢັ້ງຢືນທີ່ພວກເຮົາມີຄວາມ ໜ້າ ເຊື່ອຖືເປັນເວລາຫຼາຍປີ, ຊັ້ນສູງໄດ້ຮັບຢູ່ໃນງານ EXAM, ແລະບໍ່ມີນັກຮຽນທີ່ຢູ່ໃນງານ EXAM.

ຂື້ນຢູ່ກັບພວກເຮົາວ່າຢ່າຂຽນເຫດຜົນຂອງພວກເຮົາບໍ່ພຽງແຕ່ພວກເຮົາລະບຽບການເທົ່ານັ້ນ, ທັງ ໝົດ ຂອງຄວາມພະຍາຍາມ 'ບໍ່ແມ່ນທີ່ຢູ່ຂອງພວກເຮົາ.

ຖ້າວ່າບໍ່ໄດ້ມາຫາທ່ານ, ທ່ານສາມາດຂໍໃຫ້ພວກເຮົາສິດ ອຳ ນາດຂອງເວັບໄຊທ໌້ທີ່ທ່ານຢູ່ທີ່ນີ້ໃນປະເທດການາດາ!

MuhaяяeM
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ພວກເຮົາຈະຮຽນຫຼັກສູດນີ້ໄດ້ແນວໃດໃນ 4 ອາທິດທີ່ປະສົບຜົນ ສຳ ເລັດ? ຂໍໂທດ, ແຕ່ເຖິງແມ່ນວ່າຢູ່ໃນເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານກໍ່ບໍ່ໄດ້ບອກວ່າຫຼັກສູດຢູ່ໃສ. ທ່ານບໍ່ເຊື່ອຖືໄດ້.

ເຫັນໄດ້ຈາກສະຖິຕິທີ່ວ່າຍັງບໍ່ທັນມີນັກຮຽນຄົນດຽວທີ່ລົ້ມເຫຼວໃນການສອບເສັງ A1.

guru
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

dielosch
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

Muharrem Admin ຢູ່ໃສເຈົ້າສາມາດໃຫ້ຂໍ້ມູນກ່ຽວກັບຫຼັກສູດນີ້ໄດ້?

MuhaяяeM
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

ການຄໍ້າປະກັນຄວາມ ສຳ ເລັດ ໜຶ່ງ ຮ້ອຍເປີເຊັນ, ອັດຕາຄວາມ ສຳ ເລັດຈະແຈ້ງ. ຄວາມຄິດເຫັນແມ່ນຈະແຈ້ງ.
    ມັນຂຶ້ນກັບທ່ານບໍ່ວ່າຈະເປັນຊື່ສຽງຫລືບໍ່.

MuhaяяeM
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

Muharrem Admin ຢູ່ໃສເຈົ້າສາມາດໃຫ້ຂໍ້ມູນກ່ຽວກັບຫຼັກສູດນີ້ໄດ້?

ສະບາຍດີ dielosch, ທ່ານບໍ່ໄດ້ຢູ່ເປັນເວລາດົນນານ, ຍິນດີຕ້ອນຮັບສູ່ເວບໄຊທ໌. :)
    ຫຼັກສູດເຢຍລະມັນໃນອິດຕັນບູນແມ່ນຂອງຄູ Elif ຂອງພວກເຮົາ, ເຊິ່ງແມ່ນ ໜຶ່ງ ໃນບັນດາຄູສອນ almancax ແລະມີອັດຕາຜົນ ສຳ ເລັດສູງ. :)

guru
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ຂ້ອຍຄິດວ່າເວບໄຊທ໌ນີ້ມີຂໍ້ຕົກລົງກັບ Elif lady ຂ້ອຍບໍ່ເຂົ້າໃຈອີກຕໍ່ໄປ. ຂ້ອຍໄດ້ພົບກັບແມ່ຍິງ elif ແລ້ວໃນວັນສຸກ. ເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານຢູ່ໃນສະພາບທີ່ແຕກຕ່າງກັນ ໝົດ ໃນວັນສຸກ. ເປັນຫຍັງຂ້ອຍຄວນໂທຫາເສັ້ນທາງລະອຽດ. ນາງ Ustellik Elif ນາງສາວໄດ້ກ່າວຜ່ານໂທລະສັບວ່າຂ້ອຍມີຫ້ອງການ. ຂ້ອຍເອີ້ນສະຖາບັນ goethe, ພວກເຂົາກໍ່ບໍ່ຮູ້ສະຖານທີ່ດັ່ງກ່າວເຊັ່ນກັນ. ສະນັ້ນຂ້ອຍບໍ່ໄດ້ເວົ້າກ່ຽວກັບການຄົ້ນຄ້ວາທີ່ຂ້ອຍ

ສະແດງ 15 ຄໍາຕອບ - 1 ຫາ 15 (ທັງໝົດ 20 ຄໍາຕອບ)
  • ເພື່ອຕອບກັບຫົວຂໍ້ນີ້, ທ່ານຕ້ອງເຂົ້າສູ່ລະບົບ.