Palīdzība ar B1 Telc sertifikātu

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    CIPET
    Dalībnieks

    Sveiki draugi
    Maija beigās es apmeklēju b1 telc eksāmenu. Šodien, kad es saņēmu rezultātus, Hören / Lesen ieradās B1, Schreiben B1, bet Sprechen A2.
    Runāšanas eksāmenā bija kāda poļu kundze un pasniedzēja no kursa. Kad es vaicāju tiem, kas kārtoja iepriekšējo eksāmenu, kādi jautājumi viņiem bija pašievada sadaļā, viņi teica, ka viņiem ir 3 līdz 5 jautājumi.
    Tie bija b1 līmeņa jautājumi, piemēram, plāni pēc eksāmena, brīvais laiks utt. Es turpināju ar rezultātu 2 no 100 kursa A95 eksāmenā. Man nebija problēmu ar savu līmeni un darbu. Tad es bija pakļauts apmēram 14 vai vairāk jautājumiem. Es nedomāju, ka tie ir b1 līmenis. Es nodevu to, ko redzēju priekšā redzamajā fotogrāfijā Teil 2 saskaņā ar b1 un kopš es eksāmenā iestājos viens, otrais skolotājs pavadīja es plānošanā tev 3. Tā bija labākā daļa, bet, kad vajadzīgais rezultāts b1 bija 75 un vairāk, tas man deva 74,0.
    Es jautāju kursu, man jautāja, vai jautājumi tiek glabāti rakstiski, viņš teica, es uzrādīju pārējo sadaļu rādītājus un situāciju un situāciju bez atkārtotas iekasēšanas maksas eksāmenam, kuru mēs piedāvājām atkal satikt.
    Ja jums ir zināšanas vai pieredze, es gaidu jūsu palīdzību.

    Paldies

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Jūs varat iesniegt sūdzību, ja domājat, ka persona, kas veic pārbaudi, bija apzināta pret jums. Sniedziet sūdzību attiecīgajiem departamentiem. Jūs arī izskaidrojāt situāciju savai skolai, un viņi teica, ka atjaunojiet eksāmenu. Tagad jūs vai nu nokārtosit eksāmenu, vai arī gaidīsit, kamēr sūdzība tiks pabeigta.

    CIPET
    Dalībnieks

    Hi all,
    Mūsu iebildumi sasniedza rezultātu pēc 4 nedēļām, un viņi ziņoja, ka rezultātos nav kļūdu. Es tomēr kārtoju nākamo eksāmenu, lai neatstātu karstumu, un rezultāti bija. Es nokārtoju, ņemot B1 no visām nodaļām. Ļaujiet man pievienot piezīmi draugiem, kuriem nav zināšanu. Ja jūs nokārtojat B2 un politisko eksāmenu 1 gadu laikā no dienas, kad pirmo reizi iebraucāt Vācijā, jūs varat saņemt pusi no kursos samaksātās maksas.
    Nepieciešamo informāciju varat iegūt vietnē Bundesamt für Migration und Flüchtlinge.

    CIPET
    Dalībnieks

    Draugi, es rakstu tiem, kuriem ir interese par darījumu procesa turpināšanu. Pēc otrā eksāmena izsludināšanas iestāde, kurā es kārtoju eksāmenu, iegāja Bundesamt für Migration und Flüchtlinge sistēmā.
    Pēc tam 1 nedēļas vēlāk, 50% no naudas, ko es samaksāju par kursu, ir atpakaļ uz manu kontu. Es vēlos visiem viegli.

    Ezggg
    Dalībnieks

    Labdien, es atgriezīšos pie b1, pirms es runāju, es devos prom no citiem. Kādi ir jūsu ieteikumi?

    lampa87
    Dalībnieks

    Labdien, es atgriezīšos pie b1, pirms es runāju, es devos prom no citiem. Kādi ir jūsu ieteikumi?

    Kad jūs kārtosiet eksāmenu? Es gatavojos kārtot Telc B1 eksāmenu augustā, un vissmagākā daļa izklausās pēc runāšanas. Jūs to jau esat nodevis jums. Attiecībā uz Schreiben jūs varat pārbaudīt YouTube kanāla Yiğit Günal videoklipus. Jūs esat koplietojis noteiktas teikumu frāzes, un ar šīm frāzēm jums ir ko rakstīt uz katras vēstules vai e-pasta parauga.

Tiek rādītas 5 atbildes — no 1 līdz 5 (kopā — 5)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.