2020 vīzu viesmīļi un teritorijas

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    istabene
    Dalībnieks

    Sveiki draugi
    Es gribēju šajā sadaļā rakstīt ar draugiem, kuri gaida un saņem 2020. gada vīzu.
    Ben 17 eylülde çocugumla birlikte basvuruda bulundum. Eşimin maaşını yetersiz görerek bana ve cocuguma red verdiler. Eşim Türk vatandaşı ve süresiz oturumu var. Şartlarımızı iyilestirerek avukat aracılığı ile itirazda bulunduk ve bekliyoruz. Inşallah olumlu sonuçlanır.
    Novēlu pacietību visiem, kas gaida.

    ozzzyj
    Dalībnieks

    Sveiki draugi
    Es gribēju šajā sadaļā rakstīt ar draugiem, kuri gaida un saņem 2020. gada vīzu.
    Es ar savu bērnu pieteicos 17. septembrī. Uzskatot, ka sievas alga ir nepietiekama, viņi atteica mani un manu bērnu. Mans dzīvesbiedrs ir Turcijas pilsonis, un viņam ir nenoteikta sesija. Mēs uzlabojām savus apstākļus ar advokāta starpniecību, un mēs gaidām. Inha'Allah tas radīs pozitīvu rezultātu.
    Novēlu pacietību visiem, kas gaida.

    Size az once özelden yazmıstım ☺️Buraya da yazayım.. şartları iyileştirdiginiz icin inşallah haftaya güzel bir haber alırsınız, bekliyor olacagım 🙏🏻
    Es arī gaidu
    8. novembris: vīzu intervija
    19. decembris: dokumentu pieprasīšana no mana laulātā
    23. decembris: mana sieva nodeva dokumentus
    Pēc tam, kad Ziemassvētku brīvdienas jau ir sanākušas .. paskatīsimies, es mani gaidu joprojām🤷🏻‍♀️

    istabene
    Dalībnieks

    Sveiks, Özge!
    Paldies par jūsu ziņojumu. Es arī to novēlu. Es ceru, ka visiem, kas gaida, būs sava vīza un ģimene. Jūsu vīza būs arī ar Allāha atvaļinājumu. Viņi teica, ka būs vēls vai nav grūti.
    Man tā ir rūgta cerība, man vairs nav entuziasma, es nevaru cerēt uz Vāciju.

    nsyyn
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Es iesniedzu pieteikumu no Stambulas 15.01.2020. Likās, ka tikšanās noritēja veiksmīgi, bet es kļūdījos ar datumiem, vai tā būtu problēma? Es aizmirsu kāzu datumu, pateicu nepareizi :( Man starp mums un sievu ir 10 gadi, un vai tie rada ar vecumu saistītas problēmas? Mana sieva ir Vācijas pilsone.

    ozzzyj
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Es iesniedzu pieteikumu no Stambulas 15.01.2020. Likās, ka tikšanās noritēja veiksmīgi, bet es kļūdījos ar datumiem, vai tā būtu problēma? Es aizmirsu kāzu datumu, pateicu nepareizi :( Man starp mums un sievu ir 10 gadi, un vai tie rada ar vecumu saistītas problēmas? Mana sieva ir Vācijas pilsone.

    Es nezinu 🏻‍♀️Kad jūs sajaucāt datumus, vai jūs tos labojāt vēlāk vai arī viņi kaut ko par jums teica nepareizi? Ja viņiem ir aizdomas, es domāju, ka viņi var pārbaudīt, cik es lasīju šeit bu🏻‍♀️

    ozzzyj
    Dalībnieks

    Sveiki, mana vīza šodien ir beigusies. ☺️ ☺️☺️
    8. novembra pieteikšanās datums
    Es saņēmu savu 16. janvāra vīzu
    Nospiediet 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 visiem, kas gaida sievu

    nsyyn
    Dalībnieks

    Sveiki, mana vīza šodien ir beigusies. ☺️ ☺️☺️
    8. novembra pieteikšanās datums
    Es saņēmu savu 16. janvāra vīzu
    Nospiediet 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 visiem, kas gaida sievu

    Hayirli olsun darısı başımıza insallah halayy:)

    ozzzyj
    Dalībnieks

    Hayirli olsun darısı başımıza insAllah halayy:)

    Liels paldies ☺️. Amin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Lai visi pēc iespējas ātrāk satiekas ar sievām, mans Kungs

    eomers
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Mana sieva devās uz Vāciju ar darba meklēšanas vīzu un atrada darbu, viņa strādā 2,5 mēnešus. Man arī bija vīzu intervija 19., Bet sieva vēl nav zvanījusi uz ārzemnieku biroju.

    Mana sieva 10. gada 2020. janvārī piezvanīja attiecīgajam ārzemnieku birojam, taču viņi teica, ka lieta viņiem vēl nav sasniegta, un viņi viņus informēs. Joprojām nav ziņu. Lai arī periods, uz kuru es pieteicos, sakrita gan ar Ziemassvētku, gan Vecgada haosu. Es ceru, ka tas vairs nekļūs.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    : politika:

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    : politika:

    phoenix34
    Dalībnieks

    Sveiki. Man bija norunāta tikšanās arī Stambulas konsulātā 2. gada 2020. janvārī. Sanāksme noritēja labi, mani dokumenti bija pilnīgi. Mana sieva ir Vācijas pilsone. Viņi teica, ka, dodoties uz Štutgartes Ārzemnieku biroju, lai uzzinātu par situāciju 21. janvārī, jūs sniegsiet informāciju, ka lieta ir saņemta 6. janvārī, un gaidīsit. Vēl nav apstrādāts. Es gribētu, lai pieredzējušie draugi man palīdzētu. Cik ilgi es varu gaidīt?

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Ayyyy ļoti laimīgs 😁😊
    Yabancılar şubesinden eşime mektup geldi.Bu mektuptan sonra 1-2 hafta içinde vize onaylanıyor genellikle…bugün 83.günümüz. Güzel haberleri sabırsızlıkla bekliyorum🙏

    stuttgartcocuk
    Dalībnieks

    Sveiki,
    20. janvārī es iesniedzu pieteikumu no Ankaras par bērnu. Arī mans vīrs ir Vācijas pilsonis. Mana sieva dzīvo Štutgartē. Apskatīsim, ko mēs sagaidām ..

    phoenix34
    Dalībnieks

    Teşekkür ederim leowoman. Ausländerbehörde'ye gidip durumu soruşturmak bu süreci yaşayanlar ve forumlardan takip ettigim kadarıyla genellikle işe yarıyor. Göçmenlerin yoğun yaşadığı bir bölgeye gidiyorsanız ve eşiniz Türk vatandaşı ise süreç uzayabiliyorken, esiniz Alman vatandaşı ise ikamet ve maaş bilgileri arastirilmadigi için süreç çok kısada olabiliyor. Inşallah En kısa zamanda vizelerimiz gelir

    ozzzyj
    Dalībnieks

    Ayyyy ļoti laimīgs 😁😊
    Yabancılar şubesinden eşime mektup geldi.Bu mektuptan sonra 1-2 hafta içinde vize onaylanıyor genellikle…bugün 83.günümüz. Güzel haberleri sabırsızlıkla bekliyorum🙏

    Ui, es esmu neticami priecīgs par jums 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Kādus dokumentus viņi lūdza jūsu dzīvesbiedram? Es paskatījos uz procesu, kas notika visiem, kas nodeva dokumentus, jā, pēc dokumentu piegādes nepaiet ilgs laiks.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 1,303)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.