Pagalba B1 Telc sertifikavimui

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    CIPET
    Dalyvis

    Sveiki draugai
    Gegužės pabaigoje laikiau B1 telc egzaminą, kai šiandien gavau rezultatus, tai buvo Hören/Lesen B1, Schreiben B1, bet Sprechen A2.
    Kalbėjimo egzamine buvo kurso lenkė ir vokiečių kalbos mokytoja, kai prieš mane egzaminą laikiusių žmonių paklausiau, kokių klausimų jie gavo prisistatymo skiltyje, jie pasakė, kad buvo nuo 3 iki 5 klausimų. .
    Tai buvo B1 lygio klausimai, tokie kaip planai po egzamino, laisvalaikis ir tt. Tęsiau kurso A2 egzamine gavęs 100 balus iš 95. Su lygiu ir studijomis problemų neturėjau. Tačiau dėl kažkokių priežasčių Įstojau į egzaminą, pamačiau piktą ir piktą lenkės veidą padėjus pasą ant stalo.Neprisistatęs.Tada man iškilo maždaug 14 ir daugiau klausimų.Nemanau, kad šie buvo B1 lygio. 2 dalyje aš perteikiau tai, ką mačiau nuotraukoje priešais mus pagal B1, o kadangi egzaminą laikiau aš vienintelis, planavimo 3 dalyje mane lydėjo antra mokytoja. sekcija buvo lyginama su kitomis egzamino sekcijomis. Tai buvo mano geriausia sekcija, bet nors B1 balas buvo 75 ir didesnis, jie man davė 74,0.
    Paklausiau kurso, ar man užduoti klausimai buvo rašyti, o jie atsakė, kad ne. Parodžiau kitų katedrų balus ir paaiškinau situaciją.Jie iš karto pasiūlė vėl laikyti egzaminą be papildomų žodžių ir leido mums aptarti. Tačiau noriu paprieštarauti Miundliche departamentui.
    Jei kas turi žinių ar patirties šia tema, lauksiu jų pagalbos.

    Ačiū.

    Galite pateikti skundą, jei manote, kad egzaminą atliekantis asmuo tyčia veikė prieš jus. Pateikite skundą atitinkamiems padaliniams. Jūs paaiškinote situaciją savo mokyklai ir jie liepė perlaikyti egzaminą. Dabar turėsite arba perlaikyti egzaminą, arba pateikti skundą ir laukti rezultatų.

    CIPET
    Dalyvis

    Sveiki visi,
    Mūsų prieštaravimo rezultatas buvo gautas po 4 savaičių ir mus informavo, kad baluose nėra klaidos. Vis dėlto, kad nepaliktų atsitiktinumo, vėl laikiau kitą egzaminą ir rezultatai pasirodė. Išlaikiau B1 balu. visi skyriai. Leiskite pridėti pastabą tiems, kurie nežino: jei išlaikysite B2 ir politikos egzaminus per 1 metus nuo tos dienos, kai pirmą kartą įstojote į Vokietiją, galite atgauti pusę mokesčio, kurį sumokėjote už kursą.
    Reikiamą informaciją galite gauti Bundesamt für Migration und Flüchtlinge svetainėje.

    CIPET
    Dalyvis

    Draugai, rašau tiems, kurie žiūri į temą ir domisi sandorio proceso tęsimu. Paskelbus antrąjį egzaminą, įstaiga, kurioje laikiau egzaminą, įvedė rezultatus į Bundesamt für Migration und Flüchtlinge sistemą.
    Tada, po savaitės, 1% pinigų, kuriuos sumokėjau už kursus, buvo grąžinti į mano sąskaitą. Linkiu visiems sėkmės.

    Ezggg
    Dalyvis

    Sveiki, vėl imsiu B1, išlaikiau be kalbų, kitų neišlaikiau, kokios rekomendacijos? :)

    žibintas87
    Dalyvis

    Sveiki, vėl imsiu B1, išlaikiau be kalbų, kitų neišlaikiau, kokios rekomendacijos? :)

    Kada laikysi egzaminą? Rugpjūčio mėnesį taip pat laikysiu Telc B1 egzaminą ir atrodo, kad sunkiausia yra kalbėjimo dalis. Jūs jau jį praėjote. Schreibenui galite peržiūrėti kanalo, pavadinto Yiğit Günal, vaizdo įrašus „YouTube“. Jis pasidalijo tam tikrais sakinių šablonais ir su šiomis frazėmis jūs turite ką parašyti prie kiekvieno laiško ar el. pašto pavyzdžio.

Rodoma 5 atsakymų – nuo ​​1 iki 5 (iš viso 5)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.