ການສໍາພາດເຢຍລະມັນ

> ເວທີສົນທະນາ > German Speaking Patterns > ການສໍາພາດເຢຍລະມັນ

ຍິນດີຕ້ອນຮັບສູ່ ALMANCAX FORUMS. ທ່ານ​ສາ​ມາດ​ຊອກ​ຫາ​ຂໍ້​ມູນ​ທັງ​ຫມົດ​ທີ່​ທ່ານ​ຊອກ​ຫາ​ກ່ຽວ​ກັບ​ເຢຍ​ລະ​ມັນ​ແລະ​ພາ​ສາ​ເຢຍ​ລະ​ມັນ​ໃນ​ເວ​ທີ​ສົນ​ທະ​ນາ​ຂອງ​ພວກ​ເຮົາ​.
    wiccantrxnumx
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ວຽກບ້ານເຢຍລະມັນຂອງຂ້ອຍ. ຂ້ອຍຕ້ອງການ ສຳ ພາດບາງຄົນ. ແຕ່ຂ້ອຍມີຄວາມຫຍຸ້ງຍາກໃນການຖາມ ຄຳ ຖາມເປັນພາສາເຢຍລະມັນມັນເປັນເວລາ ໜຶ່ງ ປີເຄິ່ງທີ່ຂ້ອຍເລີ່ມຮຽນພາສາເຢຍລະມັນ. ຂ້ອຍບໍ່ມີສັບຫລາຍ, ແຕ່ຂ້ອຍບໍ່ຮູ້ວ່າຄວນໃຊ້ອັນໃດໃນເວລາທີ່ຂ້ອຍເບິ່ງຜ່ານວັດຈະນານຸກົມ. ເຈົ້າ​ຊ່ວຍ​ຂ້ອຍ​ໄດ້​ບໍ່?

3,14
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

–> Röportajın konusu nedir? Kimler arasında geçecek? Haber mi, show mu? Eğer hâlâ lazımsa bunları söyle, sana güzel bir röportaj yazarım evelallah.

türkkızໄດ້
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ສະບາຍດີ. ຂ້ອຍຫາກໍ່ເຂົ້າຮ່ວມເວບໄຊທ໌ດຽວນີ້ຕອນນີ້ດຽວນີ້ :) ຂ້ອຍ ກຳ ລັງຈະຂຽນໃນສ່ວນສົນທະນາ, ແຕ່ຂ້ອຍໄດ້ສູນເສຍ ໜ້າ, ສະນັ້ນຂ້ອຍຄິດວ່າຂ້ອຍຈະຂຽນຢູ່ບ່ອນນີ້, ຂ້ອຍຫວັງວ່າມີຄົນເຫັນແລະຕອບ. :)

3,14
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

–> Merhaba siteye hoş geldin. ຫົວຂໍ້ນີ້ແມ່ນ ພວກເຮົາ ກຳ ລັງສົນທະນາເປັນພາສາເຢຍລະມັນ. ຫົວຂໍ້ນີ້ແມ່ນ ພວກເຮົາ ກຳ ລັງສົນທະນາຢູ່ໃນພາສາຕຸລະກີຂ້າງລຸ່ມນີ້. ຂ້ອຍຖາມ ຄຳ ຖາມ ທຳ ອິດຂອງຂ້ອຍ, ເພື່ອເບິ່ງແລະຕອບ ຄຳ ຖາມ ທີ່ນີ້ ກົດ. :)

ເລກຄະນິດສາດ
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ຂ້ອຍມີວຽກ ສຳ ພາດ, ຂ້ອຍເຮັດບໍ່ໄດ້, ເຈົ້າສາມາດຊ່ວຍໄດ້ບໍ? :( Benim röportajım bir öğretmenle olacak öğretmenle ben yani soru soracağım cavaplayacak lğtfen bana yapar mısınız röportaj perşembe günü gidecek yani en geç yarın yapmam gerekiyo lğtfen yardımcı olun  :angel:  okey:)  cofe:)

3,14
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

–> Kardesim Türkce hazirla, bir saat icinde Almancaya ceviririm. Bugün vaktim yok ama yarin hallolur. Kisiselden ya da email yoluyla at bana. Ya da burada yaz. Hic fark etmez, yeter ki senin icin görülsün. ;)

türkkızໄດ້
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ຂ້ອຍສາມາດຊ່ວຍໄດ້ຄືກັນ ;)  alkis:)  alkis:)  dance:)

3,14
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

–> Bu yardimseverligin sonu yok! alkis:) Seni tebrik ederim, Willkommen im Club! alkis:)

türkkızໄດ້
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

3,14
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

–> Bir siteye bir 3,14 kolay cikmiyor. alkis:)

türkkızໄດ້
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

ສາວຕວກກີຄືກັນ :zopa: :haha: :haha: :haha:

3,14
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

–> Evet!! Kim türk kizinin adini söyledi heeee? :zopa:

türkkızໄດ້
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

taaaaaaaaaaaaa kendisiiiiiiiiii  kur;) birşey mi oldu  :zopa:

3,14
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

–> Hee, nasil diye soracaktim kendilerine efendim ::) : haha:

3,14
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

–> Korkunun gözünü seveyim. :haha:

türkkızໄດ້
    ຜູ້ເຂົ້າຮ່ວມ

hahahahah :haha: :haha: ຖືກແລ້ວ, ຂ້ອຍຄິດວ່າຂ້ອຍກໍ່ຢ້ານຄືກັນ, naaaaaaa ຂ້ອຍຈະເຮັດມັນ, nanana offoff :) :haha: :haha:

ສະແດງ 15 ຄໍາຕອບ - 1 ຫາ 15 (ທັງໝົດ 62 ຄໍາຕອບ)
  • ເພື່ອຕອບກັບຫົວຂໍ້ນີ້, ທ່ານຕ້ອງເຂົ້າສູ່ລະບົບ.