2020 vizų padavėjai ir zonos

SVEIKI Į ALMANCAX FORUMUS. VISĄ INFORMACIJĄ, KO IEŠKOTE APIE VOKIETIJĄ IR VOKIEČIŲ KALBĄ, RASITE MŪSŲ FORUMUOSE.
    Kambarinės
    Dalyvis

    Sveiki draugai
    Šia antrašte norėjau parašyti su draugais, kurie laukia ir gauna 2020 m. vizų.
    Kreipiausi su vaiku rugsėjo 17 d. Jie manė, kad mano žmonos atlyginimas yra nepakankamas ir atstūmė mane bei mano vaiką. Mano žmona yra Turkijos pilietė ir turi neterminuotą leidimą gyventi. Mes apskundėme per advokatą, pagerindami savo sąlygas ir laukiame. Tikimės, kad tai bus teigiama.
    Visiems laukiantiems linkiu kantrybės.

    ozzzyj
    Dalyvis

    Sveiki draugai
    Šia antrašte norėjau parašyti su draugais, kurie laukia ir gauna 2020 m. vizų.
    Kreipiausi su vaiku rugsėjo 17 d. Jie manė, kad mano žmonos atlyginimas yra nepakankamas ir atstūmė mane bei mano vaiką. Mano žmona yra Turkijos pilietė ir turi neterminuotą leidimą gyventi. Mes apskundėme per advokatą, pagerindami savo sąlygas ir laukiame. InshaAllah tai pasirodys teigiamai.
    Visiems laukiantiems linkiu kantrybės.

    Ką tik parašiau jums privačiai ☺️ Rašykite ir čia. Tikiuosi kitą savaitę sulauksite gerų naujienų, nes pagerinote sąlygas, lauksiu 🙏🏻
    as irgi laukiu
    Lapkričio 8 d.: pokalbis su viza
    Gruodžio 19 d.: Prašau iš žmonos dokumentų
    Gruodžio 23 d.: Mano žmona pateikia dokumentus
    Visgi po Kalėdų atostogų... pažiūrėsim, vis dar laukiu🤷🏻‍♀️

    Kambarinės
    Dalyvis

    Sveiki Ozge,
    Ačiū už tavo žinutę. Aš taip pat turiu tokį patį norą. Tikiuosi, kad visi laukiantys bus sutikti su vizomis ir šeimomis. Jūsų viza taip pat ateis, jei Dievas duos. Jie sakė, kad gali būti vėlu arba vėlu.
    Man skaudus laukimas, nebeturiu entuziazmo, negaliu tikėtis Vokietijos, jie mane atšaldė.

    nsyyn
    Dalyvis

    Sveiki draugai

    Kreipiausi iš Stambulo 15.01.2020. Atrodė, kad susitikimas praėjo gerai, bet neteisingai nustatiau datas. Ar tai problema? Pamiršau vestuvių datą, neteisingai pasakiau :( Mūsų ir žmonos skirtumas yra 10 metų ir ar jie nesukels kokių nors su amžiumi susijusių problemų? Mano žmona yra Vokietijos pilietė.

    ozzzyj
    Dalyvis

    Sveiki draugai

    Kreipiausi iš Stambulo 15.01.2020. Atrodė, kad susitikimas praėjo gerai, bet neteisingai nustatiau datas. Ar tai problema? Pamiršau vestuvių datą, neteisingai pasakiau :( Mūsų ir žmonos skirtumas yra 10 metų ir ar jie nesukels kokių nors su amžiumi susijusių problemų? Mano žmona yra Vokietijos pilietė.

