2019. gada Vācija Visa Expecters

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Blue34
    Dalībnieks

    2019 senesi itibariyle vize konusunda fikir paylasimi yapacak arkadaslarimiz icin konuyu baslatiyorum insAllah' hersey herkes icin hayirli olmasi temennisiyle…

    ozanxnumx
    Dalībnieks

    2019 senesi itibariyle vize konusunda fikir paylasimi yapacak arkadaslarimiz icin konuyu baslatiyorum insAllah'' hersey herkes icin hayirli olmasi temennisiyle…

    Sveiki, pieteicos uz ģimenes atkalapvienošanos 3. janvārī, gaidu 15.dienā 😊

    Volkanas kapteinis
    Dalībnieks

    Labdien, man rīt, 21. janvārī, ir konsulāta tikšanās IZMIR, kā ģimenes salidojums sakarā ar bērnu, pastāstīšu savus pārdzīvojumus, kad rīt izbraukšu.

    Vīzas gaidīšana
    Dalībnieks

    Merhaba ben de 1 Kasım da izmirden başvuru yaptım yaklaşık 80 gün oldu haber yok yarın y şubeye mail atsam mi işlem hangi sürecde öğrenebilir miyim yada arasam mi bilemedim yardimci olur musunuz … inş en kisa surede vizelerimiz çıkar

    Blue34
    Dalībnieks

    Merhaba ben de 1 Kasım da izmirden başvuru yaptım yaklaşık 80 gün oldu haber yok yarın y şubeye mail atsam mi işlem hangi sürecde öğrenebilir miyim yada arasam mi bilemedim yardimci olur musunuz … inş en kisa surede vizelerimiz çıkar

    Manuprāt, e-pasta nosūtīšana neko nemainīs, tieši otrādi, var būt pretējs efekts, un jūsu 90 dienu likumīgais termiņš nav beidzies.Jāprātīgāk ir pagaidīt vēl 10 dienas.Jāvēršas ar konsulātā Turcijā 90 dienu beigās, lai noskaidrotu savas tiesības.

    Jūsu zināšanai, viņi var pagarināt termiņu vēl vairāk, jo pastāvīgas e-pasta vēstules vai telefona zvani uz ārzemnieku filiāli, jautājot, kāpēc tas nav pabeigts vai kāpēc tas nav izdarīts, nozīmē spiedienu uz viņiem. Mans draugs viņus pastāvīgi spieda. tāpat, un vīza, kas atnāks pēc 3 mēnešiem, prasīja 8 mēnešus.Jūsu zināšanai viņš izdarīja spiedienu uz viņiem.

    Vīzas gaidīšana
    Dalībnieks

    Manuprāt, e-pasta nosūtīšana neko nemainīs, tieši otrādi, var būt pretējs efekts, un jūsu 90 dienu likumīgais termiņš nav beidzies.Jāprātīgāk ir pagaidīt vēl 10 dienas.Jāvēršas ar konsulātā Turcijā 90 dienu beigās, lai noskaidrotu savas tiesības.

    Jūsu zināšanai, viņi var pagarināt termiņu vēl vairāk, jo pastāvīgas e-pasta vēstules vai telefona zvani uz ārzemnieku filiāli, jautājot, kāpēc tas nav pabeigts vai kāpēc tas nav izdarīts, nozīmē spiedienu uz viņiem. Mans draugs viņus pastāvīgi spieda. tāpat, un vīza, kas atnāks pēc 3 mēnešiem, prasīja 8 mēnešus.Jūsu zināšanai viņš izdarīja spiedienu uz viņiem.

    Tsk neuzrakstīju e-pastu.Skatīsimies, lūdzu pacietību vēl 10 dienas.

    Vīzas gaidīšana
    Dalībnieks

    Merhaba,ben gönderme dim ama eşim cuma gunu mail atmış bugün cvb gelmiş y. şube sabır demiş islem de demiş eksik evrak olursa arariz demiş …. ne anlamaliyiz bundan sizce

    mesira
    Dalībnieks

    Sveiki. Pieteicos no Izmiras 12. septembrī. Šodien atnāca vēstule manai sievai. Vai kāds zina, cik ilgā laikā pēc vēstules atnāk vīza? Piesakāmies no Ludvigsburgas.

    talhaxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi. Es pieteicos Ģimenes atkalapvienošanai Ankarā šodien (14. gada 2019. februārī). Es esmu Turcijas pilsonis, un mana sieva ir Vācijas pilsone. Es runāju vācu valodā B2 līmenī. Man bija B2 sertifikāts, ko saņēmu no maziem kursiem Vācijā. Tikšanās laikā, kad sieviete teica, ka šis dokuments nav derīgs, es sāku ar sievieti runāt vāciski un viņa pārliecinājās. Viņš man iedeva tikai vienu A4 papīra lapu ar 10 ļoti vienkāršiem jautājumiem. Vai essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? patīk. Bez tam viņš teica: "Kā jūs pazīstat savu sievu?" Mēs esam kaimiņi Turcijā un es viņu pazīstu kopš bērnības, es teicu vāciski. Viņš paņēma pirkstu nospiedumus un teica, ka atbilde tiks sniegta 1-3 mēnešu laikā. Šodien ir 1. diena :) Lai Dievs dod jums visu labāko.

    talhaxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi. Es pieteicos Ģimenes atkalapvienošanai Ankarā šodien (14. gada 2019. februārī). Es esmu Turcijas pilsonis, un mana sieva ir Vācijas pilsone. Es runāju vācu valodā B2 līmenī. Man bija B2 sertifikāts, ko saņēmu no maziem kursiem Vācijā. Tikšanās laikā, kad sieviete teica, ka šis dokuments nav derīgs, es sāku ar sievieti runāt vāciski un viņa pārliecinājās. Viņš man iedeva tikai vienu A4 papīra lapu ar 10 ļoti vienkāršiem jautājumiem. Vai essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? patīk. Bez tam viņš teica: "Kā jūs pazīstat savu sievu?" Mēs esam kaimiņi Turcijā un es viņu pazīstu kopš bērnības, es teicu vāciski. Viņš paņēma pirkstu nospiedumus un teica, ka atbilde tiks sniegta 1-3 mēnešu laikā. Šodien ir 1. diena :) Lai Dievs dod visu labāko.

    Draugi, es zinu, ka nav pareizi teikt kaut ko skaidru. Galu galā mēs nezinām, ko Ankaras konsulāts nolēma par mani. Mēs nezinām, ko teiks Ausländerbehörde, vai tā lūgs dokumentus vai izmeklēšanu. Taču mani sāka biedēt fakts, ka tikšanās bija īsa un tā netika daudz analizēta. Mana laulība ir pilnīgi reāla, bet es baidos, ka viņi paildzinās procesu ar krustpunktu utt., nekas cits. Zini, cilvēkiem tevis ļoti pietrūkst. Ko jūs domājat par šo jautājumu? Es būtu priecīgs, ja pieredzējuši draugi varētu mani apgaismot.

    uz jūru
    Dalībnieks

    Mana sieva arī pieteicās no Ankaras 23. gada 2019. janvārī. Viņi daudz nejautāja. Mana sieva par to bija noraizējusies. Mēs joprojām gaidām. Šo trešdien aprit mēnesis, kopš es pieteicos. Lai Dievs dod visiem pacietību. Arī no ārzemnieku biroja neesmu saņēmis nekādas ziņas. Papildu dokumenti pagaidām nav pieprasīti. A1 kursā pie manis atnāca sieva socioloģe un teica, lai trīs mēnešu laikā nezvanu un nejautāju, kā ir ar vīzu noformēšanu. Vīzu process aizņem ilgāku laiku. Ziniet, cilvēki grib zvanīt, vēlas iegūt informāciju, kurā posmā. Nevar neko citu kā gaidīt. sveicieni visiem

    talhaxnumx
    Dalībnieks

    Mana sieva arī pieteicās no Ankaras 23. gada 2019. janvārī. Viņi daudz nejautāja. Mana sieva par to bija noraizējusies. Mēs joprojām gaidām. Šo trešdien aprit mēnesis, kopš es pieteicos. Lai Dievs dod visiem pacietību. Es neesmu saņēmis nekādas ziņas no ārzemnieku biroja. Papildu dokumenti pagaidām nav pieprasīti. A1 kursā pie manis atnāca sieva socioloģe un teica, lai trīs mēnešu laikā nezvanu un nejautāju, kā ir ar vīzu noformēšanu. Vīzu process aizņem ilgāku laiku. Ziniet, cilvēki grib zvanīt, vēlas iegūt informāciju, kurā posmā. Nevar neko citu kā gaidīt. sveicieni visiem

    Jā, lai Dievs dod mums visiem pacietību. Diemžēl jūs varat izteikt savu viedokli par jautājumu par vīzas statusu. Ir arī tādi, kas iegūst daudz zināšanu un kuriem nav problēmu. Viņš daudzas reizes zvana un raksta e-pastus, lai iegūtu informāciju, un, no otras puses, viņš nevar iegūt nekādu informāciju. Man tas ir jaunums, bet es nezinu, ko darīt vēlākos posmos. Es domāju, ka baidos to darīt pat jūsu teiktā iemesla dēļ.

    Vīzas gaidīšana
    Dalībnieks

    Sveiki draugi. Es pieteicos Ģimenes atkalapvienošanai Ankarā šodien (14. gada 2019. februārī). Es esmu Turcijas pilsonis, un mana sieva ir Vācijas pilsone. Es runāju vācu valodā B2 līmenī. Man bija B2 sertifikāts, ko saņēmu no maziem kursiem Vācijā. Tikšanās laikā, kad sieviete teica, ka šis dokuments nav derīgs, es sāku ar sievieti runāt vāciski un viņa pārliecinājās. Viņš man iedeva tikai vienu A4 papīra lapu ar 10 ļoti vienkāršiem jautājumiem. Vai essen Sie gerne zum Frühstück, Wie heißt Ihr Vater? patīk. Bez tam viņš teica: "Kā jūs pazīstat savu sievu?" Mēs esam kaimiņi Turcijā un es viņu pazīstu kopš bērnības, es teicu vāciski. Viņš paņēma pirkstu nospiedumus un teica, ka atbilde tiks sniegta 1-3 mēnešu laikā. Šodien ir 1. diena :) Lai Dievs dod jums visu labāko.

    amin hayırlı olsun …ben öğretmenim eşim Almanya'da okumuş uzman hekim 100 kusur gün oldu hala cevabı alamadık.ilk ve insan son evliliğimiz .yasitiz.oyle işte hala y şube cevap vermedi ki eksik evrak da istemediler eşimden … Konsolosluk a mail yazdım Almanya dan görüş istedik henüz görüş gelmedi bize yazmayın denildi… Düşünüyorum sabıka kaydı yok kına düğün resimleri gönderdim yaş aynı iş var ev var ,peki niye? Çok üzülüyorum artık sabır

    talhaxnumx
    Dalībnieks

    amin hayırlı olsun …ben öğretmenim eşim Almanya'da okumuş uzman hekim 100 kusur gün oldu hala cevabı alamadık.ilk ve insan son evliliğimiz .yasitiz.oyle işte hala y şube cevap vermedi ki eksik evrak da istemediler eşimden … Konsolosluk a mail yazdım Almanya dan görüş istedik henüz görüş gelmedi bize yazmayın denildi… Düşünüyorum sabıka kaydı yok kına düğün resimleri gönderdim yaş aynı iş var ev var ,peki niye? Çok üzülüyorum artık sabır

    Jūs sakāt, ka vecums ir vienāds, ir alga, ir mājoklis un arī ārsts speciālists. Es veicu Observership Vācijā apmēram 3 mēnešus, un es redzēju vērtību, kas tika dota ārstiem. Jūs sakāt: "Es esmu pārcēlies tam garām, ir visas fotogrāfijas." Vai šādos apstākļos šādas personas laulība var būt vienprātīga? Kāpēc lai viņš kaut ko tādu darītu? Vārdu sakot, neiespējami. Paskaties uz viņa dokumentiem un iedod viņam vīzu.Es nesaprotu jēgu likt viņam gaidīt apmēram 100 dienas. Es lūdzu Dievu, lai Viņš dod pacietību jums, man un visiem.

    Es domāju, ka tie ir tikai tāpēc, lai mēs justos nevērtīgāki. Es jau jūtos pietiekami pazemota, kad nevaru aiziet pie sievas, kamēr esmu šeit un gaidu atbildi. Vismaz ar to Vācijas ID viņš var brīvi nākt, un es varu viņam nosūtīt lidojuma biļetes PDF failu un teikt, nāc ar zirgu. :) Tas sniedz zināmu mierinājumu, bet ir jāsaņem atļauja, telpa utt. Redzēsim, cik tālu tas ies.

    NoFeAr
    Dalībnieks

    Labdien, es pieteicos 04., Ir pagājušas apmēram 12 dienas, un es joprojām gaidu. Pirms 2018 nedēļām mana sieva devās uz ārzemnieku filiāli, vai jums kaut ko vajag? Vai dokumenti ir atnākuši? viņa jautāja .. Virsniece teica, ka mani dokumenti atrodas Ķelnē un tiek pārbaudīti. Starp citu, mana sieva pati atrodas Minhenē. var būt uzreiz, tas ir atkarīgs no intensitātes. Un tad viņš paskatījās uz datoru un teica: "Es neredzu negatīvu situāciju jūsu failā, es domāju, ka problēmu nebūs." Es nezinu, vai man vajadzētu būt laimīgam, es satraucos katru dienu 76 mēnešus. Vai tas var pārsniegt 2 dienas? Ja tā, vai man kaut kas jādara?

    Vīzas gaidīšana
    Dalībnieks

    Jūs sakāt, ka vecums ir vienāds, ir alga, ir mājoklis un arī ārsts speciālists. Es veicu Observership Vācijā apmēram 3 mēnešus, un es redzēju vērtību, kas tika dota ārstiem. Jūs sakāt: "Es esmu pārcēlies tam garām, ir visas fotogrāfijas." Vai šādos apstākļos šādas personas laulība var būt vienprātīga? Kāpēc lai viņš kaut ko tādu darītu? Vārdu sakot, neiespējami. Paskaties uz viņa dokumentiem un iedod viņam vīzu.Es nesaprotu jēgu likt viņam gaidīt apmēram 100 dienas. Es lūdzu Dievu, lai Viņš dod pacietību jums, man un visiem.

    Es domāju, ka tie ir tikai tāpēc, lai mēs justos nevērtīgāki. Es jau jūtos pietiekami pazemota, kad nevaru aiziet pie sievas, kamēr esmu šeit un gaidu atbildi. Vismaz ar to Vācijas ID viņš var brīvi nākt, un es varu viņam nosūtīt lidojuma biļetes PDF failu un teikt, nāc ar zirgu. :) Tas sniedz zināmu mierinājumu, bet ir jāsaņem atļauja, telpa utt. Redzēsim, cik tālu tas ies.

    lai mums veicas

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 537)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.