    Nežinau 🤷🏻‍♀️Kai sumaišėte datas, ar vėliau jas pataisėte, ar jums kažką pasakė, kad klydote? Manau, jie gali kryžmiškai apklausti, jei kyla įtarimų, kiek čia skaičiau 🤷🏻‍♀️

    ozzzyj
    Dalyvis

    Sveiki, šiandien man buvo išduota viza. ☺️☺️☺️
    Lapkričio 8 d
    Vizą gavau sausio 16 d
    Visiems, kurie laukia palaiminimo 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    nsyyn
    Dalyvis

    Sveiki, šiandien man buvo išduota viza. ☺️☺️☺️
    Lapkričio 8 d
    Vizą gavau sausio 16 d
    Visiems, kurie laukia palaiminimo 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    Sėkmės mums, duos Dievas, halay :)

    ozzzyj
    Dalyvis

    Tebūnie mums gerai, insha'Allah halayy :)

    Labai ačiū ☺️. Amen 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Duok Dieve visiems kuo greičiau susitikti su savo sutuoktiniais.

    eomer
    Dalyvis

    Sveiki,

    Mano žmona išvyko į Vokietiją su darbo paieškos viza ir susirado darbą, dirba 2,5 mėn. 19-12-2019 turėjau pokalbį su viza, bet užsieniečių tarnyba dar neskambino mano žmonai.

    Žmona 10 m. sausio 2020 d. paskambino į atitinkamą užsieniečių tarnybą, bet jie pasakė, kad bylos dar negavo ir mane informuos. Vis dar nėra naujienų. Nors laikotarpis, kai kreipiausi, sutapo ir su Kalėdų, ir su Naujųjų metų nakties chaosu. Tikiuosi, kad tai neužtruks ilgiau.

    : politika:

    : politika:

    phoenix34
    Dalyvis

    Sveiki. Taip pat turėjau susitikimą Stambulo konsulate 2 m. sausio 2020 d. Pokalbis praėjo gerai ir mano dokumentai buvo užpildyti. Mano žmona yra Vokietijos pilietė. Kai sausio 21 dieną jis nuvyko į Štutgarto užsieniečių biurą išsiaiškinti situacijos, jie jam pranešė, kad byla gauta sausio 6 d., ir liepė palaukti. Jis dar neapdorotas. Prašau draugų, turinčių patirties, kad padėtų. Kiek turėčiau laukti?

    Ayyyy aš tokia laiminga 😁😊
    Mano žmona gavo laišką iš Užsieniečių tarnybos.Po šio laiško viza dažniausiai patvirtinama per 1-2 savaites... Šiandien yra 83 diena. Nekantriai laukiu gerų naujienų 🙏

    Sveiki,
    Kreipiausi iš Ankaros sausio 20 d., per vaiką. Mano žmona taip pat yra Vokietijos pilietė. Mano žmona gyvena Štutgarte. Palauksim ir paziuresim kas bus..

    phoenix34
    Dalyvis

    Ačiū leowoman. Nuvykti į Ausländerbehörde ir tirti situaciją dažniausiai pavyksta, kiek matau iš tų, kurie patyrė šį procesą ir iš forumų. Jei vykstate į vietovę, kurioje daug imigrantų gyvena, o jūsų sutuoktinis yra Turkijos pilietis, procesas gali užtrukti ilgiau, o jei jūsų sutuoktinis yra Vokietijos pilietis, procesas gali būti labai trumpas, nes informacija apie gyvenamąją vietą ir atlyginimą nėra tiriama. Tikimės, kad mūsų vizos pasieks kuo greičiau.

    ozzzyj
    Dalyvis

    Ayyyy aš tokia laiminga 😁😊
    Mano žmona gavo laišką iš Užsieniečių tarnybos.Po šio laiško viza dažniausiai patvirtinama per 1-2 savaites... Šiandien yra 83 diena. Nekantriai laukiu gerų naujienų 🙏

    Oho, be galo džiaugiuosi už tave 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Kokių dokumentų jie paprašė iš tavo žmonos? Pažiūrėjau visų pateikusių dokumentus eigą.Po dokumentų pristatymo taip,neužtrunka ilgai,dažniausiai 1-2sav.Tai galioja ir mums.Laukiu jūsų naujienų ☺️

Rodoma 15 atsakymų – nuo ​​1 iki 15 (iš viso 1,303)
  • Norėdami atsakyti į šią temą Turite būti prisijungęs.